Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Honden naar een dagopvang

Een forum voor algemene onderwerpen over honden en vragen over honden.

Moderator: moderatorteam

Simone&Bowie
nieuw lid
Berichten: 5
Lid geworden op: 19 jan 2015 12:19
Mijn ras(sen): Jack Russell
Aantal honden: 1
Locatie: Groningen
Contacteer:

Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Simone&Bowie »

Beste hondenvrienden!

Zijn er ook hondeneigenaren die hun hond(en) naar een dagopvang brengen? Ik ben erg benieuwd naar de ervaringen!
Mensen die deze willen delen: graag! :lol1:

Graag een berichtje sturen:)

Liefs Simone & Bowie.
Lientje
Actief
Berichten: 142
Lid geworden op: 18 jan 2014 21:13
Mijn ras(sen): Kruising
Aantal honden: 1
Locatie: Regio Nijmegen

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Lientje »

Ja, mijn hondje gaat 2 dagen per week naar een dagopvang en dat bevalt prima. Ik ben wel heel secuur geweest in de selectie welke dagopvang. Ze hebben daar bosweides met roedels van ongeveer 10-15 honden. Deze dames weten echt waar ze het over hebben. Ze hebben een paar roedels en kijken waar je hond het beste bijpast. Nieuwe honden worden nooit meteen in een groep gezet maar eerst geobserveerd in een aparte ren die grenst aan de andere rennen. Mijn hond is altijd super moe, maar wel op een goede ontspannen manier, als ze er is geweest. En ik voel me niet schuldig als ik de hele dag op mijn werk zit!
Gebruikersavatar
Tanja Simba&Bella
Zeer actief
Berichten: 1797
Lid geworden op: 15 sep 2007 19:04

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Tanja Simba&Bella »

Ik heb mijn, toen nog 2 honden, een tijd op een dagopvang gehad in rotterdam. Ze gingen 2 dagen in de week en vonden het erg leuk daar. Zodra we uit de auto stapten wisten ze niet hoe snel ze naar binnen moesten om iedereen te begroeten. Na zo'n dag waren ze wel bekaf, dus ze gingen op dinsdag en donderdag zodat ze weer beetje bij konden komen.

Bij de opvang deden ze diverse dingen; naar het bos, strand of andere locatie. spelletjes spelen maar ook gewoon rust tussen door. Helaas zijn ze er mee gestopt en moest ik overstappen op een hus. Vonden ze ook leuk, maar een hele dag opvang vond ik beter voor ze.
Groetjes, Tanja

Voor altijd in mijn hart: Bella 18-04-2002 - 25-02-2013 , Simba 26-07-2004 - 10-07-2015

Het is stil in mijn hart, stil in ons huis. Ik mis jullie en troost mij met de gedachten dat jullie nu weer samen zijn. Mijn maffe duo......bedankt voor de mooie jaren. Ik zal jullie nooit vergeten.......
Gebruikersavatar
iones
Zeer actief
Berichten: 12424
Lid geworden op: 18 aug 2003 15:26
Locatie: twente

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door iones »

Hoeveel dagopvangs voor honden zouden er nu helemaal zijn? Ik weet dat er in Enschede in zit.
'Het lot van de dieren is bezegeld door de onverschilligheid van velen, in combinatie met de daadwerkelijke haat van weinigen
Gebruikersavatar
*Skye*
Zeer actief
Berichten: 3290
Lid geworden op: 03 feb 2014 23:52
Mijn ras(sen): Border Collie
Aantal honden: 2
Locatie: Hoeven

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door *Skye* »

Er zit er één in Etten-Leur, daar heeft Skye wel eens bij gezeten toen hij ging oefenen als pup 2x en toen hij één nachtje ging. Dat bevalt heel goed. Ik merk dan dat hij daarna ook minder naar andere honden trekt, niet op een vervelende manier, maar alsof er aan een behoefte is voldaan ofzo. Hij gaat altijd 10 min van te voren al zitten piepen en kwispelen van ongeduld als we daar heen gaan.
Gebruikersavatar
Tanja Simba&Bella
Zeer actief
Berichten: 1797
Lid geworden op: 15 sep 2007 19:04

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Tanja Simba&Bella »

iones schreef:Hoeveel dagopvangs voor honden zouden er nu helemaal zijn? Ik weet dat er in Enschede in zit.

Te weinig naar mijn idee. Huiskameropvang is er best veel, maar het type dagopvang waar die van mij naar toe gingen veels te weinig.

Op mijn werk grapte ik altijd dat ze op de chreche zaten. S'ochtends brengen, in de middag weer halen. Het fijne vond ik dat de mensen die er werkte, heel goed wisten wat ze deden. Simba is niet de makkelijkste en dat is ook de reden dat ik hem bijv niet zomaar bij een buurvrouw achter laat.
Groetjes, Tanja

Voor altijd in mijn hart: Bella 18-04-2002 - 25-02-2013 , Simba 26-07-2004 - 10-07-2015

Het is stil in mijn hart, stil in ons huis. Ik mis jullie en troost mij met de gedachten dat jullie nu weer samen zijn. Mijn maffe duo......bedankt voor de mooie jaren. Ik zal jullie nooit vergeten.......
Alex
Zeer actief
Berichten: 743
Lid geworden op: 14 jul 2008 21:36
Mijn ras(sen): Friese stabij en Bosnische herder
Locatie: Arnhem

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Alex »

In Beek (bij 's Heerenberg, Gelderland) zit er ook een.
Een vriendinnetje van mijn hond, ook een stabij, gaat er eens per week naartoe. Zij zijn er heel tevreden over.

Het leek mij altijd een goede oplossing voor honden die niet alleen kunnen zijn, of weglopen. Voor de uren die ik zelf weg ben en voor mijn hond 'volstaat' een hondenuitlaatservice.
Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Leonie. »

Ik zou wel willen, maar er zijn er inderdaad maar weinig.
Gebruikersavatar
Paisley
Zeer actief
Berichten: 11455
Lid geworden op: 03 mar 2013 12:38
Mijn ras(sen): Stabyhoun & working Kelpie
Aantal honden: 2
Locatie: Fryslân

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Paisley »

Hier zijn er best veel. Er wordt naar bij inzicht best weinig gebruik van gemaakt, maar pensions hier hebben meestal ook mogelijkheid tot dagopvang.
Ik denk niet dat ik mijn hond er een plezier mee zou doen. Die drukte, veel verschillende honden waar ze niet aan kan ontkomen, zonder toezicht.
Ze is een hondje die niet voor zichzelf kan opkomen en soms nagejaag en geklier uitlokt bij andere honden. Op wandelingen nooit last van, maar ik wil mijn hond er niet mee binnen hekken hebben,.
Afbeelding
nomo
Zeer actief
Berichten: 9405
Lid geworden op: 21 feb 2011 23:17
Aantal honden: 2
Locatie: Friesland

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door nomo »

Morris gaat ook 1 of 2 dagen per week naar de dagopvang. Hij vindt het er geweldig. Er wordt goed gekeken naar welke honden bij elkaar kunnen. Ze worden niet zomaar bij elkaar gegooid.

Hij is altijd lekker moe als ik hem weer ophaal. Vind het echt ideaal! Hij kan de hele dag lekker spelen, er wordt veel met hem geknuffeld en gespeeld en hij heeft de tijd van zijn leven. En ik kan rustig werken zonder me te hoeven haasten/schuldig te voelen omdat Morris al zolang alleen zit.

Heb verschillende opvangen bekeken. Morris ging eerst ergens anders heen. Gewoon bij iemand in huis. Ook heel goed, maar op een gegeven moment waren er echt teveel honden waardoor hij zich er niet prettig meer voelde. Daar ben ik dus gestopt.
Veel pensions bieden ook dagopvang aan dus bij verschillende gekeken. Bij veel was het toch wel een kwestie van grote roedels honden met weinig toezicht of juist geen contact met andere honden en in een kennel zitten. Dat zoek ik totaal niet! Dus die vielen meteen af.
Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Leonie. »

Wat betaal je voor zoiets als waar Morris heen gaat?
Gebruikersavatar
Thomas
Zeer actief
Berichten: 3123
Lid geworden op: 14 jul 2014 23:27
Mijn ras(sen): Labrador retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Naast Deventer

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Thomas »

Ik werk zelf ook bij een locatie, dat varieert van pension/dagopvang/uitlaatservice/winkel/cursussen/gedragtherapuit/dierenarts.

Dat was twee jaar geleden nog alleen een pension voor hond en kat. Onwijs gegroeid dus.

Ik werk er zelf drie dagen van 9 uur, er zijn een groot aantal speelweides waar we honden zorgvuldig selecteren, zodat ze moe maar voldaan weer opgehaald worden. Als vrijwilliger geeft dat ontzettend veel voldoening :)
Afbeelding
Gebruikersavatar
Lief
Zeer actief
Berichten: 5569
Lid geworden op: 05 aug 2010 12:23
Mijn ras(sen): Alaska Malamutes
Aantal honden: 2
Contacteer:

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Lief »

Toen ik alleen Misty nog had zat ze zeer geregeld bij de dagopvang. Ik vond het ideaal; hond gelukkig, buurt gelukkig en men had er wel verstand van honden.

Toen Shadow erbij kwam was het niet meer zo nodig; ze kunnen nu immers samen spelen en chillen en het kostte me ook wel een lieve duit.
Hier in de buurt weet ik er zo drie te zitten en volgens mij word er zeker goed gebruik van gemaakt.
Gos
Zeer actief
Berichten: 8486
Lid geworden op: 18 aug 2006 14:56

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Gos »

Toen ik mijn jongste teef als pup kreeg, heb ik er wel naar gevraagd bij een opvang die er in mijn ogen goed uitzag. Het ging alleen heel snel over toen ik zei dat het een herder betrof, die mochten maar tot ze een half jaar waten want daarna werden ze te vervelend en ze moest dan ook minimaal 3x pet week komen anders ging het ook niet. Dat vond ik teveel, dus gewoon beestje thuis gelaten en regelmatig vroeger naar huos om na het uitlaten daar verder te werken en soms hele dag vanuit huis werken of bij koel weer de jonge hond mer in de auto. Desondanks is ze toch tot een sociale hond opgegroeid ;-)
nomo
Zeer actief
Berichten: 9405
Lid geworden op: 21 feb 2011 23:17
Aantal honden: 2
Locatie: Friesland

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door nomo »

Leonie. schreef:Wat betaal je voor zoiets als waar Morris heen gaat?
Waar Morris nu heengaat is het echt heel goedkoop vergeleken bij sommige anderen. Betaal nu 7,50 per dag. Op die manier is het tenminste ook goed te doen om hem er elke week een paar keer naartoe te brengen. Hij kan ook gehaald/gebracht worden dan komen er nog extra kosten bij. Maar meestal breng en haal ik hem zelf. Soms laat ik hem thuisbrengen (als ik heel laat thuiskom en hem zelf niet meer op kan halen). Voor alleen thuisbrengen komt er dan iets meer dan 5 euro bij. Dus ook nog te doen.

Vorige dagopvang betaalde ik eerst 7,50, later 8,50 en die zit nu op 10 euro per dag.

Andere hier in de buurt waar ik gekeken heb zat ook op 10 euro per dag weet ik nog.
Gebruikersavatar
Thomas
Zeer actief
Berichten: 3123
Lid geworden op: 14 jul 2014 23:27
Mijn ras(sen): Labrador retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Naast Deventer

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Thomas »

Ik zal zo wel even een paar foto's die ik gisteren gemaakt heb plaatsen :)
Afbeelding
Gebruikersavatar
Thomas
Zeer actief
Berichten: 3123
Lid geworden op: 14 jul 2014 23:27
Mijn ras(sen): Labrador retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Naast Deventer

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Thomas »

Mooie variatie in de speelweide (dit is het oudere gedeelte)
Afbeelding

En de kleuters bij elkaar:
Afbeelding
Afbeelding
Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Leonie. »

Jemig wat goedkoop. De enige die ik hier ken is iets van 30,- incl ophalen en thuisbrengen. Ik moet nodig verhuizen.
nomo
Zeer actief
Berichten: 9405
Lid geworden op: 21 feb 2011 23:17
Aantal honden: 2
Locatie: Friesland

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door nomo »

Leonie. schreef:Jemig wat goedkoop. De enige die ik hier ken is iets van 30,- incl ophalen en thuisbrengen. Ik moet nodig verhuizen.
:O:

Morris gaat nu ongeveer 7x per 4 weken... zou me dan op jaarbasis €2730,- kosten! Nu €682,50 Dat is nogal een verschil :schrik: Oké, dan haal en breng ik hem wel zelf, maar dan nog! Wat een prijsverschil! Als het 30 euro per keer kost dan zou hij noodgedwongen veel vaker alleen thuis zijn.
Vlakbij mijn werk had ik ook nog gekeken. Daar zat een dagopvang die voor mij meteen al afviel vanwege de manier waarop ze werken maar daar vroegen ze €18,50 per dag, vond ik ook al erg duur!
Gebruikersavatar
Paisley
Zeer actief
Berichten: 11455
Lid geworden op: 03 mar 2013 12:38
Mijn ras(sen): Stabyhoun & working Kelpie
Aantal honden: 2
Locatie: Fryslân

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Paisley »

Ik vind halen en brengen en opvang voor 30 euro niet eens zo gek. Als je er vanuit gaat dat halen en brengen 15 min per retourtje kost (en dan woon je dus heel dichtbij) plus de verzorging gedurende de dag erbij, dan is het nog steeds niet om rijk van te worden.
De auto moet betaald, ingericht voor honden, getankt etc, het verkeer kan tegen zitten. Ik denk dat het grootste gedeelte van het geld in het vervoer zit.
10 euro voor opvang, 10 euro voor halen, 10 euro voor brengen. Ik vind het een redelijke prijs.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Paisley
Zeer actief
Berichten: 11455
Lid geworden op: 03 mar 2013 12:38
Mijn ras(sen): Stabyhoun & working Kelpie
Aantal honden: 2
Locatie: Fryslân

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Paisley »

Cleva schreef:
Paisley schreef:Ik vind halen en brengen en opvang voor 30 euro niet eens zo gek.
Het is niet gek maar het is ook niet haalbaar. Niet voor het dagelijks leven.

Ik vind het soms heus wel sneu voor hein dat hij een dagje alleen is maar ik ga er echt geen 30 piek aan uitgeven.
Wel voor mensen die zelf 50 euro per uur verdienen en dus gaan rekenen dat het goedkoper is dan hun hondje zelf brengen en halen. ;) Ken genoeg mensen die zo rekenen.

Als je hem zelf brengt en haalt, ben je hier in de regio rond de 10 euro kwijt. Dat moet in Amsterdam ook wel te vinden zijn denk ik.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Paisley
Zeer actief
Berichten: 11455
Lid geworden op: 03 mar 2013 12:38
Mijn ras(sen): Stabyhoun & working Kelpie
Aantal honden: 2
Locatie: Fryslân

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Paisley »

Cleva schreef: 30 euro halen en brengen is als vergoeding niet overdreven veel maar het is wel overdreven veel om aan een hondendag uit te geven.
Ochja dat vind ik niet. Ik vind waarde van geld afhankelijk van hoeveel energie je je er zelf voor moet leveren om het te verdienen. Als ik een half uur moet werken om mijn hond een dagje naar de creche te sturen, dan vind ik dat prima. Een poep&plas rondje kost me meer tijd.

Veel mensen die dit doen, doen dat voor het gemak. Een oppas aan huis uit de bijstand gaat meer 'gedoe' in zitten, met gevaar voor eigen huis&haard als je de verkeerde hebt aangesteld.

Ik zou het ook niet doen hoor. Heb meer tijd dan geld. Maar voor mensen die meer geld dan tijd hebben, lijkt dit me een prima deal.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Leonie. »

Nee, het is niet veel geld voor wat je krijgt. Maar als je hond meerdere dagen per week gaat ben je wel aardig wat kwijt. Hangt er inderdaad ook vanaf wat je zo'n beetje verdient.

Ik heb voor Lou nu bijvoorbeeld een oppas die op een paar hondjes tegelijk past, een tuin heeft aan het water, op 10min lopen hiervandaan woont en de hondjes dagelijks naar bos of strand neemt. In principe ideaal. Maar omdat Lou in het stukje bos dat dichtbij is én in de duinen niet los kan ivm bergen konijnen, moet ze nu dus met 1 hondje aangelijnd lopen. Misschien stom, maar ik voel me daardoor een beetje bezwaard om hem te brengen.

En toen dacht ik, zo'n speelveld met andere hondjes, dat zou echt iets voor Lou zijn.
Gebruikersavatar
Tamara/Bayko
Zeer actief
Berichten: 5698
Lid geworden op: 18 dec 2006 15:50
Mijn ras(sen): Vlinderhondje (Epagneul Nain Continental Papillon)
Aantal honden: 1

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Tamara/Bayko »

Cleva schreef:heb je al op die oopoeh site gekeken?
Er zijn veel mensen die graag een oppashond aan huis willen. Het is wat extra gedoe maar ik heb dan liever iemand die alleen maar mijn honden in huis heeft en het ook echt voor zijn plezier doet.
Jammer dat ze tegenwoordig bij Oopoeh voor de oppassers een minimumleeftijd van 40 jaar hanteren. Ik zou dolgraag een vaste oppashond hebben, mocht het in de nabije toekomst niet meer lukken een eigen hond te nemen.

edit: ik lees net dat de voorwaarden kennelijk toch weer zijn aangepast. Nu staat er dat er in sommige gevallen een uitzondering gemaakt kan worden voor Oopoeh's die jonger dan 55 zijn.
Laatst gewijzigd door Tamara/Bayko op 11 apr 2015 22:00, 2 keer totaal gewijzigd.
Groetjes van Tamara en een pootje van Cody
Afbeelding
In liefdevolle herinnering:
Bayko *06-01-2002 +08-09-2012 Cyntha *20-04-2003 +02-05-2017
Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Leonie. »

Cleva schreef:
Paisley schreef:
Cleva schreef: 30 euro halen en brengen is als vergoeding niet overdreven veel maar het is wel overdreven veel om aan een hondendag uit te geven.
Ochja dat vind ik niet. Ik vind waarde van geld afhankelijk van hoeveel energie je je er zelf voor moet leveren om het te verdienen.
Precies. En daarom is 30 euro om een hondje op te halen en terug te brengen onzinnig.
Ophalen en brengen valt wel mee, de hele dag verzorgen daar gaat meer energie in zitten ;)
Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Leonie. »

Wat voor chirurg is dat met een dagtarief van 30 euro?

En of je nou op hondjes past of iets moeilijkers/zwaarders doet, van een tientje per dag kan niemand leven.
Lientje
Actief
Berichten: 142
Lid geworden op: 18 jan 2014 21:13
Mijn ras(sen): Kruising
Aantal honden: 1
Locatie: Regio Nijmegen

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Lientje »

Ik breng en haal mijn hond zelf en ben net onder de €10 kwijt per keer. Voor sommigen misschien te veel, maar ik vind het goed te doen. Haar de hele dag alleen laten vind ik geen optie. HUS is net zo duur of duurder en dan is ze meer alleen plus het risico van weglopen. En eerlijk gezegd vertrouw ik haar niet toe aan iemand anders. Het is een onzeker hondje met veel jachtinstinct. Ik zou als de dood zijn dat ze zou ontsnappen bij iemand thuis of tijdens de wandeling of dat diegene op de verkeerde manier met haar angsten omgaat. Nee, dagopvang is voor ons ideaal.
Gebruikersavatar
Thomas
Zeer actief
Berichten: 3123
Lid geworden op: 14 jul 2014 23:27
Mijn ras(sen): Labrador retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Naast Deventer

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Thomas »

Dagopvang kost hier 7,50. Met een strippenkaart zelfs 7.00 per keer.
Afbeelding
Gebruikersavatar
gyanty
Zeer actief
Berichten: 7826
Lid geworden op: 18 dec 2002 16:45
Mijn ras(sen): Border Collie
Aantal honden: 2
Locatie: Friesland

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door gyanty »

Mwah ik verdien bij lange na geen 50 euro per uur(bij lange na nog niet eens de helft van dat....)..... Heb ik verkeerde opleiding en vak gehad? Ben toch hbo-geschoold.....??? :denken:

30 euro per dag met halen en brengen. Wat kost kinderopvang eigenlijk tegenwoordig? Ik vind 30 euro per dag voor een hond een waanzinnig bedrag.... Daar verwacht ik wel hele speciale dingen voor dan....

Overigens hier wel overwogen om ze naar dagopvang te doen, maar na ze 1 keer in pension te hebben gehad, viel dat pension in ieder geval af (nadat ik terug kwam vertelde ze mij dat ze hadden verwacht dat ze mijn verhaal over Norah wel met een korreltje zout konden nemen, maar ze was toch echt wel een pittige hond... ja duh zei ik toch?) Gelukkig heb ik een man met eigen bedrijf die zijn tijden aanpast om de honden goed uit te kunnen laten op dagen dat ik lang weg ben voor werk.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Lothian
Zeer actief
Berichten: 10190
Lid geworden op: 23 jul 2010 22:04
Mijn ras(sen): Roemeen Dalí, Bulgaar Lucca, lurcher Taro
Aantal honden: 3

Re: Honden naar een dagopvang

Ongelezen bericht door Lothian »

Dagopvang hier kost 15 euro per hond inclusief halen en brengen, en volgens mij hebben we wat korting gekregen op onze tweede hond. De opvang heeft ook een uitlaatservice en ze kijken altijd per keer waar die van ons naar mee gaan: dag op het veldje of mee met de wandeling, dat maakt ons namelijk meestal niet uit. Er zijn meerdere groepen op aparte veldjes, er is een overdekte kennel om in te schuilen en ook loopse teven zijn welkom.
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen”