Pagina 1 van 1

Teruf naar NL - hondenschool & oppas/uitlaatservice regio Zu

Geplaatst: 28 jan 2015 07:17
door heimwee
Op dit moment wonen wij nog met veel plezier in Italiƫ, afgelopen week is echter besloten dat mijn werkzaamheden zich per augustus zullen verplaatsen terug naar NL en dat wij dus per augustus weer in Nederland zullen gaan wonen, in regio Zutphen.
Nu duurt dat nog een half jaar (al kan ik het er nu al benauwd van krijgen.. al t regelwerk!), maar vooral voor onze dieren wil ik zo snel mogelijk een zo goed mogelijk plan hebben liggen.

Voor Kalev betekent dit, naast het voor hem leuke feit dat hij nu eindelijk altijd vers mag eten ;) dat we;
1) een nieuwe, goede, hondenschool zoeken. Google is hierin nog niet mijn grootste vriend. Op dit moment trainen we in Italiƫ bij een school waar de nadruk op IPO ligt, al zijn we nu vooral nog bezig met het stukje gehoorzaamheid daarin. Belangrijkste is dat we op de toekomstige school gewoon lekker samen bezig kunnen zijN. Mogelijkheid tot verschillende dingen trainen zou fantastiach zijn. Een stuk moeten rijden is niet erg, dat doen we nu tenslotte ook.

2) Kalev zal nog steeds mee kunnen naar kantoor. Maar er zullen dagen zijn dat ik bij klanten langs moet en dat ook mijn vriend aan t werk zal zijn. Dat zullen er niet veel zijn en de overlap zal niet groot zijn, maar voor die dagen lijkt me het voor Kalev heel fijn dat er of een betrouwbare oppas is, of dat hij met een goede uitlaatservice mee kan.

Vraag aan jullie.. hebben jullie tips voor bovenstaande 2 zaken in regio Zutphen?

Re: Teruf naar NL - hondenschool & oppas/uitlaatservice regi

Geplaatst: 28 jan 2015 08:41
door veertje
Ik train zelf in Bemmel bij Hondenschool Lingewaard en ben daar erg tevreden over. Maar misschien is dat te ver? Ze bieden diverse cursussen en workshops, voor elk wat wils denk ik.

Succes met al het geregel!

Re: Teruf naar NL - hondenschool & oppas/uitlaatservice regi

Geplaatst: 28 jan 2015 09:01
door marian*
Ik weet niet of het te ver uit de richting ligt maar ik zou Kiki blind toevertrouwen aan de eigenaresse, Mary.
http://www.goeduitgelaten.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Teruf naar NL - hondenschool & oppas/uitlaatservice regi

Geplaatst: 28 jan 2015 09:05
door crutz
Qua trainen zit er bij Zwolle/Heerde een IPO club waar volgens mij ook andere dan de standaard rassen trainen, dus daar zou je kunnen kijken als dat niet te ver is

Re: Teruf naar NL - hondenschool & oppas/uitlaatservice regi

Geplaatst: 28 jan 2015 09:39
door heimwee
Bedankt!

Bemmel is op de grens, hangt dan heel erg van het verkeer rondom Arnhem af hoelang je er daadwerkelijk over doet. Zwolle is wat dat betreft beter te voorspellen. Als het even kan doorgaan met IPO zou wel heel erg leuk zijn.. Maar als er dichter in de buurt/zelfde regio ook speuren ed te vinden is ben ik daar ook wel voor te porren. 't blijft namelijk afwachten of Kalev uiteindelijk wel echt wil bijten ;)

Epe, is een halfuurtje.. vraag is of ze dat zelf ziet zitten, maar zeker de moeite om eens contact mee op te nemen want t ziet er veel belovend uit!