Pagina 1 van 2

Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 30 jan 2009 02:38
door Eline*
Ik kreeg dit filmpje opgestuurd van een vrijwilliger van Kimba met wat beelden gemaakt over het afgelopen jaar.
Niet schokkend ( ieder geval niet binnen mijn maatstaven) , maar wel verdrietig. Een beschaaft EU land a 2009


Geplaatst: 30 jan 2009 06:42
door thom
Anno 2009, is dat zeker triest Eline...!!

Geplaatst: 30 jan 2009 10:29
door laeken
Ik heb meteen een aantal andere filmpjes bekeken. Triest inderdaad voor 2009 :jank:

Geplaatst: 30 jan 2009 11:14
door linlin
ik kijk niet, maar prijs jou en je stichting voor het goede werk dat er verricht wordt! :wink:

Geplaatst: 30 jan 2009 13:24
door Rhiannon
1 van mijn pups komt uit spanje, ze wilden hem in laten slapen omdat hij een hartruis had.
Het is een schande dat er zo met dieren om gegaan word :devil:

Geplaatst: 30 jan 2009 14:50
door joline
Heel erg triest :jank:

Geplaatst: 30 jan 2009 16:28
door snuffel11
Kan nog steeds niet snappen dat er zo met dieren wordt om gegaan .. :-(

Geplaatst: 30 jan 2009 20:08
door alm@
Zeker triest in deze tijd :(:

Geplaatst: 31 jan 2009 10:23
door Senta
Al die trieste koppies. Ben blij dat mijn Ossie dat niet meer hoeft mee te maken.

Geplaatst: 31 jan 2009 10:44
door Carmen
OMG daar is toch geen beginnen aan :jank:
en dan nog zeggen dat we geen buitenlandse honden moeten helpen. Idd hulde voor jullie

Geplaatst: 31 jan 2009 11:08
door *Linda*
Ik kijk niet..

Ik vang honden op uit Spanje, dus probeer op die manier mijn steentje bij te dragen, maar ik kijk niet. Kan er gewoon te slecht tegen. Ik vind het super hoe je het doet met je stichting :ok:

Geplaatst: 01 feb 2009 17:44
door iones
Ik durf ook niet te kijken. En ik heb ook een hondje uit Spanje geadopteerd. MAar misschien is het een tip dat als er hier op het forum weer eens een discussie ontstaat door iemand die het niet nodig vind honden vandaar hierheen te halen, eens dit filpmje onder diens neus te proppen. En dan te vragen of het nog steeds niet nodig is.

Geplaatst: 01 feb 2009 20:25
door estelle
heel triest om te zien hoe er met levende wezen omgegaan wordt.

Geplaatst: 01 feb 2009 22:20
door lauraV
getverderrie,,,,word er misselijk van ......een schande !!!!!

Geplaatst: 03 feb 2009 18:19
door L@nghaar
Heel erg triest dat er in een "beschaafd" land nog zo met dieren om wordt gegaan.

Geplaatst: 03 feb 2009 18:45
door iones
Ik zie spanje dan ook niet als een beschaafd land.

Geplaatst: 05 feb 2009 12:57
door herejede

wat heerlijk dat er dan zulke mensn zijn :ok:

Geplaatst: 06 feb 2009 10:57
door Eline*
herejede schreef:
wat heerlijk dat er dan zulke mensn zijn :ok:
Ontroerend filmpje he`?

Deze is ook mooi, over de geadopteerde honden uit Kimba. ZItten wel wat bekenden bij! :mrgreen:


Geplaatst: 08 feb 2009 19:26
door _Leonie
Heel sneu. Ook dat andere landen moet inspringen omdat mensen het daar niet begrijpen.
Heel goed wat je doet met je stichting, later ga ik zeker in ieder geval één hond en een kat uit Spanje, Kroatië of weet ik het waar vandaan halen. Wie weet nog meer.

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 17 jun 2009 12:31
door Chicoahua
vreselijk, ik ben het ook tegengekomen in spanje, maar sommige honden worden ook zo erg behandelt dat ze niet gevangen willen worden. als we dan rijden langs de snelwegen zie ik ze welleens lopen, hartverscheurend. mijn tante heeft al een paar honden " gered" van de dood. helaas zijn ze vaak verwilderd.

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 17 jun 2009 13:35
door Gipsy
Ik kijk ook niet :jank: Ik zit er midden in...en probeer te redden wat ik redden kan...alleen vind ik daarna geen goede families om de honden te plaatsen...al mijn spaargeld gaat er door ...Ik kan niet meer :(:

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 17 jun 2009 18:13
door iones
Gipsy schreef:Ik kijk ook niet :jank: Ik zit er midden in...en probeer te redden wat ik redden kan...alleen vind ik daarna geen goede families om de honden te plaatsen...al mijn spaargeld gaat er door ...Ik kan niet meer :(:
Tjee, kan ik me iets bij voorstellen! Ik zou ook redden wat ik redden kon en inderdaad ook tot de laatste cent. Het is geen land voor mij om in te wonen.

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 18 jun 2009 00:48
door Klijntjuh
Tja.. het is erg,
Wat het erger doet lijken is dat ze kennelijk niet zoals hier in nederland binnen een uur aangereden lijken ruimen.
En wij hebben geen of nouwelijks zwerfhonden. Het grootste wat bij ons zwerft zijn zwerfkatten, en dat valt mede door het formaat minder op.

In Curacao heb je ook zwerfhonden.
Het is vooral dat wij het niet gewent zijn, maar als ze hier zouden leven, heb je ook aangereden honden, of ineens ergens een doos pups..

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 18 jun 2009 01:25
door Hanneke2
Triest filmpje, maar inderdaad niet schokkend, heb wel erger gezien...

Als ik een miljoen had haalde ik er tig naar hier om lekker zorgeloos te kunnen rennen en om er biefstuk in te kunnen douwen.

Ik heb geen miljoen, maar de volgende wordt zeker weer een Spanjaardje. Heerlijke knuffels zijn het (geworden), daar kan wat mij betreft geen raspup tegenop.

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 22 jun 2009 14:46
door jacquelinejj
Triest :cry:

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 22 jun 2009 18:30
door elly p
't is triest..

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 24 jun 2009 00:14
door jeschar
Ik heb er drie geadopteerd uit het buitenland, twee uit Spanje en eentje uit Portugal,
ik ben nog elke dag blij dat ik dat gedaan heb, ze zijn zo ontzettend sociaal en dankbaar..
Iedere avond als ik hier de deuren afsluit om naar bed te gaan, denk ik, Ik ben zoooo blij dat ze nooit meer buiten hoeven te slapen en te zwerven en dat ze elke dag verzekerd zijn van een goede bak voer!!!
Jaja, ik weet het, ik ben een emotionele muts, maar het is niet anders...

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 24 jun 2009 00:24
door Hanneke2
jeschar schreef:Ik heb er drie geadopteerd uit het buitenland, twee uit Spanje en eentje uit Portugal,
ik ben nog elke dag blij dat ik dat gedaan heb, ze zijn zo ontzettend sociaal en dankbaar..
Die twee Spanjaardjes van mij zijn redelijk sociaal, maar dankbaar... nee. Ondankbare verwende loeders zijn het, de een staat af en toe met lange tanden te eten omdat ze kvv wel lekker vindt, maar er mot geen pens in zitten, de ander heeft al diverse kussens enthousiast gesloopt. :roll:
Iedere avond als ik hier de deuren afsluit om naar bed te gaan, denk ik, Ik ben zoooo blij dat ze nooit meer buiten hoeven te slapen en te zwerven en dat ze elke dag verzekerd zijn van een goede bak voer!!!
Jaja, ik weet het, ik ben een emotionele muts, maar het is niet anders...
Dat herken ik dan wel weer. We hebben het toch best aardig met elkaar getroffen, denk ik dan. :mrgreen:

Re:

Geplaatst: 24 jun 2009 09:40
door iones
Rhiannon schreef:1 van mijn pups komt uit spanje, ze wilden hem in laten slapen omdat hij een hartruis had.
Het is een schande dat er zo met dieren om gegaan word :devil:
?????
Sokkie heeft ook hartruis en een hart dat niet regelmatig klopt. MAar je zou haar moeten zien rennen en spelen en stuiteren. Het is door al dat rennen, spelen en stuiteren ook nog eens minder erg geworden met de hartruis.

Re: Triest filmpje..het Spanje van allerdag

Geplaatst: 28 jun 2009 13:22
door Mojuan
Vooral de beelden van de doodgereden honden raken mij extra diep.
Dit komt omdat mijn vriend vrachtwagenchauffeur is, en mij wel eens vertelt dat hij dit soort dingen tegenkomt als hij in Spanje rijdt.
Ik zou dat echt niet aan kunnen, om dode honden langs te kant te zien liggen, en om zwervers tegen te komen bij een wegrestaurant.
Dat zijn allemaal dingen die hij meemaakt.
Hij ziet ze in levende lijve, of dood.... en dat is niet bepaald gemakkelijk voor hem om mee geconfronteerd te worden.