Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Hoi! Even voorstellen

We vinden het leuk als iedereen zich even voorstelt.
Dat kan in dit forumonderdeel

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Joanne1987
nieuw lid
Berichten: 2
Lid geworden op: 29 jan 2024 20:59
Mijn ras(sen): Nala, een herder mix
Aantal honden: 1

Hoi! Even voorstellen

Ongelezen bericht door Joanne1987 »

Hallo allemaal!

Ik ben nieuw hier!
Ik ben Joanne en getrouwd en 2 kinderen. Sinds de kerstdagen hebben wij Nala in huis. Een hele knappe herder mix dame (mama is Stafford x Mechelse herder en papa is een witte herder)

Nala kwam omdat wij een hele lege plek in ons huis en hart hadden, onze Vinnie (Boerenfox) hebben we 26 augustus helaas in moeten laten slapen op bijna 13 jarige leeftijd. Toen hij 10 was bleek hij na bloed, urine en echo onderzoek (blaasontsteking) een grote blaassteen te hebben. Helaas heeft hij complicaties gekregen (nierfalen) en is hij opgenomen op de IC van het Dierenziekenhuis. Daar bleek toen de katheter na 2 dagen verwijderd was dag zijn hele buikholte vol liep met urine, blaas volledig gescheurd. We hebben hem met spoed laten opereren en hij heeft het gelukkig gered, was wel een heeeeeeel duur grapje :80:
Een jaar later kreeg hij hoornvlies loslating, uiteindelijk ook hieraan geopereerd en een jaar later kreeg hij hetzelfde in zijn andere oog, ook geopereerd. Alle controles hiervan waren zomer 2023 eindelijk klaar, tweede oog genas heel langzaam.
We gingen vol goede moed verder, dit duurde echter maar heel even... Hij scheurde zijn achterste kruisbanden in een kleine 2 weken later. In overleg met de dierenarts op pijnstillers gezet en rust, in de hoop dat het beterde. Einde van de zomervakantie leek het beter te gaan, alleen sloeg het noodlot toe... Hij scheurde in zijn andere achterpoot zijn kruisbanden volledig af.
Het vechten was klaar, we mochten niet egoïstisch zijn en hebben hem die middag over de regenboog brug laten gaan...

Ik ben momenteel ivm medische problemen werkloos en viel in een zwart gat, mijn man kon het echter echt nog niet aan om opnieuw een hond te nemen. We wisten wel dat het een werkhond moest worden als het zover kwam. Ik heb met heel veel plezier heel veel gehoorzaamheid cursussen gelopen met Vinnie, we konden lezen en schrijven met hem.
En toen deelde ik een bericht op facebook, van een kennis. Haar hond is namelijk Nala haar vader en er waren dus nog pups in het nest (10 weken oud). Mijn man begon te praten, hij miste het toch wel heel erg en zag mijn verdriet. Hij was nu op het punt dat hij een hond miste, en niet enkel onze lieve Vinnie.

Goed contact gehad, kennis wist hoe wij waren en wat we van plan zijn en Nala haar gedrags analyse paste bij ons. Paar dagen later zijn we gaan kijken, en gingen met een nieuw gezinslid huiswaarts.
Inmiddels is mevrouw 15 weken en zon 15 kilo (morgen even precies wegen). Ze doet het heel goed, we zijn ook al gestart met puppy cursus!


Afbeelding

Afbeelding
Nala ❤️
Gebruikersavatar
twinkeltje
moderator
Berichten: 66101
Lid geworden op: 08 jan 2004 14:33
Mijn ras(sen): De liefste rassen die bestaan
Aantal honden: 2
Locatie: Delft

Re: Hoi! Even voorstellen

Ongelezen bericht door twinkeltje »

Hallo welkom op dit forum
Wat hebben jullie veel gedaan voor jullie vorige hond Vinnie, wat een goede baasjes zijn jullie geweest
Heel veel plezier met jullie nieuwe hond, wat een leukert om te zien, ook die zal weer in je hart gaan zitten
Heel veel plezier met haar
Afbeelding
Gebruikersavatar
ranetje
Zeer actief
Berichten: 55813
Lid geworden op: 10 apr 2006 11:41
Mijn ras(sen): Griffon Korthals
Aantal honden: 1
Locatie: Gelderland

Re: Hoi! Even voorstellen

Ongelezen bericht door ranetje »

Welkom op het forum :ok:
Heel veel geluk met Nala.
Mooie foto's :D
Afbeelding
"The perfection of a life with a gundog, like the perfection of an autumn, is disturbing because you know, even as it begins, that it must end.
Time bestows the gift and steals it in the process."
(citaat van George Evans)
Gebruikersavatar
Joanne1987
nieuw lid
Berichten: 2
Lid geworden op: 29 jan 2024 20:59
Mijn ras(sen): Nala, een herder mix
Aantal honden: 1

Re: Hoi! Even voorstellen

Ongelezen bericht door Joanne1987 »

Ja, we zijn voor Vinnie echt tot alles in staat geweest...
Nala is nu wel verzekerd, Vinnie was dat niet maar die heeft tot aan de blaassteen ook nooit wat gemankeerd

Ik mis hem nog elke dag...
Maar inderdaad, Nala heeft ook al een plekje in ons hart veroverd, ondanks alle puber streken :LOL:
Nala ❤️
Gebruikersavatar
Branka
moderator
Berichten: 20968
Lid geworden op: 25 jul 2003 11:25
Mijn ras(sen): Golden Retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Drenthe

Re: Hoi! Even voorstellen

Ongelezen bericht door Branka »

Welkom op het forum!
Fijn dat er na alle zorgen en verdriet weer een fijne hond in huis is!
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “Voorsteltopics”