Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

De grootste rothond van Nederland...

Een forum voor algemene onderwerpen over honden en vragen over honden.

Moderator: moderatorteam

Manuma
Zeer actief
Berichten: 7569
Lid geworden op: 13 dec 2015 21:10

De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Manuma »

... is alweer een jaar braaf :mrgreen:

Ik weet het, superdramatisch zulke terugblikken. Maar het houdt me nog steeds zo bezig en ik besef me nog steeds niet volledig in wat voor sneltreinvaart mijn leven op dat moment ging. Er zijn al een hoop herinneringen weggevaagd, vergeten of verdrongen.

Dat mijn telefoon de hele dag letterlijk gloeide van alle apps, Facebook notificaties, mails en telefoontjes. Ik weet nog dat ik na de eerste dagen zoeken al dacht dat ik haar nooit meer terug zou vinden en dat ik na twee weken al tegen Jonathan zei dat we Manu niet langer alleen konden laten. Ik weet nog dat ik Manu bij mijn ouders heb gezet omdat ik niet meer naar hem kon kijken zonder in tranen uit te barsten en dat ik 's avonds in bed lag en naar aanleiding van de zweverige bellers contact probeerde te maken in mijn gedachten. Dat ik probeerde of ik misschien kon praten tegen haar en of ik misschien een plek zou zien waar ze kon zijn als ik mijn ogen sloot.

Ik weet nog dat ik boos was. Dat ik ook in die periode moest verhuizen en mijn woning op moest leveren maar dat Uma naar mijn huis leek te lopen. Dat mensen niet begrepen waarom we haar niet gewoon vingen en ik weet nog dat ik mijn telefoon tegen een muur aan gegooid heb omdat ik gillend gék werd. Ik ben ook eens heel hard naar huis gerend toen ik op straat een bekende tegen kwam en ik wist dat ze zou gaan vragen hoe het met me ging, ik sloot de deur en heb mijn hoofd in een kussen gestopt om heel hard te schreeuwen en te huilen.

De paniek die ik die periode voelde is niet in woorden uit te leggen. Ik vergat gezichten, stemmen, andermans zorgen. Ik heb die periode in een waas geleefd en het enige dat telde was Uma naar huis te krijgen. Het is nu, ook voor mij, niet meer voor te stellen hoe we die periode geleefd hebben.

Ik weet nog dat mijn moeder huilend stond te vertellen dat ze het zo vreselijk vond dat iedereen maar steun betuigde aan mij en Jonathan. Maar zij houdt óók van Uma, waarom was er dan niemand die haar een klopje gaf en zei dat ze thuis zou komen? De paniek heerste bij vele mensen en Uma heeft half Nederland bezig gehouden met haar avontuur.

Dit is alweer een jaar geleden gestopt. Op 31 mei 2015 om 20:41 uur kwam Jonathan aangelopen in de duinen, in de stromende regen. Om 20:41 uur legde Uma haar kop weer in onze armen.

We vergeten nooit jullie hulp, zowel fysiek als de lieve woorden en steunbetuigingen :love:

Uma tijdens een zichtmelding
Afbeelding

Haar reis langs de kust
Afbeelding

Agnes bezig met het vangen van Uma
Afbeelding

Uma herkende ons weer :cheer:
Afbeelding
Afbeelding

Uma in de Telegraaf
Afbeelding

Afbeelding

Hoe Uma terug kwam (na een bad en verwijderen van zo'n 30 teken)
Afbeelding

En onze grote vriend hield haar goed in de gaten
Afbeelding

Afbeelding

Oké nu staan de tranen alweer in mijn ogen :mann:

Uma is wel wat veranderd sinds haar vermissing. Zo heeft ze sindsdien verlatingsangst en ze is vele malen aanhankelijker geworden. Alsof ze zeker wil weten dat ze ons nooit meer kwijt raakt. Ze loopt overigens gewoon weer los en dit doet ze (meestal :mrgreen: ) erg braaf.
Laatst gewijzigd door Manuma op 31 mei 2016 14:13, 1 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
twinkeltje
moderator
Berichten: 66236
Lid geworden op: 08 jan 2004 14:33
Mijn ras(sen): De liefste rassen die bestaan
Aantal honden: 2
Locatie: Delft

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door twinkeltje »

Niks rot aan de hond was alleen de weg kwijt
Afbeelding
Laura84
Zeer actief
Berichten: 6252
Lid geworden op: 14 jul 2011 15:51
Mijn ras(sen): Hollandse Herder Langhaar
Aantal honden: 2
Locatie: noord holland
Contacteer:

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Laura84 »

Ik zag de herinnering ook al op fb terug. Wat een achtbaan is het geweest, natuurlijk voor jou en al je naasten maar het is Uma ook gelukt om het HF bezig te houden.

Fijn dat ze alweer een jaar braaf is! Houden zo Uma
Groetjes Laura, en de streepjes bende, Fix en Laicka
Afbeelding
mirriejj
Zeer actief
Berichten: 1184
Lid geworden op: 03 mar 2011 18:57
Mijn ras(sen): border collie, kruising, middenslag keeshond
Aantal honden: 3

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door mirriejj »

Brr Nikki ik krijg gewoon weer kippenvel als ik dit zo lees . Uma mag in haar pootjes knijpen met zo een geweldig baasje.
Gebruikersavatar
*Skye*
Zeer actief
Berichten: 3290
Lid geworden op: 03 feb 2014 23:52
Mijn ras(sen): Border Collie
Aantal honden: 2
Locatie: Hoeven

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door *Skye* »

Pfff... wat een verhaal. Ik krijg gewoon spontaan tranen in mijn ogen als ik dit lees. En ik ben helemaal niet zo emo normaal. Ken jullie verder ook helemaal niet... maar toch...

Ik weet nog dat ik in Bonaire op vakantie was en bijna baalde dat ik daar zat en dat ik niet kon helpen zoeken.

Gelukkig heeft ze zich al weer een jaar goed gedragen. Lekker genieten met zijn allen.
Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Leonie. »

:I:
Gebruikersavatar
anne_lies
Zeer actief
Berichten: 3472
Lid geworden op: 13 jul 2009 11:21
Mijn ras(sen): Border collie, Labrador
Aantal honden: 2
Contacteer:

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door anne_lies »

Jeetje alweer een jaar gelden. Nog steeds ontroerend die foto dat jullie haar eindelijk terug hadden. Kippenvel moment was dat ook al heb ik dat normaal niet zo snel.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Sas
Zeer actief
Berichten: 9375
Lid geworden op: 10 mar 2006 14:12
Mijn ras(sen): Basset Fauve de bretagne.
Aantal honden: 1
Locatie: Utrechtse Heuvelrug

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Sas »

ik schiet meteen weer vol.

en ach..
Ik weet nog dat mijn moeder huilend stond te vertellen dat ze het zo vreselijk vond dat iedereen maar steun betuigde aan mij en Jonathan. Maar zij houdt óók van Uma, waarom was er dan niemand die haar een klopje gaf en zei dat ze thuis zou komen?
:lief:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Hippo
Zeer actief
Berichten: 4240
Lid geworden op: 15 nov 2013 14:50
Mijn ras(sen): Mechelse herder
Aantal honden: 2

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Hippo »

Nou wat jullie is overkomen met Uma is ook echt wel mijn grootste vrees met mijn honden. Kan mij niet voorstellen hoe jullie in de rats hebben gezeten voor 2 weken. Voer voor een echte mental breakdown.

Gelukkig is het goed afgelopen, Uma heeft jullie en vele anderen in grote spanning gehouden die 2 weken.
Gebruikersavatar
Caro.
Zeer actief
Berichten: 31794
Lid geworden op: 23 apr 2002 03:52
Mijn ras(sen): Spaanse Draak
Aantal honden: 1
Contacteer:

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Caro. »

Nou, echt geen 'grootste rothond van Nederland', maar een enorm poepie die de weg even totaal kwijt was.
Ik geloof dat ik dit verhaal ook nooit meer vergeet en de foto waarop ze teruggevonden is en jouw zichtbaar aangedane gezicht,
dat vergeet ik ook nooit meer, tranen met tuiten heb ik meegehuild.

En nu is ze gewoon de braafste hond van Nederland :pffff: :I:

Edit: lelijke typo
Laatst gewijzigd door Caro. op 31 mei 2016 22:52, 1 keer totaal gewijzigd.
Afbeelding
A good dog never dies...

Ben je op zoek naar een gezellig en creatief PSP forum klik hier
Gebruikersavatar
LongFields
Zeer actief
Berichten: 49618
Lid geworden op: 16 jan 2003 11:07
Mijn ras(sen): Laekense Herder Tapas
Peruaanse Kelpie Mojo
Kelperuaan Kiitos
Aantal honden: 3

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door LongFields »

Voor de tweede keer vandaag heeft het verhaal en de foto van een hond me aan het huilen gekregen.
Het was een vreselijke tijd voor jullie, de onzekerheid, frustratie, angst en wanhoop en hoop zullen elkaar afgewisseld hebben in razend tempo, tot aan het punt dat je niet meer wist wat te doen om die onzekerheid kwijt te raken.
Wat hoopten we tijdens de zoekactie in de Haagse duinen en bos dat iemand, wie dan ook, haar zou spotten, maar dat was ons die avond helaas niet gegund. Desondanks zal ik niet snel vergeten hoe bijzonder het was om met een groep hondenliefhebbers waar an de meesten elkaar niet kenden, te zoeken naar een hond die velen van ons nog nooit gezien hadden.
Ik zou het dus zó weer doen als het ooit nodig was.

Weet zelfs nog precies waar ik was toen het verlossende appje kwam dat jullie haar te pakken hadden, we waren onderweg van de Veluwe naar huis. Ik was zo blij, alsof het om mijn eigen hond ging, en zo hebben veel mensen zich gevoeld op dat moment.
Sterre

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Sterre »

Wat een vreselijke weken waren dat voor jullie. Kan me voorstellen dat je daar vaak aan terug denkt. En wat een hoopje ellende was Uma na die twee weken. Gelukkig allemaal verleden tijd en is het goed afgelopen.
Gebruikersavatar
thom
Zeer actief
Berichten: 45203
Lid geworden op: 29 sep 2006 04:30
Mijn ras(sen): Portugees 'straatschoffie'.
Aantal honden: 1
Locatie: Bussum
Contacteer:

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door thom »

Ik zag de foto al op FB langskomen, zat weer met kippenvel.
Nu weer met het hele verhaal erbij, heb ik toch echt weer natte ogen.
Afbeelding
Gebruikersavatar
petra1
Zeer actief
Berichten: 5972
Lid geworden op: 29 apr 2005 21:09
Mijn ras(sen): Teckel
Aantal honden: 5

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door petra1 »

Ik reageer niet vaak, maar ook ik heb zitten huilen om DE foto van jullie allemaal weer samen.
En nu ook weer, de tranen rollen over mijn wangen.
Maar gelukkig is ze weer thuis, en kan ze nog vele, wat minder zenuwslopende, avonturen met jullie beleven!
Afbeelding

In loving memory of Denzel, Stef en Dax.
Groetjes Petra en de hondjes
Manuma
Zeer actief
Berichten: 7569
Lid geworden op: 13 dec 2015 21:10

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Manuma »

twinkeltje schreef:Niks rot aan de hond was alleen de weg kwijt
Ja het arme meisje :J:
Laura84 schreef:Ik zag de herinnering ook al op fb terug. Wat een achtbaan is het geweest, natuurlijk voor jou en al je naasten maar het is Uma ook gelukt om het HF bezig te houden.

Fijn dat ze alweer een jaar braaf is! Houden zo Uma
Nou, ze heeft inderdaad heel wat mensen in rep en roer gebracht :Q:
mirriejj schreef:Brr Nikki ik krijg gewoon weer kippenvel als ik dit zo lees . Uma mag in haar pootjes knijpen met zo een geweldig baasje.
Ik heb afgelopen weekend haar topic terug gelezen en zitten huilen :mann: Het was zo stom hoe het gebeurd is. Maar gelukkig hebben wij haar terug, vooral dankzij al die mensen die ons op de been hielden en moed inpraatten :lief:
*Skye* schreef:Pfff... wat een verhaal. Ik krijg gewoon spontaan tranen in mijn ogen als ik dit lees. En ik ben helemaal niet zo emo normaal. Ken jullie verder ook helemaal niet... maar toch...

Ik weet nog dat ik in Bonaire op vakantie was en bijna baalde dat ik daar zat en dat ik niet kon helpen zoeken.

Gelukkig heeft ze zich al weer een jaar goed gedragen. Lekker genieten met zijn allen.
Ons brave meisje :I: Die wil ook wel naar Bonaire :mrgreen:
anne_lies schreef:Jeetje alweer een jaar gelden. Nog steeds ontroerend die foto dat jullie haar eindelijk terug hadden. Kippenvel moment was dat ook al heb ik dat normaal niet zo snel.
Ik vind het pas een jaar geleden. Het is bijna niet meer voor te stellen dat we daar doorheen zijn gegaan en dat Uma er níet was. Het gevoel en die waas lijkt zo ontzettend lang geleden. En dan heb ik er nog echt weken voor nodig gehad om eindelijk uit die waas terug te kunnen keren.
Van stress, slapeloosheid, paniek, alle vrije minuten zoeken ga je ineens naar.. knuffelen op de bank? Heel vreemd.
Sas schreef:ik schiet meteen weer vol.

en ach..
Ik weet nog dat mijn moeder huilend stond te vertellen dat ze het zo vreselijk vond dat iedereen maar steun betuigde aan mij en Jonathan. Maar zij houdt óók van Uma, waarom was er dan niemand die haar een klopje gaf en zei dat ze thuis zou komen?
:lief:
Mijn lieve moeder, zo'n gevoelsmens en ze heeft alle zeilen bij gezet om haar te vinden. Ze zakte direct door haar knieën midden op straat in de stromende regen zodra Uma uit de auto kwam. Het kon zo in een dramafilm :tongue:
Hippo schreef:Nou wat jullie is overkomen met Uma is ook echt wel mijn grootste vrees met mijn honden. Kan mij niet voorstellen hoe jullie in de rats hebben gezeten voor 2 weken. Voer voor een echte mental breakdown.

Gelukkig is het goed afgelopen, Uma heeft jullie en vele anderen in grote spanning gehouden die 2 weken.
Zorg maar dat het je nooit overkomt. Ik heb er rimpels en grijze haren van gekregen :Q:
Caro. schreef:Nou, echt geen 'grootste rothond van Nederland', maar een enorm poepie die de weg even totaal kwijt was.
Ik geloof dat ik dit verhaal ook nooit meer vergeet en de foto waarop ze teruggevonden is en jou zichtbaar aangedane gezicht,
dat vergeet ik ook nooit meer, tranen met tuiten heb ik meegehuild.

En nu is ze gewoon de braafste hond van Nederland :pffff: :I:
Hihi we hebben heel wat mensen aan het huilen gemaakt :engel: En nu is ze inderdaad de braafste :I:
LongFields schreef:Voor de tweede keer vandaag heeft het verhaal en de foto van een hond me aan het huilen gekregen.
Het was een vreselijke tijd voor jullie, de onzekerheid, frustratie, angst en wanhoop en hoop zullen elkaar afgewisseld hebben in razend tempo, tot aan het punt dat je niet meer wist wat te doen om die onzekerheid kwijt te raken.
Wat hoopten we tijdens de zoekactie in de Haagse duinen en bos dat iemand, wie dan ook, haar zou spotten, maar dat was ons die avond helaas niet gegund. Desondanks zal ik niet snel vergeten hoe bijzonder het was om met een groep hondenliefhebbers waar an de meesten elkaar niet kenden, te zoeken naar een hond die velen van ons nog nooit gezien hadden.
Ik zou het dus zó weer doen als het ooit nodig was.

Weet zelfs nog precies waar ik was toen het verlossende appje kwam dat jullie haar te pakken hadden, we waren onderweg van de Veluwe naar huis. Ik was zo blij, alsof het om mijn eigen hond ging, en zo hebben veel mensen zich gevoeld op dat moment.
Jeetje wat was ik toen blij met die opkomst, allemaal voor Uma :love:
Ik weet nog dat ik die avond door het mulle zand stampte en ik Agnes belde die zei dat mensen al naar huis gingen. Logisch, want het werd donker en we liepen al een paar uur. En ik was zó in paniek. Zie je wel? Die mensen denken ook dat ze niet gevonden wordt. Zo gek hoe je dan gaat denken.
Het zal voor jullie op de app ook zo spannend geweest zijn. Ik heb dat gesprek nog steeds bewaard en ik heb het al een paar keer teruggelezen.
Pino01
Zeer actief
Berichten: 2240
Lid geworden op: 17 nov 2013 14:47
Mijn ras(sen): Golden retriever
Aantal honden: 1

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Pino01 »

Al weer een jaar geleden.

Geef je moeder maar een :lief:
Gebruikersavatar
Ingrid48
Zeer actief
Berichten: 7846
Lid geworden op: 07 feb 2007 11:48
Mijn ras(sen): 3 Griekse meiden
Aantal honden: 3
Locatie: Echten (Drenthe)

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Ingrid48 »

ik zit ook alweer met tranen in mijn ogen...wat zag ze eruit he?

Maar gelukkig weer helemaal blij en happy bij jullie thuis met 2 grote broers die op haar passen :wink:
Afbeelding

Zoveel leuke honden van jong tot oud zoeken een baasje!
Don't shop, but adopt :love:

www.skylosstrays.com
www.takisshelter.org
Gebruikersavatar
DeDiana
Zeer actief
Berichten: 19319
Lid geworden op: 13 nov 2011 13:17
Mijn ras(sen): Schotse herdershond langhaar en Spaanse schonen
Aantal honden: 4
Locatie: Spanje

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door DeDiana »

Het staat ook zó in mijn geheugen gegrift, dat ik me bijna niet kan voorstellen dat het alweer een jaar geleden is.
Wat een afschuwelijke periode is dat geweest voor jullie en voor Uma. En wat een opluchting en ontlading toen het allemaal voorbij was en ze weer veilig thuis was. Voor mij ook een moment om nooit te vergeten.
Gebruikersavatar
malinois
Zeer actief
Berichten: 57865
Lid geworden op: 16 aug 2003 18:40
Mijn ras(sen): (X) Mechelse herder
Aantal honden: 3
Contacteer:

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door malinois »

Ja dat zal ik ook niet snel meer vergeten denk ik... wat duurde dat lang...
Afbeelding
In liefdevolle herinnering aan Xena v.d. Lobo Hoeve 12.08.2001 - 15.06.2016 & Xito v.d. Lobo Hoeve 04.01.06 - 21.08.14 Website Mechelse herders Facebooksite Xygan Facebooksite Xavi
Gebruikersavatar
Yara
Zeer actief
Berichten: 4594
Lid geworden op: 06 sep 2014 14:00
Mijn ras(sen): Mechelse herders
Aantal honden: 2

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Yara »

Alweer een jaar geleden. Wat gaat de tijd toch snel. Het is wel een van de ergste nachtmerries van elke hondenbezitter om je hond zo kwijt te raken. Maar het blijft een ontroerend verhaal en super fijn dat ze alweer een jaar braaf is! Ik kan me best voorstellen dat je er nog vaak aan terug denkt. Wat was ze mager op de foto's. En hoe goed ziet ze er nu uit!
Afbeelding
Gebruikersavatar
Jeannet
Zeer actief
Berichten: 2539
Lid geworden op: 28 sep 2008 14:27
Mijn ras(sen): Sheltie, schapendoes en een chodsky pes
Aantal honden: 3
Locatie: Roden

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Jeannet »

ik zit inderdaad ook al weer met tranen in mijn ogen, vooral bij de foto waar jullie elkaar weer in de armen sluiten :I: :I:

Wat een opluchting was het voor velen dat ze weer terecht was.
Groetjes Jeannet, Ruby, Lotje en Uschka
Afbeelding
Gebruikersavatar
mosquito1980
Zeer actief
Berichten: 11454
Lid geworden op: 02 jun 2015 20:22
Mijn ras(sen): Vusi Duitse herder
Aantal honden: 1
Locatie: Angola, samen met Vusi en Pusi

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door mosquito1980 »

Wat gaat zo'n jaar snel.
Het was een van de eerste verhalen die ik op HF las en met spanning volgde :ugh:
Hier ook even een traantje weg gepinkt :wink:
Gebruikersavatar
Sekreetje
Zeer actief
Berichten: 1251
Lid geworden op: 01 nov 2010 10:33
Mijn ras(sen): geen

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Sekreetje »

Serieus, een jaar geleden alweer? Ik schiet nog steeds een beetje vol als ik de foto zie waar Uma weer in jullie arme terug is. Een beeld zegt meer dan 1000 woorden.
Izzie_Anneke
Zeer actief
Berichten: 3821
Lid geworden op: 06 apr 2015 16:07

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Izzie_Anneke »

Het blijft een ongelooflijk ontroerend verhaal. Zoooo fijn dat het dappertje veilig thuis is gekomen :I:
Gebruikersavatar
Ptje
Zeer actief
Berichten: 15796
Lid geworden op: 13 okt 2011 20:42
Mijn ras(sen): Grote Franse poedel en een klein Spaans draakje
Aantal honden: 2
Locatie: Groenlo

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Ptje »

Tjonge niet voor te stellen dat het alweer een jaar geleden is en ja hoor, ook ik moest vechten tegen mijn tranen toen ik DE foto weer zag.
Gelukkig is het nu alleen maar een herinnering en kunnen jullie Uma knuffelen zo vaak jullie willen.
AfbeeldingAardig zijn doet geen pijn en het kost geen cent, alleen wat moeite
Tiny
Zeer actief
Berichten: 21084
Lid geworden op: 26 jun 2005 19:03
Aantal honden: 0
Locatie: Den Haag

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Tiny »

Een "vreemde" hond is nog nooit zo lang in mijn gedachten geweest als zij. Bij het opstaan en het naar bed gaan spookte zij door mijn hoofd. Inderdaad het zoeken met zoveel mensen was hartverwarmend en voelde heel fijn dat er naar haar uitgekeken werd.

De eerste foto waar ze gefotografeerd werd toen ze nog ergens liep gaf tranen van opluchting en dan de foto waar jullie weer samen waren gaf een waterval. Zoveel emoties wisselende elkaar af. Maar toch blijft zij voor mij een bijzonder hondje :I:
In lieve herinnering
Jeda x ehh.. leuk zwart mormeltje,
Beau, Lhasa Apso
&
Akira, Siberian Husky

voor altijd in ons hart
Jeda 14-12-2004 - 23-07-2010

Beau 08-11-2001 - 30-07-2011

&
Akira 16-08-2021
Gebruikersavatar
StellaViolet
Zeer actief
Berichten: 335
Lid geworden op: 03 mei 2012 16:57
Mijn ras(sen): Rode langharige teckel, Border Collie
Aantal honden: 1

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door StellaViolet »

Als ik toentertijd in staat was geweest om mee te zoeken, had ik het acuut gedaan. En dat voor een 'vreemde'. Ik ken het gevoel zelf zo goed.
Oké, wij waren onze dame 'maar' een dag kwijt, maar god, wat er dan allemaal door je hoofd spookt. Je ziet de ergste beelden voor je.
Wat heb ik met jullie meegeleefd. Vreselijk vond ik het. En de foto, toen ze weer terug was...echt tranen. Emotiedoos dat ik ben. :jank:
28-07-2001 ~ 14-03-2013

Afbeelding
Gebruikersavatar
meriam
Zeer actief
Berichten: 2097
Lid geworden op: 25 dec 2011 23:44
Aantal honden: 4
Locatie: Groningen
Contacteer:

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door meriam »

Uma heeft toen veel mensen bezig gehouden wat een opluchting toen ze er weer was en pfff die foto van de hereniging meteen weer kippenvel
Gebruikersavatar
Machie
Zeer actief
Berichten: 33099
Lid geworden op: 05 okt 2009 11:20
Mijn ras(sen): Puli, kruising golden retriever X wetterhoun, kruising Pumi, Hrvatski ovčar, Border Collie
Aantal honden: 5
Locatie: Bij de berg!

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Machie »

Ze kwam van de week al veel in mijn facebook herinnering naar boven. Ik kan zo weer huilen bij de foto dat ze er weer is.
Easy_Rider
Zeer actief
Berichten: 438
Lid geworden op: 09 mar 2016 19:43
Aantal honden: 4

Re: De grootste rothond van Nederland...

Ongelezen bericht door Easy_Rider »

Ik heb tranen in mijn ogen. Die foto's zeggen meer dan duizend woorden.
Fijn dat het zo goed is afgelopen.
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen”