Tijdens het inlezen over fokken en alle daarbij komende zaken lees ik overal het advies: maak zelf een bevalling mee bij een ervaren fokker. Wij kennen geen fokkers persoonlijk, ik vroeg me dus af of iemand hier ervaring mee had?
Het lijkt mij niet echt de normaalste zaak van de wereld om te vragen: Hallo, ik wil ervaring opdoen dus mag ik, als volslagen onbekende, bij de bevalling van je nestje aanwezig zijn? Lijkt me niet erg prettig voor de fokker (want, ben ik wel te vertrouwen en ga ik me niet bemoeien met vanalles en nog wat!), en de moederhond (want, hallohooo...wie is die onbekende daar?!).
Misschien een rare vraag, maar hoe hebben jullie dit gedaan? Zijn jullie werkelijk eerst bij iemand gaan kijken (en wat voor iemand?), of was je eigen eerst-gefokte-nestje ook jou eerste bevalling? Ik heb 2 keizersnedes meegemaakt maar geen natuurlijke bevalling helaas.
Alvast bedankt voor de reacties!
