Ik kwam er vandaag achter dat ik op dit forum al een hele flinke tijd niks van mijzelf heb laten zien of horen. Daarom leek het mij leuk om met frisse zin een overzicht van 2018 te laten zien met een deel van de foto's die ik heb mogen maken van fantastisch mooie en lieve honden.
Ook dit jaar beloofd weer een heerlijk fotojaar te worden met als start een reis naar India waar ik paarden en honden ga fotograferen. Wederom net als afgelopen jaar een fotoreis naar Zwitserland en alvast erg leuke reportages die staan gepland =D Ook liggen er plannen voor nog een andere te gekke fotoreis en coaching weekenden.
Het is onmogelijk om een goede selectie foto's te maken. Ik heb zoveel vast mogen leggen dit jaar. Maar hopelijk geven deze beelden een beeld van wat ik dit jaar onder andere heb mogen doen.
1. Knappe pup Noah, hier net 8 weekjes oud

2. De fantastische Border Collie Kyle

3. Knappe Franse bulldog kruising Eborin

4. Toller bij een warme zonsondergang

5. Oudje Zoë, helaas inmiddels overleden..

6. Duo-portret

7. Field Trail Labrador Quinn

8. Serene rust midden op een druk kruispunt in Breda met Kelpie Koda

9. Ondeugende Polly

10. Chef de Mopshond

11. Appenzeller oudje genaamd Max

12. Prachtige Husky Balto

13. Toby, helaas in de laatste weken of maanden van zijn leven..

14. Border Collie Bodhi in volle focus

15. En om af te sluiten mijn eigen knappe stippel Puck

Al met al, leuk om weer terug te zijn op het forum! En op naar een mooi fotojaar en dat ik weer veel fantische, mooie, lieve en leuke honden mag ontmoeten in 2019!
Liefs Lotte



