Jaaa....hier is b.v De oma van Roodkapje uit het jagersverhaal:nyckle schreef:Kells schreef:korthaar schreef:Zo zie je maar, mensen geloven in filmpjes en sprookjes.

Moderator: moderatorteam
Jaap Mulder is een bioloog o.a. bekend van de documentaire rotvos. welke i.s.m de bouwjacht wereld tot stand is gekomen.Cleva schreef:Wie dat eigenlijk, Jaap Mulder?
Denk je dat werkelijk? Terug naar de natuur?langehond1 schreef:Stel je voor dat we de geweerjacht zouden verbieden en alleen lange honden, brakken en vogels geoorloofd waren. Hoe mooi, stil en veilig zou dat zijn.
En keek in groepsverband een kogelgaatje over het hoofd waardoor de wolf uit zichzelf Nederland binnenwandeldekorthaar schreef:Jaap Mulder is een bioloog o.a. bekend van de documentaire rotvos. welke i.s.m de bouwjacht wereld tot stand is gekomen.Cleva schreef:Wie dat eigenlijk, Jaap Mulder?
Dus vandaar nu wellicht dat sprookje over de wolf bij Luttelgeest.
Terug naar de natuur is nog een lange weg te gaan in een land waar zo'n 30.000 mensen trachten een extensieve veehouderij in stand te houden en een natuurlijke predator-als de vos- te vuur en te zwaard bestrijden. Ben benieuwd hoe de wolf het hier straks vergaat.nyckle schreef:Denk je dat werkelijk? Terug naar de natuur?langehond1 schreef:Stel je voor dat we de geweerjacht zouden verbieden en alleen lange honden, brakken en vogels geoorloofd waren. Hoe mooi, stil en veilig zou dat zijn.
Verklaar je nader.
Die Wolf? Die wordt elders gedropt door een grappenmaker. Alle deskundigen schudden hun hoofd. Vragen zich af waarom veehouders hun dieren niet beter beschermen en komen er tenslotte achter, dat de hond geschoten is in "Roemenië", maar het dier had een hamster uit de verre vlakten van Canada in de maag.korthaar schreef:Terug naar de natuur is nog een lange weg te gaan in een land waar zo'n 30.000 mensen trachten een extensieve veehouderij in stand te houden en een natuurlijke predator-als de vos- te vuur en te zwaard bestrijden. Ben benieuwd hoe de wolf het hier straks vergaat.nyckle schreef:Denk je dat werkelijk? Terug naar de natuur?langehond1 schreef:Stel je voor dat we de geweerjacht zouden verbieden en alleen lange honden, brakken en vogels geoorloofd waren. Hoe mooi, stil en veilig zou dat zijn.
Verklaar je nader.
Het zou de jagers sieren, binnen eigen parochie de feodale hobby eens kritisch tegen het licht te houden. I.p.v -naast Frans Vera van de OVP -nu ook Jaap Mulder te gaan beschimpen.nyckle schreef:Die Wolf? Die wordt elders gedropt door een grappenmaker. Alle deskundigen schudden hun hoofd. Vragen zich af waarom veehouders hun dieren niet beter beschermen en komen er tenslotte achter, dat de hond geschoten is in "Roemenië", maar het dier had een hamster uit de verre vlakten van Canada in de maag.korthaar schreef:Terug naar de natuur is nog een lange weg te gaan in een land waar zo'n 30.000 mensen trachten een extensieve veehouderij in stand te houden en een natuurlijke predator-als de vos- te vuur en te zwaard bestrijden. Ben benieuwd hoe de wolf het hier straks vergaat.nyckle schreef:Denk je dat werkelijk? Terug naar de natuur?langehond1 schreef:Stel je voor dat we de geweerjacht zouden verbieden en alleen lange honden, brakken en vogels geoorloofd waren. Hoe mooi, stil en veilig zou dat zijn.
Verklaar je nader.
Is wel een iets natuurlijkere manier.langehond1 schreef:Nee niet terug naar de natuur (nou ja, wat is natuurlijk) maar gewoon dieren schieten illegaal maken en terug naar methoden die van voor de vuurwapens dateren. Ik vind het gebruik van vuurwapens onsportief en gevaarlijk, even los van knallen en metalen in het milieu. Ja het is makkelijk, iedere idioot kan een dier schieten en met vuurwapens schiet je zo een gebied leeg. Met lange honden en vogels gaat dat niet zo makkelijk. Een hond kan 2-3 keer een run maken en dan is ie moe, met een koppel honden ben je blij als je 1-2 stuks wild hebt en er geen hond gewond is. Zelfde geldt voor vogels, alleen gaat daar nog veel meer werk in zitten, pas na weken trainen kan je een paar stuks wild bemachtigen. Het trainen van jachthonden en vogels is veel meer gedoe (en veel leuker) dan een vuurwapen.
L