Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Busje komt zoooooooo

Hier kun je al je andere foto's kwijt, zoals vakantiefoto's, foto's van je andere huisdieren, natuurfoto's, foto's van enge spinnen, vogels en dergelijke. Alle foto's dus eigenlijk die niet in de normale fotohoek en ook niet in de wandelrubriek thuishoren.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Machie
Zeer actief
Berichten: 33099
Lid geworden op: 05 okt 2009 11:20
Mijn ras(sen): Puli, kruising golden retriever X wetterhoun, kruising Pumi, Hrvatski ovčar, Border Collie
Aantal honden: 5
Locatie: Bij de berg!

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Machie »

Ik zou juist niet subtiel reclame maken voor jezelf :)

Je hebt de auto zelf gekocht, niet selectvracht, dus jij mag hem zo beplakken als je dat zelf wilt!
Doe je dat magneetding van selectvracht maar op de motorkap :pffff:

Leuke bus hoor :ok:
Tiny
Zeer actief
Berichten: 21084
Lid geworden op: 26 jun 2005 19:03
Aantal honden: 0
Locatie: Den Haag

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Tiny »

Knappe auto, ziet er goed uit zeg :ok: Hans heeft jaren Peugeot gereden en ik vond het een fijne auto (ik weet dat het een Fiat is :wink: )
In lieve herinnering
Jeda x ehh.. leuk zwart mormeltje,
Beau, Lhasa Apso
&
Akira, Siberian Husky

voor altijd in ons hart
Jeda 14-12-2004 - 23-07-2010

Beau 08-11-2001 - 30-07-2011

&
Akira 16-08-2021
Gebruikersavatar
tekkel
Erelid
Berichten: 21738
Lid geworden op: 04 sep 2005 00:53
Mijn ras(sen): Standaard ruwhaar tekkel
Aantal honden: 1
Locatie: 't Gooi

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door tekkel »

Marion. schreef:
tekkel schreef:ff opgezocht: Fiat Scudo - Peugeot Expert - Citroën Jumpy zijn praktisch hetzelfde :wink:
Dit is inderdaad de Scudo. Geen airco, handgedraaide raampjes. Geen centrale deurbegrendeling. Maar dat hoeft hier ook niet :pffff:
Ik heb dertig jaar rondgereden zonder al die dingen, ging prima hoor :E:
"No matter how little money and how few possessions you own, having a dog makes you rich."
Gebruikersavatar
Pepie
Zeer actief
Berichten: 17196
Lid geworden op: 18 dec 2006 17:48
Mijn ras(sen): Europese korthaar
Aantal honden: 0
Locatie: rotterdam

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Pepie »

wat een leuk topic zeg :cheer:
Afbeelding
Gebruikersavatar
LongFields
Zeer actief
Berichten: 49618
Lid geworden op: 16 jan 2003 11:07
Mijn ras(sen): Laekense Herder Tapas
Peruaanse Kelpie Mojo
Kelperuaan Kiitos
Aantal honden: 3

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door LongFields »

Wat ziet hij er supernetjes uit van binnen en van buiten!
Veel veilige kilometers gewenst Marion!
Ik zou er gewoon je eigen stickers opplakken hoor, van je meiden en ook gewoon reclame voor je eigen bedrijfje. Je rijdt er toch niet alleen pakjes mee rond maar het is ook je eigen gebruiksauto? Dan lijkt het me dat Selekt Vracht hier geen enkel probleem mee zal hebben.

Kun jij eigenlijk ook stickers maken/leveren waar een gewone kleurenfoto van je eigen honden op staat in elke gewenste maat? Daar ben ik namelijk nog naar op zoek, ik heb nu stickers op mijn auto zitten maar de kwaliteit daarvan is echt diep bedroevend en op mijn klachten krijg ik geen respons van het bedrijf waar ik deze vandaan heb. Dus ik zoek nog naar iemand anders of een ander bedrijf die mij wel kan leveren wat ik wil. :wink:
Gebruikersavatar
renee-uk
Zeer actief
Berichten: 51685
Lid geworden op: 02 mei 2008 00:49
Mijn ras(sen): duitse herder
Aantal honden: 1
Locatie: Coventry UK

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door renee-uk »

Inge O schreef:
tekkel schreef:
Marion. schreef: Dit is inderdaad de Scudo. Geen airco, handgedraaide raampjes. Geen centrale deurbegrendeling. Maar dat hoeft hier ook niet :pffff:
Ik heb dertig jaar rondgereden zonder al die dingen, ging prima hoor :E:
meer nog : ook mijn spiksplinternieuwe auto heeft dit allemaal niet, zie ik het nut niet van in :pffff: .
nut heeft het niet maar het voelt wel heel luxe hoor.
ik heb dat allemaal voor het eerst van mijn leven wel en ik zit nog steeds :eek: en :F: in mn nieuwe tweedehandsie ;)
Afbeelding

you can never replace the dogs you've lost, but you can always find a new one to love
shanty

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door shanty »

ZIet er prima uit Marion ! Veel fijne KM gewenst !
Marion.

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Marion. »

LongFields schreef:Kun jij eigenlijk ook stickers maken/leveren waar een gewone kleurenfoto van je eigen honden op staat in elke gewenste maat? Daar ben ik namelijk nog naar op zoek, ik heb nu stickers op mijn auto zitten maar de kwaliteit daarvan is echt diep bedroevend en op mijn klachten krijg ik geen respons van het bedrijf waar ik deze vandaan heb. Dus ik zoek nog naar iemand anders of een ander bedrijf die mij wel kan leveren wat ik wil. :wink:
Durf ik niet te zeggen. Ik heb een A3 printer, en heb nu A4-tjes die waterbestendig zouden moeten zijn. Ik zal dat eerst moeten proberen (en A3 zal nog veel duurder zijn dan A4). Maar goed de waterbestendigheid kan ik nu wel goed testen natuurlijk ;)
Enne.... het nette van binnen heb ik vandaag pas gedaan hoor. Hij zag eruit als een bouwvakkersbus. Maar van buiten helemaal prima.

En Inge. Airco vind ik wel fijn met de honden. Die handgedraaide ramen... het gefrut aan het rechterraampje is niet heel erg veilig. Maar verder zal het me worst zijn. Ik rij gewoon voorzichtig achteruit, en desnoods draai ik de ramen open en roep dat ik eraan kom :mrgreen:
Marion.

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Marion. »

basil schreef:Ahhhh met krijtjes voor de meisjes :I: :cheer: :cheer: :cheer:
Ja, maar het is wel veul en groot voor de meisjes hoor. En ik zit hoog. Maar ik zing heel hard en mijn liedjes schallen nu door de auto. Nou ja. Zelfs Saar sprong er gisteren spontaan in. Ik heb goede hoop dat ze snel wennen. Ik wil wel graag dat ze 's ochtends op de 3 dagen dat we beiden werken gewoon een uurtje lopen. En dan is het niet Saar's wil is wet, dan moeten ze gewoon met de maxitaxi ergens verplicht naar toe.
Gebruikersavatar
Reny
Zeer actief
Berichten: 19282
Lid geworden op: 06 feb 2009 19:56
Mijn ras(sen): Engelse Cocker Spaniel
Aantal honden: 2
Locatie: Heerhugowaard

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Reny »

Zo hee gave bus :E:

en groooooooooooooottttttttt, dat wordt een aardig end poetsen(voor mijn machine gelukkig :wink: )

En ik ben het met de anderen eens, ik zou lekker groot reclame voor Made by M maken en een mooie sticker van de dames.

Zo'n achteruitrij pieper kun je trouwens zo halen bij de halfords, kun je koppelen aan je acheruirijlicht :wink:
De asbak en sigaretenaansteker kijken we hier wel, kost je hooguit een stel nieuwe van de sloop :19:
En de groeten van de mannen :zwaai
Gebruikersavatar
Bonnie F
Zeer actief
Berichten: 10310
Lid geworden op: 12 mei 2009 21:46
Aantal honden: 1

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Bonnie F »

Marion. schreef:
tekkel schreef:ff opgezocht: Fiat Scudo - Peugeot Expert - Citroën Jumpy zijn praktisch hetzelfde :wink:
Dit is inderdaad de Scudo. Geen airco, handgedraaide raampjes. Geen centrale deurbegrendeling. Maar dat hoeft hier ook niet :pffff:
Al die elektronische zooi hoef ik ook nooit, gaat altijd eerder stuk dan de rest van de auto. En ik rijd mijn auto's altijd helemaal af.
Maar die airco, die wil ik nooit meer missen. Ik rijd van klant naar klant. En als het heel warm is (en de auto stond in de zon) is het heerlijk om even af te koelen.
Oja, de hond vindt het ook heel fijn.........
Afbeelding
Niets, maar dan ook niets komt zo vriendelijk op je af als een kletsnatte hond.
Marion.

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Marion. »

Bonnie F schreef:Maar die airco, die wil ik nooit meer missen. Ik rijd van klant naar klant. En als het heel warm is (en de auto stond in de zon) is het heerlijk om even af te koelen.
Oja, de hond vindt het ook heel fijn.........
Ja klopt hoor. Om die reden moest er hier ook heel snel een nieuwe auto komen toen ik mijn lease-auto ingeleverd had en we alleen een oude mazda hadden. We stonden in de file toen we terug kwamen van de trimsalon, en dat vond ik niet grappig voor de honden (zonder airco dus). Maar ja, ikzelf doe het wel zonder. Op heel hete dagen kan ik altijd nog de Baleno meenemen.
Marion.

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Marion. »

Reny schreef:Zo'n achteruitrij pieper kun je trouwens zo halen bij de halfords, kun je koppelen aan je acheruirijlicht :wink:
Ow, nou dat ga ik dan zéker heel snel even kopen :ok:
Gebruikersavatar
thom
Zeer actief
Berichten: 45259
Lid geworden op: 29 sep 2006 04:30
Mijn ras(sen): Portugees 'straatschoffie'.
Aantal honden: 1
Locatie: Bussum
Contacteer:

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door thom »

Wat een topbusje.. :E:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Cash
Zeer actief
Berichten: 7660
Lid geworden op: 28 jan 2010 16:42
Mijn ras(sen): Duitseherder

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Cash »

nou dat ziet er toch heel goed uit.
Lekker Marion, zo'n busje met veel ruimte.
AfbeeldingAfbeelding
Cash v Heiligental en Flow.
Gebruikersavatar
samantha!
Zeer actief
Berichten: 46728
Lid geworden op: 22 mei 2006 21:13
Mijn ras(sen): Labrador retriever
Aantal honden: 6

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door samantha! »

Zo dat ziet er goed uit :E:
Afbeelding
In liefdevolle herinnering: Max 09-04-2000/07-11-2011 en Babs 20-12-2005/18-10-2012
Gebruikersavatar
Hilde
Zeer actief
Berichten: 24279
Lid geworden op: 27 nov 2009 17:00
Mijn ras(sen): Grote poedel en border collies
Aantal honden: 3
Locatie: Op de Veluwe

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Hilde »

Mooie bus Marion! Vele veilige kilometers toegewenst :E:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Patrol
Zeer actief
Berichten: 3955
Lid geworden op: 26 okt 2003 13:17
Locatie: klein Gronings dorpje

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door Patrol »

Ha goed zo Marion, heel erg handig zo'n bus.

En jawel gewoon reclame van Made by M. erop plakken.... de selekt-vrachters die hier komen rijden ook met andere reclame.
Afbeelding
Gebruikersavatar
fenneke
Zeer actief
Berichten: 22876
Lid geworden op: 24 apr 2002 18:40
Mijn ras(sen): zwitserse witte herder en nu hûn
Aantal honden: 1
Locatie: Drenthe

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door fenneke »

Marion. schreef:
Reny schreef:Zo'n achteruitrij pieper kun je trouwens zo halen bij de halfords, kun je koppelen aan je acheruirijlicht :wink:
Ow, nou dat ga ik dan zéker heel snel even kopen :ok:

te laat :19:

:mrgreen:
Fenneke en Baloe
Afbeelding
Gebruikersavatar
twinkeltje
moderator
Berichten: 66279
Lid geworden op: 08 jan 2004 14:33
Mijn ras(sen): De liefste rassen die bestaan
Aantal honden: 2
Locatie: Delft

Re: Busje komt zoooooooo

Ongelezen bericht door twinkeltje »

He top nu een bustentje een matras achterin en gaan met banaan.
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “Foto's Diversen”