Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

contract

Dit forum is voor al uw vragen, ervaringen en weetjes over het fokken van honden.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Amaranthas
Zeer actief
Berichten: 779
Lid geworden op: 30 aug 2004 13:39
Mijn ras(sen): Shih Tzu
Aantal honden: 7
Locatie: Utrecht
Contacteer:

contract

Ongelezen bericht door Amaranthas »

ik lees hier op het forum enorm veel over contracten die er getekend worden als iemand een pup bij je koopt. Nou hebben mijn grootouders altijd uitmuntende honden gefokt (poedels) maar zij hebben nooit met contracten gewerkt. Ook een aantal andere fokkers die al heel lang fokken en uitmuntende resultate behalen op de show, werken niet met contracten.
Nou vraag ik me af wat ik me bij zo`n contract moet voorstellen?? Wat zet je erin?? En doe je dat formeel of stel je gewoon zelf een nette brief op waar alles instaat??
Misschien heeft iemand een voorbeeld brief?? en wat uitleg zodat ik daar wat meer over te weten kan komen???
Een Shih Tzu heb je niet als huisdier, je leeft ermee samen.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Shita
Zeer actief
Berichten: 657
Lid geworden op: 13 jan 2004 19:31
Mijn ras(sen): Mechelaar
Aantal honden: 4
Locatie: Loenen GLD
Contacteer:

Ongelezen bericht door Shita »

Ik ben geen fokker, maar meestal staat er in een contract waar je allemaal recht op hebt. Bijvoorbeeld als je hond op een leeftijd van 6 maanden iets mankeerd n het blijkt erfelijk te zijn, dat de fokker de hond terug neemt, of dat je je geld terug krijgt enz. Zo heb je iniedergeval zekerheid dat als er iets met je hond is wat erfelijk is, dat je dan niet alleen voor de kosten op hoeft te draaien.

Maar ik denk dat een goede fokker dit beter uit kan leggen als mij :wink:
Dag lieve Schorpo, Jessie, Vito, Shita en Zorcan.....

Afbeelding
+ LINK du Clos d'Alsan
Plaats reactie

Terug naar “Fokken van honden”