Pagina 1 van 1

En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 28 sep 2013 15:39
door nathalie71
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding


:I: :J: :I:

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 28 sep 2013 16:45
door petra1
Heerlijk hoor, 2 van die kroelkippies!

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 28 sep 2013 17:43
door nathalie71
petra1 schreef:Heerlijk hoor, 2 van die kroelkippies!
Ja,zo lief!

Heb jij ze ook alle 10 in bed :D ?

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 28 sep 2013 17:49
door duitse herder
Van die laatste zou ik wel vrolijk wakker worden :LOL: Al zie ik liever mijn vriend dan de hond hoor :tongue:

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 28 sep 2013 17:50
door nathalie71
duitse herder schreef:Van die laatste zou ik wel vrolijk wakker worden :LOL: Al zie ik liever mijn vriend dan de hond hoor :tongue:

Nou die heb ik niet,en ik zie toch echt liever de hondjes...hahaha

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 28 sep 2013 21:58
door deugenietje
:I: :I: :I:

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 29 sep 2013 00:14
door Fizgig
Aaah wat een schatjes, haha. Hier slapen ze ook bij ons, Bruno kan wel veel plek innemen. Nemen doet ie wel, geven niet, hahaha, dus ik lig vaak in een hoekje gepropt. Maar altijd als ik wakker word, heb ik binnen de minuut kusjes te pakken, ze wassen mijn gezicht meteen even. Dan ben je meteen wakker ook, handig toch?

Die schatjes van jou nemen net zoveel plek in als een kat, heerlijk! Willy slaapt ook wel bij ons maar de rest van de katten vinden het te druk, volgens mij. Liggen ze ook bij je onder de deken? Dat wil ik dus nog, een dier wat bij me onder de deken wil liggen, die heb ik nog niet namelijk, hihi.

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 29 sep 2013 00:21
door tekkel
Schattig :I:
Ik zie mijn hond niet als ik wakker word, want ze ligt meestal strak tegen mijn rug aan, onder het dekbed :I:

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 29 sep 2013 09:23
door eveliendepien
Vannacht sliep Sammie ook bij ons in bed. Dat mag ze zo af en toe :)! Bij het voeteneind wil ze al niet meer dus toen kwam ze maar lekker onder de deken liggen. Lekker klieren is dat 's ochtends als zij al wakker is en ik nog maar half.

Re: En wie wil er nou niet zo wakker worden?

Geplaatst: 29 sep 2013 11:55
door Antonetta
Geen honden in mijn bed, Mowgli mag niet traplopen en ik ben bang dat ik op Balou zal gaan liggen. Ik denk dat ik met Balou naast mij ook weinig slaap zal krijgen, hij is een druktemaker. Mijn cairn nam ik wel mee naar boven als hij ziek was, maar hij lag dan wel in zijn eigen bench. Nu slaap ik beneden bij de honden als er een ziek is, laatst hoestte Balou s'avonds, ik heb toen de wekker gezet en ben om te twee uur bij hem gaan kijken.