Pagina 1 van 1

Mijn varken

Geplaatst: 22 mar 2017 16:41
door teckeltoos
Wij hebben voor Sarah voor zolang ze er nog is onze kurkvloer belegd met tapijttegels die we gekregen hebben uit een kantoor.
Nou weet ik dat Madam als ik boodschappen ga doen haar eigen "boodschappen" nogal eens in huis wil doen. Denk ik slim te zijn door de tapijttegels op die plaats waar ze dat meestal doet eruit te halen en elders neerleggen.
Kom ik thuis met mijn tassen vol boodschappen en breng ze gelijk naar de keuken.
Heeft me dat varken gepist en gescheten op de tegels die er nog lagen en ik ben er natuurlijk feestelijk doorheen gelopen en alles dus lekker uitgesmeerd.
Tegels zijn van goede kwaliteit dus die liggen nu in het zonnetje te drogen na een stevige sopbeurt.Afbeelding

En nou wil ik een rol stevig behang en sterke lijm. :boos:

Re: Mijn varken

Geplaatst: 22 mar 2017 16:51
door Emma
Ach jee,
Ik weet niet of Sarah als pup eerst krantzindelijk was, en of ze misschien kranten verkiest boven het tapijt? Anders zou je nog kranten kunnen neerleggen?
Alhoewel tapijttegels misschien wel veel verleidelijker zijn, om op te plassen :engel:

Dan neem ik dus even aan, dat ze onzindelijk is, (of vaker moet) door de leeftijd?

Tja, oude hondjes. . .

Re: Mijn varken

Geplaatst: 22 mar 2017 17:03
door teckeltoos
Ze heeft dat haar hele leven eigenlijk zo af en toe gedaan maar meestal bleef dat bij een plasje.
Maakt niets uit of ik haar voordat ik wegga in de tuin laat.
Nu ze ouder wordt doet ze het wel vaker.