Ik zag er eigenlijk de hele week al tegenop, de laatste keren dat er bezoek was geweest was Ziva niet te houden, sprong overal bovenop en hing in iedereens handen, de bench brak ze af en was totaal niet af te leiden. Ik zag het alweer helemaal voor me :N: Project Rustige Puppy opgestart, allerlei stinklekkers in huis gehaald, varkensoren, bullepees, botjes en 's ochtends voor de verjaardag een eind gaan wandelen bij het strandje. Wie weet zou het helpen, maar dat hadden we eerder ook gedaan.
Nou, ze heeft zich béélderig gedragen zaterdagmiddag! Ze heeft iedereen relatief rustig begroet en is toen met een varkensoor op haar plek gaan liggen. De zus van mijn vriend vindt het nog wel leuk om met haar te spelen, dus als die gek ging praten, sprong ze er ook bovenop maar hey, eigen schuld en als ze het erg zou vinden, zou ze niet zo tegen de hond praten. 's Avonds zijn we uit eten gegaan en daarna ook niets geen last, beestje was lekker moe geworden natuurlijk.
Zondag in de auto naar Gouda, ook geen probleem, ze zit met een tuigje vast op de achterbank omdat ze precies langs het hondennet kan. En omdat het gewoon gezelliger is
Maandag lekker het parkje verkend met haar en 's avonds een huis vol visite, mijn ouders, opa en zusje plus alle aanhang. En wederom een zoete Ziva, zelfs zonder varkensoortje, ze vroeg op een rustige manier aandacht en liep maar soms in de weg, tijdens het eten lag ze lekker onder de tafel tussen alle voeten.
En nu net thuis, met de train van Gouda naar Winterswijk gegaan, een best eind en eigenlijk heeft ze maar één keer een beetje vervelend/ongeduldig gedaan, toen we bij Utrecht moesten wachten voor een rood sein en ik dus al helemaal klaar stond met mijn jas aan in het tussenstuk. Maargoed, op zo'n moment worden de meeste menselijke reizigers ook ongeduldig en vervelend.
Ik denk niet dat ik nog wat met haar hoef te ondernemen vandaag, het ligt heerlijk languit in het zonnetje te slapen. Knappe meid, zo braaf doen al die dagen met die drukte.
Mijn moeder blijft maar herhalen wat een drukke hond het is, het lijkt niet helemaal door te dringen dat ze nog maar 4.5 maand oud is en daarbij een mechelse herder. Weet nu ook wel welke van mijn ouders hondenoppasdienst krijgt over een paar weken, ze mag lekker een dagje bij mijn vader en zijn vriend doorbrengen, ze zal er keihard overheen lopen, maar die verwachten niet dat ze de hele dag op haar deken blijft liggen en wordt ze niet de hele dag afgekat.

