Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

even voorstellen

We vinden het leuk als iedereen zich even voorstelt.
Dat kan in dit forumonderdeel

Moderator: moderatorteam

Gesloten
jiggy
geregistreerd lid
Berichten: 13
Lid geworden op: 13 mei 2005 16:15

even voorstellen

Ongelezen bericht door jiggy »

Onze hond heeft waarschijnlijk epileptische aanvallen gehad, maar erg vreemd want hij slaapt nu constant, dus wou wat ervaringen uitwisselen. Pluto heet tie en hij's een mixje van 10 jaar
Gebruikersavatar
Rocky1
Zeer actief
Berichten: 1232
Lid geworden op: 06 feb 2005 14:55
Locatie: Roosendaal
Contacteer:

Ongelezen bericht door Rocky1 »

:cheer: Welkom :jank: en wat zielig voor je hond :19: ik hoop dat iemand je kan helpen :ok: sterkte
Afbeelding
Gebruikersavatar
Mama Sanneke
Zeer actief
Berichten: 5464
Lid geworden op: 18 aug 2003 11:37
Locatie: Belgie

Ongelezen bericht door Mama Sanneke »

Welkom,
Luka heeft epilepsie !
Sanneke, Bazinneke van Luka Poedelmans
Afbeelding
Ik ben gewoon mezelf
Gebruikersavatar
rianneke
Zeer actief
Berichten: 1021
Lid geworden op: 14 feb 2005 19:08

Ongelezen bericht door rianneke »

Welkom hier

groetjes Rianne
Afbeelding

Groetjes,
Rianne en Layka
Gebruikersavatar
Coralie
geregistreerd lid
Berichten: 11
Lid geworden op: 25 apr 2005 17:15
Locatie: Zaanstreek

Ongelezen bericht door Coralie »

Welkom en succes met zoeken van info!
Groetjes van Coralie, Kaylee, Chester en de rest.
jiggy
geregistreerd lid
Berichten: 13
Lid geworden op: 13 mei 2005 16:15

epilepsie

Ongelezen bericht door jiggy »

Ben nog niet "goedgekeurd" als vaste gebruiker, dus probeer 't eerst even hier. Een week geleden had onze hond een drietal epileptische aanvallen. We zijn naar de dierenarts geweest en kregen fenobarbital tabletjes mee. De aanvallen bleven verder weg maar de hond ging steeds moeilijeker lopen. Hij waggelt alsof tie dronken is en zakt vaak door z'n achterboten of valt om tegen voorwerpen waar hij langs loopt. Na een paar dagen begon hij overdreven veel te slapen. 's nachts wordt hij dan 1x wakker om rondjes te lopen en te waggelen. Een half uurtje of zo. Vervolgens slaapt hij vrijwel de hele dag alsof hij onder narcose is of zo. Vreemd allemaal. De dierenarts heeft vervolgens zijn dosering fenobarbital verlaagd tot 1/4 van de normale dosering. Zo weinig dat de verdovende werking amper effect op 'm zou moeten hebben, maar nog steeds slaapt hij hele dagen bijna door. Om af en toe wat moeizaam op te staan en rond de kamer te waggelen, struikelen, omvallen. Hij probeert 't wel zelf en hij reageert ook wel redelijk helder als je z'n naam roept. Nu heeft de dierenarts voorgesteld de fenobarbital tabletjes even niet te geven. Kijken of hij dan actiever wordt en of het dus aan die tablettjes ligt. Het is dan wel eigenlijk een slaapmiddel maar hij kreeg zo weinig dat een normale hond er dus amper wat van zou moeten werken. Afijn, we wachten het eevn een weekendje af toe de werkzame stoffen ervan uit z'n bloed zijn. Na het weekend is hij dan hopelijk in ieder geval wat actiever.

Vroeg me in ieder geval af of iemand dat herkend bij zijn/haar epileptische hond. Dat tie achteraf overdreven veel gaat slapen en wel een week lang.

Hoop maar niet dat het wat ernstiger is. Hoewel het veel slapen mij bij b.v. een herseninfarkt dan ook weer wat vreemd klinkt.
Gebruikersavatar
linda
Zeer actief
Berichten: 2349
Lid geworden op: 23 okt 2004 16:42

Ongelezen bericht door linda »

Welkom :wink:
Afbeelding

in loving memorie Djengis 15-04-04 tot 27-09-05
Gebruikersavatar
Mantitaur
Actief
Berichten: 233
Lid geworden op: 14 okt 2003 10:27
Locatie: Amsterdam

Ongelezen bericht door Mantitaur »

welkom op het forum :wink:
Gesloten

Terug naar “Voorsteltopics”