Hamilton schreef:Maar die vetbollen kan ik ook wel eten
Vanmiddag heeft Nisvan in 'n onbewaakt ogenblik 3 vetbollen opgegeten, die voor de vogels in de kerstboom hingen
Ondertussen 3 flinke hopen gedaan met heel veel vogelzaad erin,en sta ik met 'n lampje buiten en met 'n stokje in de poep te roeren, op zoek naar 2 groene netjes die om de vetbollen zaten.1 netje lag nog in de tuin.
Oh, dat is akelig. Ik duim dat ze er snel uitkomen, ik zou ook even checken of die netjes misschien biologisch afbreekbaar zijn, maar zo niet, dan komen ze er waarschijnlijk wel uit.
Mijn honden hebben gelukkig nooit verpakkingsmateriaal of ander onverteerbaar spul gegeten, behalve Lilo 1 x een plastic oranje vlaggetje. Ik wist helemaal niet dat ze het had opgegeten (waarom???), ik ontdekte het pas toen ze een feestpoeppakketje produceerde.
