Binnenkort verhuis ik met Finn naar de omgeving van Venray. Als alles goed gaat 5 minuutjes van mijn werk

Ideaal dus om tussen de middag even Finn uit te laten. Toch wil ik voor een of twee dagen per week (doordeweeks) iemand zoeken die zou willen oppassen, zodat hij wat afleiding heeft overdag. Dat mag bij iemand thuis dan wil ik hem wel komen brengen of bij mij thuis. Een goed pension is ook een optie.
Finn is een klein (ongeveer 30 cm) gecastreerd reutje. Hij kan met alle honden goed overweg en kent de hondentaal goed. Ook katten of kinderen is geen probleem. Hij kan wel wat enthousiast zijn, daar kan een kind misschien van schrikken, al vinden alle kinderen die ik op straat tegen kom hem heel lief. Hij houdt van knuffelen

Uit een eerder oppasavontuur is gebleken dat hij zijn eten wel verdedigt tegen andere honden als die komen kijken of er daar nog wat te halen valt. Met wandelen mag hij alleen niet los, omdat ik hem daar niet 100% in vertrouw.
Wie heeft/weet een goed plekje voor hem?
Vergoeding is in overleg altijd mogelijk.