Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

door de achterpoten zakken

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Crista
Zeer actief
Berichten: 3830
Lid geworden op: 31 jul 2007 11:13
Mijn ras(sen): Rhodesian Ridgeback
Aantal honden: 2
Locatie: Appeltern

door de achterpoten zakken

Ongelezen bericht door Crista »

Toen ik thuis kwam zei mijn zusje al dat ze mitch 2x raar had zien 'neerploffen', hij stond gewoon en gaat dan met een klap opeens zitten. Hij laat zich eigenlijk gewoon door zijn achterpoten zakken.

Ik heb er even op gelet vanavond en ik heb het hem ook nog 1 keer zien doen. Nou zijn we net een rondje gaan wandelen en ik vind hem achter ook vreemd lopen. Hij heeft zijn achterpoten vrij stijf en hupt een beetje, hij loopt absoluut niet mank maar gewoon anders.

Het rare is dat ik er eigenlijk nooit zo op gelet heb hoe hij normaal gesproken loopt dus ik weet nu niet zeker of hij echt anders dan normaal loopt.
Om nou gelijk weer naar de DA te rennen vind ik ook weer zo wat (ben vorige week nog geweest met z'n voetzooltjes). Als het te erg word ga ik natuurlijk wel, maar heeft iemand een idee wat 't kan zijn?? Op zijn er filmpjes op internet van een goed en slecht lopende hond??
Mitch & Kiyo
Afbeelding
Gebruikersavatar
Crista
Zeer actief
Berichten: 3830
Lid geworden op: 31 jul 2007 11:13
Mijn ras(sen): Rhodesian Ridgeback
Aantal honden: 2
Locatie: Appeltern

Ongelezen bericht door Crista »

Nanna schreef:Heeft ie onlangs veel bewogen waarvan hij spierpijn zou kunnen hebben?
ja we zijn afgelopen weekend wezen wandelen in Barendrecht, 't zou natuurlijk kunnen dat hij iets verkeerds heeft gedaan... zou hij door de spierpijn zo kunnen doen?
Mitch & Kiyo
Afbeelding
Gebruikersavatar
hondeponnetje
Zeer actief
Berichten: 1554
Lid geworden op: 10 apr 2005 15:12
Mijn ras(sen): Australian Cattle Dog
Aantal honden: 2
Locatie: Omgeving Utrecht

Ongelezen bericht door hondeponnetje »

Ik herken dat wel, dat abrupt gaan zitten of neerploffen. Ook heeft Biru een vreemd hupje af en toe en houd zij haar achterpoten tijdens het draven een soort koehakkig bij elkaar. Bij Biru is toendertijd spondylose geconstateerd. Maar daar zat wel een hele geschiedenis aan vooraf. Ik hoop dat Mitch gewoon spierpijn heeft of misschien heeft ie wel een misstapje gemaakt
Afbeelding
met dank aan Twinkel
boxersien

Ongelezen bericht door boxersien »

Bo heeft het een poos gehad. Gewoon willen lopen, maar opeens niets meer kunnen met haar achterhand. Was niet leuk die tijd. Later bleek het waarschijnlijk een ontsteking ergens te zijn. Haar rug was oke, de heupen niet, maar daar heeft ze daarvoor en erna nooit last van gehad. Ze heeft toen een maand op rimadyl gestaan en het werd steeds erger. Toen van de rimadyl afgestapt en de problemen waren geheel weg :cheer:
Gebruikersavatar
Crista
Zeer actief
Berichten: 3830
Lid geworden op: 31 jul 2007 11:13
Mijn ras(sen): Rhodesian Ridgeback
Aantal honden: 2
Locatie: Appeltern

Ongelezen bericht door Crista »

Ik hoop ook dat 't gewoon spierpijn is!! Hij heeft er geen pijn aan (tenminste niet wat ik merk) en hij wil ook gewoon wandelen en alles...

kijk het even aan en anders eind van de week toch maar naar de DA :roll:
Mitch & Kiyo
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”