













Moderator: moderatorteam














hem.Irisz schreef:Haha, dan kan je haar (?) beter aan de riem houden ja!estelle schreef: Dat is mijn Woopy.
Woopy loopt weg en bijt mensen.![]()
Wel echt een heel mooi hondje!
Hem dus, pardon..estelle schreef: hem.
Maar dat schattige uiterlijk is dus juist erg onhandig omdat mensen er daardoor gelijk vanuit gaan dat hij dus ook lief en schattig is.
Kinderen mogen hem ook altijd ongevraagd aaien en doen van sommige ouders.... terwijl die kinderen niet in de buurt van mijn herders mogen komen. Terwijl die dus wel lief zijn.
Ik had ze dus nog nooit gezien. Loop daar toch vaak en vroeger helemaal.-Gaby- schreef:Jammer dat ik er niet bij kon zijn! Is echt maar een kwartier lopen vanaf m'n zus haar huis! Het lijkt er in ieder geval wel op dat jullie je prima vermaakt hebben. En die schaapherder is best eens lastig, soms komt hij ook ineens de bocht om met de hele kudde schapen, de honden die er bij lopen zijn ook aardig fel, maar ik wacht er nooit op om dat uit te vinden.