Ze brengen de puppen ook nog thuis.
http://www.tibetaanse-terrier-online.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Moderator: moderatorteam


Als eerste door de prijzen, een tt pup kost al snel € 1000DjockPuck schreef:Ik ben tegen de broodfok hoor, maar hoe zie je nu dat dit een broodfokker is?

oke.... das logischPemba schreef:Als eerste door de prijzen, een tt pup kost al snel € 1000DjockPuck schreef:Ik ben tegen de broodfok hoor, maar hoe zie je nu dat dit een broodfokker is?

Hun adres staat rechts aan de zijkant beetje in het midden van de pagina bij contactPemba schreef:Alsof je met een echte tibetaanse terriër fokker te maken hebt, ik kan alleen geen adres vinden![]()
Ze brengen de puppen ook nog thuis.
http://www.tibetaanse-terrier-online.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;


??? hoe moet je pups anders verkopen? per 8?sTefaniA schreef:Zogauw ik ergens pups per stuk te koop zie weet ik al genoeg eigenlijk
Ik ook.sTefaniA schreef:Zogauw ik ergens pups per stuk te koop zie weet ik al genoeg eigenlijk
Zo dan, wat had hem hem dan zoal gekost voor 225 euro? Een enting van 25 euro. Wormenkuurtje 5 euro. Voer 20 euro? Wat nog meer? HD- en ED-foto's zal hij wel niet gemaakt hebben van vader en moeder evenmin als dure gentesten, denk ik? Zelfs een keizersnee van 400 euro is voor een nest van vijf maar 80 euro pp. Mijn stelling is dat er ruim verdiend is aan die 225. Geeft niet hoor, maar laat hij dat gewoon zeggen dan.Herma en Boris schreef:ik ben ook absoluut tegen broodfok, maar prijs zegt ook niet alles hoor.
want onze boris komt gewoon uit een advertentie uit de krant en stond op marktplaats. hij komt gewoon van de boer, die 2 maal een nest heeft gehad bij zijn hond. en hij vroeg er maar 225 euro voor. hij wilde er niks aan verdienen. alleen de kosten eruit.
dus geld zegt ook niet altijd alles.
JoepieElvira schreef:Ze hebben dezelfde site voor diverse rassen.
ik had hem ook al voor goldens gezien : http://www.golden-retriever-online.be/" onclick="window.open(this.href);return false;
De golden retriever specialist.
dan moet je nagaan wat er aan die dure nesten wordt verdiend!Rosita Compagner schreef:Zo dan, wat had hem hem dan zoal gekost voor 225 euro? Een enting van 25 euro. Wormenkuurtje 5 euro. Voer 20 euro? Wat nog meer? HD- en ED-foto's zal hij wel niet gemaakt hebben van vader en moeder evenmin als dure gentesten, denk ik? Zelfs een keizersnee van 400 euro is voor een nest van vijf maar 80 euro pp. Mijn stelling is dat er ruim verdiend is aan die 225. Geeft niet hoor, maar laat hij dat gewoon zeggen dan.Herma en Boris schreef:ik ben ook absoluut tegen broodfok, maar prijs zegt ook niet alles hoor.
want onze boris komt gewoon uit een advertentie uit de krant en stond op marktplaats. hij komt gewoon van de boer, die 2 maal een nest heeft gehad bij zijn hond. en hij vroeg er maar 225 euro voor. hij wilde er niks aan verdienen. alleen de kosten eruit.
dus geld zegt ook niet altijd alles.
Er is de laatste jaren zo ontzettend veel aandacht besteed aan broodfokkers dat zelfs degenen die er niet voor gestudeerd hebben zouden kunnen weten dat dit een broodfokker is of wat zou kunnen vallen onder broodfokkers.sterredag schreef:Tja en ik kan me voorstellen dat een leek denkt:
Wat handig meerdere fokkers op 1 site (wat het dan logisch maakt het grootste aanbod te hebben)
Een leek niet weet dat een normale prijs 1000 euro is, omdat 250 euro nog steeds een hoop geld is.
En als je dan je hondje daar koopt achteraf misschien met de problemen zit en dan meer informatie zoekt ivm problemen en dan ook nog eens veel te horen en/of te lezen krijgt, dan moet je je hond daar ook niet kopen. Makkelijk gezegd achteraf.
Ik zou zonder de voorstelling die hier op het forum gegeven wordt, denk ik ook niet twijfelen als ik op die site terecht had gekomen.
Sorry hoor, maar je ziet toch echt nooit dat een fatsoenlijke fokker zijn pups per stuk te koop aanbied? Normale fokkers hebben een nestje en misschien wat foto's van het nest en de pups, en als je interesse hebt kan je contact opnemen en komen kijken naar de pups en dan word er een pup gekozen met wie je een klik hebt.sterredag schreef:??? hoe moet je pups anders verkopen? per 8?sTefaniA schreef:Zogauw ik ergens pups per stuk te koop zie weet ik al genoeg eigenlijk
Met mazzel is aan dat dure nest iets meer zorg besteed dan het nestje bastaarden op de boerderij? Ouderdieren die getest zijn op afwijkingen en die bewezen voldoen aan de rasstandaard (wel handig als je Drent op een Drent lijkt). Ouderdieren die getest zijn op gedrag en afstamming. Een fokker die alles opzij zet om dat nest op een leuke manier groot te krijgen. Een fokker die pupkopers screent om zo de best mogelijke match te maken.Herma en Boris schreef:dan moet je nagaan wat er aan die dure nesten wordt verdiend!Rosita Compagner schreef:Zo dan, wat had hem hem dan zoal gekost voor 225 euro? Een enting van 25 euro. Wormenkuurtje 5 euro. Voer 20 euro? Wat nog meer? HD- en ED-foto's zal hij wel niet gemaakt hebben van vader en moeder evenmin als dure gentesten, denk ik? Zelfs een keizersnee van 400 euro is voor een nest van vijf maar 80 euro pp. Mijn stelling is dat er ruim verdiend is aan die 225. Geeft niet hoor, maar laat hij dat gewoon zeggen dan.Herma en Boris schreef:ik ben ook absoluut tegen broodfok, maar prijs zegt ook niet alles hoor.
want onze boris komt gewoon uit een advertentie uit de krant en stond op marktplaats. hij komt gewoon van de boer, die 2 maal een nest heeft gehad bij zijn hond. en hij vroeg er maar 225 euro voor. hij wilde er niks aan verdienen. alleen de kosten eruit.
dus geld zegt ook niet altijd alles.
tuurlijk is het een leuk zakcentje, maar je besteed er ook nog tijd en energie in... en ik vind 225 euro mooi bedrag...
straks willen we er wel een drent bij, denk dat we dan wel duurder uit zijn

Rosita Compagner schreef:Met mazzel is aan dat dure nest iets meer zorg besteed dan het nestje bastaarden op de boerderij? Ouderdieren die getest zijn op afwijkingen en die bewezen voldoen aan de rasstandaard (wel handig als je Drent op een Drent lijkt). Ouderdieren die getest zijn op gedrag en afstamming. Een fokker die alles opzij zet om dat nest op een leuke manier groot te krijgen. Een fokker die pupkopers screent om zo de best mogelijke match te maken.
Ja hoor, die mag best iets duurder zijn. En ja, je houdt wat over aan een normaal nest. Daarvoor ga je dan een volgende keer naar Amerika om een fantastische combinatie te maken om weer een aantal pupkopers blij te maken. Zie je het prijsverschil?
smoekie schreef:Rosita Compagner schreef:Met mazzel is aan dat dure nest iets meer zorg besteed dan het nestje bastaarden op de boerderij? Ouderdieren die getest zijn op afwijkingen en die bewezen voldoen aan de rasstandaard (wel handig als je Drent op een Drent lijkt). Ouderdieren die getest zijn op gedrag en afstamming. Een fokker die alles opzij zet om dat nest op een leuke manier groot te krijgen. Een fokker die pupkopers screent om zo de best mogelijke match te maken.
Ja hoor, die mag best iets duurder zijn. En ja, je houdt wat over aan een normaal nest. Daarvoor ga je dan een volgende keer naar Amerika om een fantastische combinatie te maken om weer een aantal pupkopers blij te maken. Zie je het prijsverschil?
je zegt het ook precies goed. Met mazzel
Ik heb niets tegen op pretnestjes. En van wat ik lees Rosita ook niet. Alleen het feit dat iemand zegt ze kosten bij mij "maar" 225 euro omdat ik er niets op wil verdienen is onzin. Voor een hond met stamboom bij een goede fokker betaal je meer omdat daar de ouder dieren uitgebreid getest zijn. En die tests kosten ook wat. Vaak wordt er ook naar shows gegaan omdat de rasvereniging toch een paar uitslagen eist. (hoewel ik vind dat je dit weer niet in de pup prijs hoeft te verrekenen.) En wordt er een reu gekozen die ook het nodige moet kosten en niet even de reu van de buren.Onze Blacky kwam uit een oeps nest op een boerderij. Voor hem hebben we destijds 25 gulden betaald. Inclusief entboekje en veel vlooienHerma en Boris schreef:onze boris heeft wel een vader en moede rmet stamboom, en van mij hoeven ze geen stamboom te hebben. en boris is niet tot in de puntjes gesocialiseerd, maar daar heb ik ook wel op in gespeeld. die mensen waren hartsikke gek met hun hond. en er zitten verder geen afwijkingen in de hond, alleen de mijne is allergisch. en dat had hij niet gehoord van de andere pups. dus ik heb gewoon pech. nou ja ik niet de hond.smoekie schreef:Rosita Compagner schreef:Met mazzel is aan dat dure nest iets meer zorg besteed dan het nestje bastaarden op de boerderij? Ouderdieren die getest zijn op afwijkingen en die bewezen voldoen aan de rasstandaard (wel handig als je Drent op een Drent lijkt). Ouderdieren die getest zijn op gedrag en afstamming. Een fokker die alles opzij zet om dat nest op een leuke manier groot te krijgen. Een fokker die pupkopers screent om zo de best mogelijke match te maken.
Ja hoor, die mag best iets duurder zijn. En ja, je houdt wat over aan een normaal nest. Daarvoor ga je dan een volgende keer naar Amerika om een fantastische combinatie te maken om weer een aantal pupkopers blij te maken. Zie je het prijsverschil?
je zegt het ook precies goed. Met mazzel
en als er weer een combi ergens is van drent met heidewachtel/duitse staande. zou ik zo weer die keus maken.
maar ik zie ze helaas maar weinig voorbij komen dus daarom ziet het erna uit dat het nu een drent wordt.
ik vind alleen dat ze een beetje doorslaan in de echte rasfok. hoevaak zie je niet alsnog dat er een achternicht en een achterneef gekruisd worden. vind ik nog erg dicht in de familie.
ben blij dat ik geen hond ben, want dan was er met mij niet gefokt! als ik naar mijn voorouders kijk, hadden ze daar dan al veel eerder moeten stoppen!
en zo wordt er ook net gedaan alsof kruisingen niet goed zijn, en dat die niet uit een goed ''tehuis'' komen
DjockPuck schreef:Ik ben tegen de broodfok hoor, maar hoe zie je nu dat dit een broodfokker is?

Ik zie dat je ver van België woont, anders zou je weten dat dat daar zo heet. Ik kon aan het eerste stukje op de pagina al zien dat het een broddfokker uit België betreft omdat ze het over 'doppen' hebben.m33rtje schreef:Geografisch zijn deze kwekerijen goed gespreid, klanten uit alle provincie’s...
Ik wil ook honden kweken. In een potje, zaadje erin, en 1 keer per dag water geven. Makkelijk!
Er worden inderdaad heel wat gezondheidsonderzoeken gedaan bij reu en teef (in ieder geval in België). Ik heb bij Yentle een heel boekwerk meegekregen met kopieën van onderzoeken.gyanty schreef:Wat is dat voor belachelijke prijs bij TT's? Waarom moet zo'n klein hondje zo duur zijn? Hebben ze meer gezondheidsonderzoeken nodig ofzo? Is dat wat de rasvereniging als richtprijs heeft?
Daarbij ken ik ook broodfok van kruizingen met extreem hoge prijzen, dus nee prijs is echt niet richtinggevend. Als ik al op zoek was geweest naar een TT had ik bij een bedrag van 1000 euro ook zwaar mijn twijfels gehad hoor....
Dit komt er dichterbij qua kosten. Ooit heb ik een oepsnest gefokt.. Zonder, vlooien, met vaccinatie, chip, puppypakketje en leuke socialisatie geplaatst voor 125 gulden. Dat kon prima uit. Oh ja, ze waren ook van kampioensafstammingblacky schreef:Onze Blacky kwam uit een oeps nest op een boerderij. Voor hem hebben we destijds 25 gulden betaald. Inclusief entboekje en veel vlooienHier had de boer echt niets aan verdiend. En het was een fantastische hond.