Pagina 1 van 1

Wat geven naast KVV

Geplaatst: 06 jan 2010 18:56
door duitse herder
Wat zijn dingen die je naast KVV kan geven? Graag iets waar ze ook langer mee doet, liefst geen hap slik weg.
Op de herby site zie ik van alles staan, maar heb totaal geen voorstelling van hoe het er uit ziet.
Graag wil ik iets 2 a 3x in de week geven, als vervanging voor haar gewone KVV

Iemand tips?

Re: Wat geven naast KVV

Geplaatst: 06 jan 2010 19:00
door Mit
Parelhoenkarkasjes, runderstrotten, lamsribben, pens...

Re: Wat geven naast KVV

Geplaatst: 06 jan 2010 19:03
door duitse herder
Parelhoentjes eten ze volledig op, pens ook, bij lamsribben toch niet? en runderstrotten dacht ik ook toch?

Re: Wat geven naast KVV

Geplaatst: 06 jan 2010 19:19
door Sjalot
Lekker bevleesde rauw botten om op te knagen. Liefst ribben van lam of geit of inderdaad strotten maar dat is vaak vrij zacht.
Botten eten ze helemaal op en als de botten goed bevleesd zijn dan wordt het goed verteerd.
Alleen rauw bot kan nog wels een tot verstopping leiden. Kan je ook voorkomen door wat spiervlees ernaast te geven.

Re: Wat geven naast KVV

Geplaatst: 06 jan 2010 19:27
door ~Suzanne~
Hoi,
er zijn diverse mogelijkheden, zoals kipnekken, pens, runderstrot e.d.

Maar lees je alsjeblift Goed in voordat je wat geeft! Begin met "beginnersbotten" om te voorkomen dat je iets geeft waa de hond moeiite mee heeft. Rauw voer kan heel leuk zijn, maar je moet WEL even weten wat je doet.

Misschien kun je je aanmelden op een forum speciaal over rauw voeren? Daar vind je (nog meer dan hier) veel informatie.

Suzanne

Re: Wat geven naast KVV

Geplaatst: 07 jan 2010 00:46
door ignit
duitse herder schreef:Graag wil ik iets 2 a 3x in de week geven, als vervanging voor haar gewone KVV. Iemand tips?
Even zoeken op barf, bottendoument, barf-natuurlijk en goed inlezen, voordat je begint.

Het Bottendocument van het Hondenforum is te vinden op
http://www.hondenforum.nl/plaza/viewtopic.php?t=20512" onclick="window.open(this.href);return false;

Succes,
Ignit Bekken

Re: Wat geven naast KVV

Geplaatst: 07 jan 2010 09:37
door Mit
duitse herder schreef:Parelhoentjes eten ze volledig op, pens ook, bij lamsribben toch niet? en runderstrotten dacht ik ook toch?
Strotten eten ze helemaal op ja, dat is zacht. Lamsribben weet ik eigenlijk niet, de jonge ribbetjes volgens mij wel. Tsuki is begonnen met strotten, nekken en dingen als stukjes parelhoenkarkas en kippenvleugels qua bot, dat gaat goed.
Zou idd even het bottendocument doorlezen, is best leerzaam :ok: