Mijn oudste dochter van 6 vind het reuze gezellig om samen met mama en Roos in het bos te wandelen. Noor heeft zo langzamerhand de leeftijd waarop ze rustig een uur a anderhalf mee loopt.
Ze vindt het dan ook erg leuk om spelletjes te doen samen met Roos. Noor verstopt dan een speeltje in het bos en Roos mag hem dan weer opzoeken of nog leuker Kindlief verstopt zich ergens en Roos mag haar dan als echte reddingshond weer vinden ( we hebben een echte Snuf de hond he mama
Nu probeer in te verzinnen welke spelletjes nog meer zouden kunnen en ik ben een beetje inspiratieloos . Misschien hebben jullie een idee ?
Balletjes gooien lijkt me niet zo’n geschikt plan. Noor heeft dezelfde werptechniek als haar moeder, balletje komt niet verder dan haar voeten en met een werpstok zijn Roos en ik ons leven niet zeker :N:
Gehoorzaamheidsoefeningen vind ik niet geschikt, moet eigenlijk gewoon spel blijven waarin Noor niet hoeft te belonen of corrigeren.




