Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Wat doe je als je honden niet welkom zijn

Hier is ruimte voor uitgebreide gedachtenwisseling over stellingen en dilemma's over honden.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Frenkie
Zeer actief
Berichten: 1570
Lid geworden op: 06 sep 2005 13:16
Contacteer:

Wat doe je als je honden niet welkom zijn

Ongelezen bericht door Frenkie »

Wat zou je doen als je niet welkom bent met je hond(en)? Mijn schoonouders vinden het prima als wij komen maar de honden zijn niet welkom. Toen we alleen Timo hadden vonden ze het wel oke maar nu we Wieke en dus twee honden hebben mogen we ze niet meer meenemen. Op zich kan ik het wel begrijpen, niet iedereen is net zo gek op honden als wij :mrgreen: maar het resultaat is wel dat mijn vriend vanavond bij zijn ouders is gaan eten (en daarna voetbal heeft gekeken) en ik dus bij de hondjes thuis ben gebleven. Zijn ouders wonen op 45 minuten rijden afstand en in totaal zouden we dan zo'n 6 a 7 uur weg zijn...dit vind ik dus te lang en zeker met een pup in huis.

Wat zou je doen als je honden niet welkom zijn, ga je dan wel of niet op bezoek? Of neem je zowieso je hond(en) nooit mee op bezoek?
Laatst gewijzigd door Frenkie op 16 aug 2007 00:08, 1 keer totaal gewijzigd.
Groetjes Martine, Timo, Wieke en Frenkie
Afbeelding Afbeelding
Gebruikersavatar
Annelies
Zeer actief
Berichten: 1776
Lid geworden op: 31 okt 2005 23:56
Locatie: Zaanstreek

Re: Wat doe je als je honden niet welkom zijn

Ongelezen bericht door Annelies »

Frenkie schreef: Wat zou je zelf doen als je honden niet welkom zijn, ga je dan wel of niet op bezoek?
Dan regel ik een oppas... :wink:
Afbeelding
Overgave kan de grootste overwinning zijn...
Gebruikersavatar
yamie
Zeer actief
Berichten: 24195
Lid geworden op: 15 jan 2004 05:19
Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers
Locatie: Goor
Contacteer:

Ongelezen bericht door yamie »

tja, dat ligt eraan, ik snap prima als mensen geen honden in hun huis willen, maar dat kan dus wel een reden zijn, dat ik niet of minder vaak langskom, puur omdat ik anders te vaak de honden alleen moet laten, nou is het bij mij zowiezo wel, dat ook al ga ik op visite waar honden mee mogen, ik altijd ook honden thuis heb zitten, ik ga niet met 7 honden op visite, dus moet ik altijd al rekening houden met waar naar toe en hoe lang.
Some-one
Actief
Berichten: 252
Lid geworden op: 25 nov 2005 23:54

Re: Wat doe je als je honden niet welkom zijn

Ongelezen bericht door Some-one »

Annelies schreef:
Frenkie schreef: Wat zou je zelf doen als je honden niet welkom zijn, ga je dan wel of niet op bezoek?
Dan regel ik een oppas... :wink:
Hier hetzelfde...en lukt oppas niet...dan helaas maar blijf ik toch echt wel thuis!
Gebruikersavatar
Rea
Zeer actief
Berichten: 5752
Lid geworden op: 06 mei 2002 23:21
Mijn ras(sen): Amerikaanse cocker spaniels: Teun en Pien
Engelse cocker spaniels: Lot, Jet en Noor
Locatie: Den Bosch
Contacteer:

Ongelezen bericht door Rea »

Mogelijkheden zat.
Hier oppas in huis.
Iemand die ze tussendoor ff uitlaat.
Niet gaan.
Appart gaan.
Even op en neer gaan, enkele uurtjes kan best.

Ik ga ook zo goed als nergens heen met de honden, ze zien me komen met 4 hond sterk :smile: :smile: :smile: :smile:
Afbeelding
Gebruikersavatar
alm@
moderator
Berichten: 32175
Lid geworden op: 23 nov 2006 21:04
Mijn ras(sen): Langhaar teckel
Aantal honden: 3

Ongelezen bericht door alm@ »

Ik neem nooit mijn honden mee op visite. Als wij langer dan een uur of 3 of 4 weg blijven regel ik dat ze uitgelaten en eventueel gevoerd worden.
Afbeelding
Flip
Zeer actief
Berichten: 585
Lid geworden op: 09 feb 2006 09:55

Ongelezen bericht door Flip »

als we naar mijn ouders of Rick zijn ouders gaan nemen we Flip mee.

Anders blijft hij thuis, tenzij het langer dan 3/4 uur zal duren, dan gaat er één of als mijn ouders zin en tijd hebben, passen zij op.
Groetjes Marjolijn en Flip
Afbeelding
Bullenmama

Ongelezen bericht door Bullenmama »

Onze honden gaan nooit mee op visite, kan ook niet met 5 honden.
Dus wij gaan nooit langer dan 4 uur samen van huis, en dan nog hooguit eens in de twee weken.
Ik heb er geen moeite mee thuis te blijven voor de honden.
En je hebt altijd een goeie reden om onder saaie verjaardagen uit te komen :mrgreen:
blondie
Zeer actief
Berichten: 30418
Lid geworden op: 29 jun 2007 23:44
Aantal honden: 2

Ongelezen bericht door blondie »

Doordeweeks hond mee of ik ga niet op visite.. hij zit dan lang genoeg alleen, in het weekend ga ik wel bij mensen langs die niet op mijn hond zitten te wachten.. leuk vind ik het niet maar goed niet iedereen is van een hond gediend en niet ieder huishouden is hondgeschikt :wink:
Gebruikersavatar
Jacksel
Zeer actief
Berichten: 8831
Lid geworden op: 27 jul 2004 16:48
Mijn ras(sen): York H(R)ussell
dwergpoedel
Aantal honden: 1
Locatie: Leusden!

Ongelezen bericht door Jacksel »

Jamey mag gelukkig bijna overal mee... Alleen naar mn vriendin niet, aangezien haar kat geen honden gewend is en niet snapt dat Jamey toch echt alleen maar wil spelen (met veel geblaf en geblaas tot gevolg...)
Afbeelding
You'll be in my heart... Always...
Gebruikersavatar
Inge
Zeer actief
Berichten: 20173
Lid geworden op: 22 apr 2002 05:31
Mijn ras(sen): Mechelse Herder
Aantal honden: 2
Locatie: V'waard Baasje van Kobe en TikA
Contacteer:

Ongelezen bericht door Inge »

Mijn honden gaan alleen mee naar mijn ouders en dan blijven de herders gewoon in de auto (klep open en in hun kennel). Nika is doorgaans dus de enige die mee naar binnen gaat.
Verder blijven ze gewoon thuis als ik ergens op visite ga en dan ga ik gewoon op tijd weer naar huis.
Groetjes Inge
Afbeelding

Danco 16-02-1996 † 30-12-2006 Snoepie 03-07-1994 † 03-07-2008 Nika 07-07-1999 - † 10-08-2009 Marouck 24-08-2002 † 22-05-2012 Numa 11-05-2011 † 2017
Gebruikersavatar
Maxiem
Zeer actief
Berichten: 3099
Lid geworden op: 26 mar 2006 14:05
Locatie: Amsterdam

Ongelezen bericht door Maxiem »

Max gaat, vanwege haar gedrag, sowieso nooit mee. Is het maar een paar uur dan laat ik haar gewoon thuis, ik het langer dan blijft een van ons thuis.
En heel, heel, soms zal ze er mee moeten leven dat ze wat langer alleen moet zijn. Dan gaat wel de deur open zodat ze naar buiten kan bij hoge nood.
Max, 1-12-1999 - 29-10-2010. Je wordt gemist.
Gebruikersavatar
gizmo
Zeer actief
Berichten: 3958
Lid geworden op: 21 jun 2007 01:45

Ongelezen bericht door gizmo »

Gizmo mag altijd mee
Afbeelding
Gebruikersavatar
starfleet
Erelid
Berichten: 8441
Lid geworden op: 16 jan 2005 23:56

Ongelezen bericht door starfleet »

Wij gaan dan niet met zijn allen, dan blijft er iemand thuis.

Anne
Addy

Ongelezen bericht door Addy »

We regelen oppas, zorgen dat ze voor die tijd goed uitgeweest zijn en blijven maar een paar uurtjes weg zodat we ze zelf weer kunnen uitlaten
Gebruikersavatar
Frederique
Zeer actief
Berichten: 7859
Lid geworden op: 14 jul 2004 16:11
Mijn ras(sen): Bouvier des Flandres
Aantal honden: 1
Contacteer:

Ongelezen bericht door Frederique »

Devlin en Vinou breng ik dan naar mijn ouders, of ze blijven thuis.
Nu Vinou nog zo klein is ben ik sowieso niet lang van huis als ik ergens heen ga.

En bij sommige mensen komt het goed uit dat mijn honden niet welkom zijn,
dan hoef ik daar ook niet zo vaak meer op bezoek :mrgreen: :wink:
Groetjes, Fréderique en mijn Floddertje Babbe
In liefdevolle herinnering: Dayka, Devlin en Vinou, mijn Bouviermeiden. Mis jullie en hou van jullie :I:
tineke

Ongelezen bericht door tineke »

Op Micron na :mrgreen: gaan de honden niet mee op visite dus dat is sowieso geen probleem.
Ik vind het overigens doodnormaal dat mensen in sommige gevallen geen honden over de vloer willen van een ander ,bij mij zou ook niet iedere hond welkom zijn.
astrid
Zeer actief
Berichten: 4298
Lid geworden op: 13 sep 2002 10:28
Mijn ras(sen): 2 Griekse herplaatsers
Aantal honden: 2
Locatie: Herkingen

Ongelezen bericht door astrid »

Meestal blijft er 1 thuis als de honden niet welkom zijn. Overigens zijn wij heel graag thuis, dus veel weg gaan we niet.
Gebruikersavatar
Femmel
Zeer actief
Berichten: 996
Lid geworden op: 19 jul 2005 13:00
Aantal honden: 1
Locatie: NB
Contacteer:

Ongelezen bericht door Femmel »

Joy mocht altijd mee naar familie maar nu de broer van mijn vriend een kleine heeft is ze daar niet meer welkom (misschien later wel weer?). Jammer want het is 4-5 kwartier rijden naar hen en als we dus gaan dan kunnen/willen we slechts anderhalf a 2 uur blijven. Gelukkig wil de moeder van mijn vriend (die er 10 minuten vandaan woont) dan graag op Joy passen, maar we gaan dan ook niet te lang. En daarna gaan we met zijn ouders gezellig wandelen en blijven meestal een hapje eten.

Het meest jammere vind ik dat de spontaniteit er helemaal af is op deze manier. Als we naar zijn broer gaan dan moeten we eerst vanalles regelen. Zijn vrouw is overigens al sinds vorig jaar februari niet meer echt bij ons geweest en gezien het feit dat ze nu een kleine hebben, zullen ze dus voorlopig ook niet met z'n allen komen en dat steekt toch wel een beetje hoor.

Maar oke, terug on topic! :wink: Wij zoeken dus óf oppas óf we blijven niet langer dan 4 uur weg, als dat geen van beiden een optie is dan blijf ik lekker thuis. Mijn hondje gaat voor alles!
Groetjes,

Femke

Afbeelding

In loving memory ons Goldensnoetje Joy* (14 februari 1997 - 26 juli 2010)
Voor altijd in ons hart lieve Ginny* (23 januari 2005 - 21 augustus 2014)
jacq1970
Zeer actief
Berichten: 14721
Lid geworden op: 15 feb 2005 18:04
Aantal honden: 1
Locatie: Baasje Bowie
Contacteer:

Ongelezen bericht door jacq1970 »

Doordeweeks als de honden niet mee kunnen/mogen ga ik maar een uurtje of 2 of gewoon niet, ligt eraan wie het is :mrgreen:
In het weekend blijven ze een uurtje of 5 goed alleen dus dan kan het wel maar ik probeer altijd wel een oppas teregelen maar zorg dat ik voor het uitlaten zelf weer thuis ben...niet iedereen kan en mag zomaar Samara menemen namelijk.

Jacqueline
Afbeelding
S@ndr@
Zeer actief
Berichten: 63931
Lid geworden op: 24 jul 2006 14:13

Ongelezen bericht door S@ndr@ »

ik neem mijn honden nooit mee op visite, maar waar ik me wel aan stoor is dat als mensen hier komen en dan last lijken te hebben van mijn honden. je mag best oude kleren aantrekken als je hier komt(mijn honden kwijlen een beetje -boel) :19:

maar heb in iedere geval de beleefdheid te doen alsof het niet erg is, en blijf anders weg :19:
Gebruikersavatar
Rataplan
Zeer actief
Berichten: 7652
Lid geworden op: 03 jan 2003 12:49
Mijn ras(sen): asielhonden!
Locatie: roze wolk

Ongelezen bericht door Rataplan »

Wij hebben een oppas :wink: Maar een paar uur redden ze ook wel alleen.
Obelix 6-5- 2004 - 13-6- 2009 Rataplan 7-4 1998- 18-3-2013 Forever may not be long enough for this love....
Naad
Zeer actief
Berichten: 652
Lid geworden op: 21 jan 2006 20:54
Mijn ras(sen): Am Akita, Am Staff
Locatie: Zoetermeer

Ongelezen bericht door Naad »

Ik nam Vito naar me ouders meestal mee omdat het op loopafstand was en dan liet ik hem en Gizmo lekker samen uit. Maar voor de rest neem ik me honden niet mee vind ik zo'n onzin. En trouwens ik doe Gizmo er bijv. niet eens een plezier mee om haar naar een vreemd huis mee te nemen. Vind het trouwens geen probleem als mensen hun honden mee willen nemen naar me huis, maar Gizmo accepteerd geen andere honden in haar huis alleen haar broertje en Vito.

Als ik een verjaardag heb dan ga ik s'avonds zo laat mogelijk weg en laat ze dan ook zo laat mogelijk nog een keer uit, en het gaat prima moet ik zeggen.
Afbeelding
Rust zacht meisje, ik zal je missen 7-8-1995 - 25-11-2009
Gebruikersavatar
Femmel
Zeer actief
Berichten: 996
Lid geworden op: 19 jul 2005 13:00
Aantal honden: 1
Locatie: NB
Contacteer:

Ongelezen bericht door Femmel »

loving bulls schreef:maar waar ik me wel aan stoor is dat als mensen hier komen en dan last lijken te hebben van mijn honden. je mag best oude kleren aantrekken als je hier komt(mijn honden kwijlen een beetje -boel) :19:
:mrgreen: :mrgreen: Ik zeg het zelfs vantevoren tegen de visite, lekker oude kleren aantrekken want met 4 katten en 1 (witte) hond zit een net pak binnen no-time onder de haren. Ik ben absoluut bereid me te schikken naar de wensen van een ander als ik in hun huis ben maar ik verwacht dat anderen zich ook naar mijn wensen schikken in mijn huis. Doen ze dat niet dan komen ze maar niet :19: . Ik ga niet mijn hond en/of katten opsluiten omdat visite er vies of bang van is.
Groetjes,

Femke

Afbeelding

In loving memory ons Goldensnoetje Joy* (14 februari 1997 - 26 juli 2010)
Voor altijd in ons hart lieve Ginny* (23 januari 2005 - 21 augustus 2014)
laeken
Zeer actief
Berichten: 32016
Lid geworden op: 26 sep 2002 19:45
Aantal honden: 0

Ongelezen bericht door laeken »

Hier kunnen ze prima alleen blijven als wij ergens op visite gaan. :wink:
Afbeelding
Naad
Zeer actief
Berichten: 652
Lid geworden op: 21 jan 2006 20:54
Mijn ras(sen): Am Akita, Am Staff
Locatie: Zoetermeer

Ongelezen bericht door Naad »

loving bulls schreef: maar waar ik me wel aan stoor is dat als mensen hier komen en dan last lijken te hebben van mijn honden. je mag best oude kleren aantrekken als je hier komt(mijn honden kwijlen een beetje -boel) :19:

maar heb in iedere geval de beleefdheid te doen alsof het niet erg is, en blijf anders weg :19:

Vind ik ook hoor dan gaan ze zitten zeuren over die haren, ja dan kom je lekker niet ja toch :mrgreen:
Afbeelding
Rust zacht meisje, ik zal je missen 7-8-1995 - 25-11-2009
miekmiek

Ongelezen bericht door miekmiek »

Ook al zijn de honden wel welkom, vaak vind ik het makkelijker om ze thuis te laten. Behalve als we naar mijn ouders gaan, dan mogen ze wel mee. Maar verder blijven ze als het kan thuis. Als het te lang duurt probeer ik te regelen dat iemand ze uitlaat, of ik ga niet.
Gebruikersavatar
Lysette
Zeer actief
Berichten: 7073
Lid geworden op: 02 mei 2002 17:24
Locatie: Nuenen
Contacteer:

Ongelezen bericht door Lysette »

Ik neem de honden eigenlijk nooit mee. Maar hier is ook bijna altijd wel iemand thuis dus dat is dan ook geen probleem.
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding foto

In liefdevolle herinnering; Job & Floor
Gebruikersavatar
flatgoldje
Vaste gebruiker
Berichten: 98
Lid geworden op: 13 sep 2003 09:30
Locatie: noordgouwe, zeeland

Ongelezen bericht door flatgoldje »

Pep kan in feite overal mee naartoe, mensen die niet van honden houden, heb ik eigenlijk niet om me heen :mrgreen: , maar soms vind ik het zelf handiger als ze niet mee gaat en dan heb ik iemand die haar graag meeneemt of uitlaat.
Gebruikersavatar
Zoek stok!
Zeer actief
Berichten: 24599
Lid geworden op: 20 mar 2005 18:28
Mijn ras(sen): Kooikerhondje en Australian Shepherd
Aantal honden: 2

Ongelezen bericht door Zoek stok! »

Als mijn vriend en ik samen ergens op bezoek gaan (vaak ouders), kan Bram altijd mee. Wij gaan vaak apart naar onze eigen vrienden toe en als Bram niet met me meekan (omdat er bijv. katten zijn), is mijn vriend gewoon thuis.
Afbeelding

Linda, Izzie en Bram
Plaats reactie

Terug naar “Discussieforum”