Hutsje schreef:Ik ben blij dat je het hier voor Max opneemt. Want als ik het zo zie heb jij dus ervaring met Max, hoe ze is, wat voor hond het is. Als jij zegt dat ze deze kans met beide handen moeten aangrijpen zegt mij dat heel veel. Ik hoop met heel mijn hart dat ze naar je zullen luisteren. Want zij zijn zelf geen ervaren hondenmensen, ze vinden dat wij er niet over mogen oordelen omdat wij de hond niet kennen maar wellicht wordt er wel naar jou geluisterdSpeurhond schreef:Klopt ja.Hutsje schreef:Henk, ben jij degene bij wie ze speuren met Max?Speurhond schreef:Joske en Richtje,
Geef Max een kans! Jullie hebben helemaal niets te verliezen!
Sorry dat ik het zeg, maar haar in laten slapen vind ik absoluut een onzinnige beslissing terwijl jullie een alternatief is aangeboden. Pak die kans met 2 handen aan!
Henk.
Ja, ik vind ook dat het feit dat jij, Henk - iemand die Max van nabij kent, en ook nog eens een hondenkenner/liefhebber is - vindt dat ze een eerlijke kans moet krijgen, heel veel zeggen.
Net als Jessica hoop ik dat jouw mening wel wordt meegewogen...







