Ik loop altijd heel stoer te vertellen dat mijn honden nooit oneetbare dingen opeten. Nou, ik neem het terug. Vanochtend zat Lilo te poepen en het was heel erg oranje. Echt onnatuurlijk oranje. Dus ik heb een takje gezocht om de betreffende drol te kunnen ontleden, bleek er een compleet vlaggetje in te zitten van zo'n plastic vlaggetjesslinger. :N:
Ze kan dat ding wel in de tuin hebben gevonden, dochter had een tijdje terug een feestje en de slingers waren achteraf wat gehavend (wild feest

), maar waarom Lilo in vredesnaam een vlaggetje op heeft gegeten, ik begrijp er niks van. En ik vind het ook zo raar dat ik het niet gezien heb. Het moet toch gisteren of eergisteren gebeurd zijn, en de honden hebben wel in de tuin gelegen, maar ik was steeds in de buurt.
Ik ben in elk geval heel erg blij dat het ding er zonder complicaties uit is gekomen, moet er niet aan denken wat er had kunnen gebeuren als het ergens vast was blijven zitten. Lilo heeft gelukkig ook nergens last van (gehad).
Ik hoop van harte dat het een eenmalige stunt was.