Ivan zat zoals gewoonlijk aan het paaltje lekker blaffen naar de pakwerker.
Er waren 3 groepjes: mike als pakwerker met iemand anders, een ander groepje dat stond te kijken, en een pakwerker en geleider + hond die met een oefening bezig waren.
Ineens hoort Mike: HOND LOS!
Ineens zag Mike dat het Ivan was (ring van de halsband van halsband af gebroken) maar ja hij kon hem ook niet pakken want hij had het pak aan.
Ivan liep recht op die andere pakwerker af, eenmaal daar wou hij eerst even spelen met de hond die bezig was met die oefening, geleider de hond meteen weg gehaald (waren bezig met einde van de oefening dus geleider stond er al bij). En ineens zag Ivan de pakwerker weer en hij gaat op zijn achterpoten staan en HAP in die mouw!
Nog wel op de onderarm maar ja dat leren ze zo eerst aan met pupjes.
Gelukkig was het een heel ervaren man die het pak aan had dus die ging meteen draaien etc. En zelfs toen Ivan's achterpootjes ook even van de grond gingen hield hij vast! Liet niet meer los!
Dus toen zeiden ze haal hem er nu maar af. Dus de fokker van Ivan heeft hem er af gehaald even opgetild omdat ie geen lijn bij had en nog even zo op zijn arm gestoeid terwijl die naar paaltje liep en Ivan weer vast legde.
Daarna zeiden ze tegen Mike niet meer laten bijten alleen straks nog een keer plagen.
Dus zo gezegd zo gedaan.
Ik vroeg nog wat Mike dacht dat Ivan zou doen als hij wist dat Ivan los schoot. Hij had verwacht dat hij eerst naar de andere groepjes zou gaan om lekker aangehaald te worden of naar de jonge hondjes langs hem, maar nee hij ging recht op de pakwerker af. Daar aangekomen was die andere hond even interessanter maar toen Ivan de pakwerker weer in beeld kreeg was het HAP, hij zette zijn bek nog een paar keer beter op die mouw en niet meer los laten hihi.
Niet dat Mike nu kort gaat stellen ofzo, dit was per ongeluk. Maar het geeft moed voor de toekomst natuurlijk! Ivan is 6 maanden oud nu.
