Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Chester 29-02-2004 20-03-2020

Een plek om je overleden hond te herdenken.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Saschesfloor
Zeer actief
Berichten: 1378
Lid geworden op: 24 feb 2010 22:21
Mijn ras(sen): Cairn Terrier
Aantal honden: 2

Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Saschesfloor »

Goodbye my friend.....

Vandaag heb ik onverwacht afscheid moeten nemen van mijn liefste vriendje, mijn Chessie Pessie, Oop, Brombeer. Ik had vanmorgen echt niet kunnen denken dat jij er nu niet meer zou zijn.

Vanaf de allereerste keer dat ik je zag wist ik, jij hoort bij mij. Ik kwam puppyknuffelen bij je fokker. Je was net 5 weekjes oud. Je broers en zussen waren nog wat terughoudend om de wereld te ontdekken, maar jij kwam meteen met je schattige puppylijfje voor me zitten, deed je kop schuin en toen wist ik het. Jij moet bij mij komen wonen. Dat had nog wat voeten in de aarde, maar uiteindelijk ging ook mijn toenmalige partner overstag.

Toen je 8 weken was kwam je bij ons. Sacha moest eerst niks van je hebben, maar al snel werden jullie de beste vriendjes. Slim was je ook, jou trainen was makkelijk, we oefenden een paar keer en je wist het. Maar dat was tegelijkertijd ook het moeilijke aan jou. Want je verveelde je snel. Aan het einde van een seizoen trainen deed je het ook allemaal niet meer, want je wist het lekker toch al. Ik kocht de moeilijkste denkspellen voor je, maar helaas, binnen 30 seconden wist jij hoe je het voer eruit kreeg

Je streken hebben nogal wat grijze haren bezorgd. Het begon al bij de fokker, zo klein als je was, zo ondernemend was je ook. Dus grote paniek, puppy kwijt. Je was een week of 4. Ze vonden je in de keuken, aan de andere kant van het huis. Je broers en zussen kwamen nog maar net de ren uit, maar voor jou was de woonkamer al te klein.
Ik heb je wat vervloekt in het begin. Maar nu denk ik terug aan je streken met een grote glimlach. Ik zie mezelf nog, samen met jouw fokker, door de struiken lopen. In paniek, want we hoorden je joelen, maar we zagen je nergens. Wij dachten dat je ergens vastzat aan je halsband ofzo. Maar niks bleek minder waar, je had een fazant gespot en daar zat je al joelend achteraan. Dat werd ons duidelijk toen we eerst de fazant lang zagen komen, en jou er vol gas achteraan. Het leek wel een slechte film.

Gedurende de jaren hebben we samen veel beleefd. We hebben getraind, zijn op heerlijke vakanties geweest en maakten ellenlange wandelingen. Jij vond alles leuk. Nou ja, behalve soortgenoten dan. Eigenlijk was jij het verlegen jongetje, gewoon een beetje angstig voor andere honden. Maar dat uitte je in een grote bek en niet zulk vriendelijk gedrag. Met wat hulp zijn we ver gekomen en de laatste jaren hadden we weinig problemen meer. Sowieso zijn we steeds meer naar elkaar toe gegroeid, we waren echt een team. Ik schikte me naar jou sterke karakter en jij werd wat milder met de jaren.

Helaas begon ik toch steeds meer de tekenen van ouderdom te zien. Je ooit zo slimme koppie snapte het niet altijd meer, je gewrichtjes werden steeds een beetje strammer. Maar met wat pijnstillers en af en toe de fysio was het prima te doen. Je bleef een blij hondje, vooral als ik in je buurt was. Mijn kleine schaduw. We pasten de wandelingen aan, jij bepaalde elke dag hoe lang we gingen. Maar tot het laatste liep je af en toe gewoon nog 5 kilometer mee. Jij genoot en dat vond ik belangrijk.

Ik kan niet geloven dat ik vanmorgen ineens gebeld werd, dat het niet goed met je ging. Ik had je gisteren naar je weekendbaasje gebracht, zodat jouw fokker je vandaag mee kon nemen naar de fysio. Ik was blij dat je ging, want je was gisteren wat traag, meestal een teken dat je ruggetje weer even los gemaakt moest worden. Eenmaal bij de fysio zakte je door je pootjes en ging het ademen al moeilijk. Met spoed zijn we naar de dierenarts gegaan. Daar konden ze jouw hartje al bijna niet meer horen. Je was al aan het sterven. De beslissing was snel gemaakt. Ik heb je nog een keer volgestopt met koek, daar draaide de laatste maanden van jouw leven om. Daar stond je zelfs nog even voor op. Daarna ben je gaan slapen. Maar ook dat ging op jouw eigenwijze manier, want het verbaasde mij niet dat er een tweede spuit nodig was, om jouw hartje te stoppen. Jouw geest was tot het laatst zoals je was, trots en sterk.

Ik ga je missen mijn vriend. Maar het is goed zo. 16 jaar hebben we lief en leed gedeeld. Ik kan nog een boek vol over je schrijven. Maar er zijn geen woorden om jouw unieke karakter te omschrijven. Je was een vrije geest, jouw vrijheid was je heilig. Lopen aan de lijn was stom, trimmen was stom. Allemaal belemmering van je vrijheid. Maar los in het bos, dat was jouw ding. Jouw eigen ding doen was jouw ding, maar wel het liefste dicht bij mij.

Rust zacht lieve, lieve Chester. Bedankt voor alles . Love you to the moon and back!

Afbeelding
The best and most beautiful things in the world cannot be seen, nor touched, but are felt in the hart.
Gebruikersavatar
hakunamatata
Zeer actief
Berichten: 4562
Lid geworden op: 04 mar 2015 14:53
Mijn ras(sen): Roemeense straatratjes
Aantal honden: 2
Locatie: vlakbij Leeuwarden

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door hakunamatata »

Dat lieve oude snoetje. Sterkte met het verlies :roos:
~ Hakuna matata: Ge hebt geen zorgen, zorg maar dat ge geniet! ~
Afbeelding
Gebruikersavatar
Nevache
Zeer actief
Berichten: 490
Lid geworden op: 13 aug 2019 10:18
Mijn ras(sen): Zwitserse, Tervuerense, Groenendaeler, Galgo-mix, Spaans zwabbertje
Aantal honden: 5
Locatie: Twente

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Nevache »

Mooi als je je zo verbonden hebt kunnen voelen.
En zo verdrietig als de tijd van loslaten dan komt.
Gebruikersavatar
Yeufke
Zeer actief
Berichten: 4877
Lid geworden op: 28 jul 2012 18:45
Mijn ras(sen): Havanezer
Aantal honden: 1

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Yeufke »

Sterkte met het grote gemis. :roos:
Rust zacht Chester.
Afbeelding
Polly 22 jan 2007 - 15 mei 2018 ❤️
Yessie 28 april 2010 -13 juli 2020
slaap zacht lieve meid
Gebruikersavatar
Caro.
Zeer actief
Berichten: 31794
Lid geworden op: 23 apr 2002 03:52
Mijn ras(sen): Spaanse Draak
Aantal honden: 1
Contacteer:

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Caro. »

Heel veel sterkte gewenst met het verlies van je lieve vriendje Chester! :roos:
Afbeelding
A good dog never dies...

Ben je op zoek naar een gezellig en creatief PSP forum klik hier
Gebruikersavatar
Lunatic
Erelid
Berichten: 8931
Lid geworden op: 17 jan 2011 18:53
Mijn ras(sen): Labrador retriever
Roemeense mix
Aantal honden: 2

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Lunatic »

Heel veel sterkte :roos:
Je weet niet hoe sterk je bent tot het moment dat sterk zijn de enige keuze is die je hebt!
kooi
Zeer actief
Berichten: 12902
Lid geworden op: 05 mei 2012 11:12
Mijn ras(sen): Roemeense straatmadelief
Aantal honden: 1

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door kooi »

Jeetje 16 jaar!
Dat is een hele lange tijd om samen geweest te zijn. Wat zul je hem missen, sterkte. :roos:
Gebruikersavatar
DeDiana
Zeer actief
Berichten: 19319
Lid geworden op: 13 nov 2011 13:17
Mijn ras(sen): Schotse herdershond langhaar en Spaanse schonen
Aantal honden: 4
Locatie: Spanje

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door DeDiana »

Ach, wat plotseling zeg, maar wat een lang en mooi leven heeft hij gehad. Heel veel sterkte :roos:
Gebruikersavatar
hewi
Zeer actief
Berichten: 6786
Lid geworden op: 26 jul 2012 20:59
Aantal honden: 2
Locatie: Assen

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door hewi »

Das wel heel plotseling dan hé wat heb je een mooi verhaal over hem geschreven, sterkte :roos:
Groetjes Heidi
Afbeelding
Gebruikersavatar
GrethavW
Zeer actief
Berichten: 5698
Lid geworden op: 22 apr 2013 20:54
Mijn ras(sen): Amerikaanse Staffordshire Terrier
Kruising
Aantal honden: 2
Locatie: Noordoostpolder

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door GrethavW »

Wat heb je hem mooi beschreven. Heel veel sterkte met jullie verlies :roos:
Afbeelding
Gebruikersavatar
under the red sky
Zeer actief
Berichten: 2134
Lid geworden op: 22 apr 2009 22:19
Mijn ras(sen): Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Locatie: Smilde
Contacteer:

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door under the red sky »

Wat een schatje, veel sterkte met dit verlies
groetjes,
Gerja

www.undertheredsky.nl
Manuma
Zeer actief
Berichten: 7569
Lid geworden op: 13 dec 2015 21:10

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Manuma »

Wat een koppie, het karakter schijnt er doorheen.
Veel sterkte :roos:
Pino01
Zeer actief
Berichten: 2240
Lid geworden op: 17 nov 2013 14:47
Mijn ras(sen): Golden retriever
Aantal honden: 1

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Pino01 »

Heel veel sterkte
g.vercoelen
Zeer actief
Berichten: 5317
Lid geworden op: 02 jan 2010 10:32
Mijn ras(sen): border collie
Aantal honden: 1
Locatie: veldhoven

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door g.vercoelen »

Heel veel sterkte :roos:
Rust zacht lieve Chester
Afbeelding
Rust zacht lieve Sammy 12-09-2002 - 15-06-2013
Rust zacht lieve Scruffie 03-01-1995 - 21-07-2014
Gebruikersavatar
Fabiola17
Zeer actief
Berichten: 6344
Lid geworden op: 08 jul 2011 20:55
Mijn ras(sen): .
Lente: Chihuahua
Famke: Chihuahua mix
Aantal honden: 2
Locatie: Groningen

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Fabiola17 »

Wat een prachtig oud mannetje!
Heel veel sterkte :roos: .
Groetjes Fabiola, Lente & Famke
in liefdevolle herinnering: Sinne 2007(?)-2017-30.10.2019
en Joy 2003(?)-2011-20.06.2017
Het wordt wel tijd voor een nieuw onderschrift!
Gebruikersavatar
Budkes
Zeer actief
Berichten: 10673
Lid geworden op: 12 jan 2003 13:56
Mijn ras(sen): Mechelse Herders, Jack Russell Terriërs en een Welsh Corgi Pembroke
Aantal honden: 6

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Budkes »

Zo'n kleine grote man die 16 jaar je schaduw is geweest, hoe groot zal het gemis zijn. Vreselijk. Ik wens je heel veel sterkte. :roos:
Gr. Aniek

Afbeelding
tibbie
Actief
Berichten: 221
Lid geworden op: 28 nov 2017 21:00
Aantal honden: 1

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door tibbie »

Wat heb je plotseling afscheid moeten nemen. :(: Zo ineens je maatje moeten missen zal niet makkelijk zijn, veel sterkte!
Afbeelding Afbeelding Afbeelding
S@ndr@
Zeer actief
Berichten: 63931
Lid geworden op: 24 jul 2006 14:13

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door S@ndr@ »

a gossie, heel veel sterkte :roos:
gonnie
Zeer actief
Berichten: 23587
Lid geworden op: 11 jan 2011 10:51
Mijn ras(sen): Duitse Pinschers
Aantal honden: 2

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door gonnie »

Heel veel sterkte.
Afbeelding

Tama, Nikkie, Jarah en Bijou.
Groetjes Gonnie.
Er is geen spreker die het van de zwijger wint.
Alfilillo
Zeer actief
Berichten: 4978
Lid geworden op: 01 aug 2016 11:48
Mijn ras(sen): Kruising en podenco(kruising)
Aantal honden: 2
Locatie: Sant Pere de Ribes (Barcelona)

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Alfilillo »

Wat hebben jullie het geweldig gehad samen. Heel veel sterkte met het verlies van Chester.
Afbeeldingalfillilo (1) by [url=https://www.flickr.com/photos/157306925@N05/]

Alfil & Lily
Gebruikersavatar
Suzanne
Zeer actief
Berichten: 1815
Lid geworden op: 23 apr 2002 02:50

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Suzanne »

Zestien jaar is lang maar altijd weer te kort. Veel sterkte!
Gebruikersavatar
Ptje
Zeer actief
Berichten: 15796
Lid geworden op: 13 okt 2011 20:42
Mijn ras(sen): Grote Franse poedel en een klein Spaans draakje
Aantal honden: 2
Locatie: Groenlo

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Ptje »

Pfffff, moet gelijk aan Doerak denken met zijn eigenwijze koppie.
Heel veel sterkte met het verlies van je lieve Chester. :roos:
AfbeeldingAardig zijn doet geen pijn en het kost geen cent, alleen wat moeite
Gebruikersavatar
twinkeltje
moderator
Berichten: 66103
Lid geworden op: 08 jan 2004 14:33
Mijn ras(sen): De liefste rassen die bestaan
Aantal honden: 2
Locatie: Delft

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door twinkeltje »

Sterkte
Afbeelding
Gebruikersavatar
sonj@
Zeer actief
Berichten: 8040
Lid geworden op: 24 jul 2012 20:20
Mijn ras(sen): kruising
Aantal honden: 1
Locatie: Amersfoort

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door sonj@ »

Heel veel sterkte met het verlies van Chester.
Gebruikersavatar
fenneke
Zeer actief
Berichten: 22876
Lid geworden op: 24 apr 2002 18:40
Mijn ras(sen): zwitserse witte herder en nu hûn
Aantal honden: 1
Locatie: Drenthe

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door fenneke »

Heel veel sterkte . Wat zul je nog vaak aan hem terug denken :I:
Fenneke en Baloe
Afbeelding
Gebruikersavatar
Tineke
Zeer actief
Berichten: 13997
Lid geworden op: 10 jan 2014 15:21
Aantal honden: 3

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Tineke »

Wat een bijzonder kereltje was Chester , een echte persoonlijkheid.
Sterkte met het moeten missen van je van hem. :roos:
Afbeelding
De honden van voorbij, ze blijven in mijn leven
De honden van voorbij ,ik blijf met ze verweven.

https://www.facebook.com/Hondenherplaatsingennl
Gebruikersavatar
AnSen
Zeer actief
Berichten: 729
Lid geworden op: 26 jun 2014 20:51
Mijn ras(sen): Had een Jack (R)Hussel Black&Tan
Aantal honden: 0
Locatie: Rijswijk

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door AnSen »

Heel veel sterkte met dit grote verlies :roos:
Jetski
Zeer actief
Berichten: 912
Lid geworden op: 21 apr 2015 15:19

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Jetski »

Heel veel sterkte!
Gebruikersavatar
Hilly45
Zeer actief
Berichten: 15899
Lid geworden op: 02 feb 2011 11:43
Mijn ras(sen): Schapendoes
Aantal honden: 1

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door Hilly45 »

Wat ontzettend verdrietig. Ik wens je heel veel sterkte toe met dit grote verlies. :roos:
Afbeelding
Gebruikersavatar
nelleke
Zeer actief
Berichten: 5086
Lid geworden op: 04 dec 2011 14:32
Mijn ras(sen): langhaar duitse herder en een kater
Aantal honden: 1
Locatie: voorburg

Re: Chester 29-02-2004 20-03-2020

Ongelezen bericht door nelleke »

Je schrijft een levendig verhaal over Chesters leven. De leuke foto wijst naar zijn bijzondere karakter. Heel veel sterkte.
Afbeelding
Neeltje
Plaats reactie

Terug naar “In memoriam”