(2)je kunt het beste brok en vlees niet combineren in 1maaltijd,dit zou dus betekenen dat je bijv. smorgens vlees voert en dan s'avonds brok maar niet tegelijk.
het overwennen kan heel geleidelijk maar ook ineens,ik heb het ineens gedaan bij alle dieren en nooit een spoortje van ontregeling aangetroffen
(3) hangt ervan af wat je wil.wil je zelf samenstellen of KVV?
KVV is er in diverse samenstellingen en merken,de keuze is reuze
(4)het is niet duurder dan brok,tenzij je altijd aldi brokken voert,ik heb uitgerekend dat ik zelfs goedkoper uitben met vlees als met brokken,of net zo duur uitkwam,daar hoefde ik het dus niet voor te laten.
(5)als je zelf KVV geeft en een complete versie dan hoeft dat niet,het kan wel maar moet niet.
bij ons krijgen ze carnibest en rodi en daarbij onze restjes groente en 1keer in de week een kippenpoot als tandenborstel
(6)als je rauw voert moet je het ook echt rauw laten vind ik,dat is het meest natuurlijke tenslotte.Tijdens het overwennen word wel eens aangeraden om het te overgieten met kokend water maar dat is alleen in het begin.





