ik vertelde haar dat zo'n jong beestje meerdere malen per dag eten moet hebben. ja, zei ze, maar hij eet niet veel, vanmorgen heeft hij maar 3 brokjes op.
m.a.w. hij zou zonder eten zitten tot ze weer thuis was.
om een lang verhaal kort te maken: de pup zit nu dus bij mij overdag. vanaf volgende week heeft ze 2 weken vakantie, maar daarna is het beestje nog steeds te jong om de hele dag alleen in de bench te zitten.
zit ik hierop te wachten? nee, maar ik kan voor mijn gevoel niet anders.
haar vorige hondje heeft ze weg gedaan omdat ze de hele dag moest werken. in het jaar dat ze hier woont, heeft ze ook 2 kittens en een cavia herplaatst, dus ik ben bang dat ze pupsel ook niet lang houdt.
peter zei net dat ik door haar te helpen, haar juist niet help, en daar heeft hij natuurlijk wel gelijk in, want hoe eerder ze erachter komt dat dit niet gaat werken, hoe eerder het hondje herplaatst wordt. maar ik kan zo'n jong pupje toch ook niet de hele dag alleen hiernaast laten zitten?










