Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Heeft iemand een idee waar madam doorheen is gegaan?
Het is dik, warm en jeukt. Ik heb er nu een compres op gedaan om het tot rust te brengen. De anderen hebben het niet en zijn op dezelde plek geweest als zij
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding afbeelding Dyna, Lulu, Kito, Nikan
Madam haar kop zit nu ingewikkeld. Ze is zielig. Gelukkig is ze zo onder de indruk van het verband dat ze gewoon blijft liggen, zal haar ook wel verkoeling geven.
Schrok me rot toen ik dit zag :N:
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding afbeelding Dyna, Lulu, Kito, Nikan
Berenklauw geeft blaren als het sap op de huid komt en als er daarna zon op de huid schijnt.
Klinkt ingewikkeld maar is het niet.
Het betekent kortweg dat als ze door de berenklauw denderen en daardoor bladeren afbreken en daardoor sap op de huid krijgen en het is mooi weer, ze dan de pineut zijn.
Het blijft dan het hele seizoen terugkomen zodra er zon opkomt.
Maar dit ziet er niet uit als berenklauw-blaren. Dat zijn echt blaasjes met vocht.
Weet je zeker dat ze door berenklauw is gelopen? Ik gok ook op brandnetel of zo.
Er staan daar geen brandnetels maar wel berenklauw, vandaar dat dit het eerste was wat me te binnen schoot. Verder zijn we daar regelmatig en dit is de eerste keer dat zij zo eruit ziet :N:
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding afbeelding Dyna, Lulu, Kito, Nikan
Tja, het ziet er wel heftig uit, maar ik geloof nooit dat het berenklauw is geweest.
Kan ze niet in een mierennest hebben zitten grutten of zo?
Ik heb eens een hond gehad die er op de borst zo uitzag, toen ze een hol had zitten uitspitten pal naast een mierenhoop :N:
Zoiets kan ook nog.
Of "gewoon" een stomme allergische reactie op iets totaal anders
lijkt wel een beetje op wat lance had elke zomer , alleen dan boven op zijn kop , duurde 3 weken en dan trok het weer weg. Geen idee waar hij het van had , er groeien hier nergens berenklauwen. Hij had er ook vreselijke jeuk aan , stond steeds zijn kop te schuren aan de stoelen en bank.
Knuffies van Flirtje, Sophietje, Pommelien en Splinter.
Lijkt me geen berenklauw, maar ik zou er voor alle zekerheid geen dingen als azijn of ander sterk spul op smeren.
Marjoleine schreef:Tja, het ziet er wel heftig uit, maar ik geloof nooit dat het berenklauw is geweest.
Kan ze niet in een mierennest hebben zitten grutten of zo?
Ik heb eens een hond gehad die er op de borst zo uitzag, toen ze een hol had zitten uitspitten pal naast een mierenhoop :N:
Zoiets kan ook nog.
Of "gewoon" een stomme allergische reactie op iets totaal anders
Mierennest is geen gekke suggestie, zou ook best kunnen.
Mijn bulldog heeft als pup een keer een heel opgezwollen kop gehad. Hij lag te huilen in zijn mand. De DA vermoedde toen een allergische reactie op een insect.
Pas was ik bij een kennis. Vrienden van haar liepen voorbij met ook zo'n zelfde dog, MET hetzelfde op z'n neus. Zal eens navragen wat het bij haar was. Maar volgens mij had het ook met het ras te maken, staat me iets van bij. Als ik t niet vergeet zal ik t voor je navragen.
Ah arme kerel..tziet er behoorlijk rood uit ja..bereklauw bevat idd giftige sappen..als het dat zou geweest zijn zou ik zn kop gewoon wat zuiver maken met lauw water (dat sap kan behoorlijk kleverig zijn)..beterschap hoor voor je mooie kerel..
Distels of mieren zou kunnen. Het ziet er nu nog erger uit dan gister en het jeukt als een gek.
Het is haar hele kop en je ziet dat het ook op haar oren zit alhoewel die nog niet rood zijn maar wel bultjes hebben.
Zal weer even een foto maken
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding afbeelding Dyna, Lulu, Kito, Nikan
Nee je ruikt er niets bijzonders aan.
Ik neem haar straks mee naar een vriendin, kan zij er even naar kijken en evt haar tas opentrekken. Die is nu toch in de buurt vanwege een evenement.
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding afbeelding Dyna, Lulu, Kito, Nikan
jeetje ziet er naar uit, ik hoop voor je dat het te achterhalen is wat dat geweest kan zijn ,
en natuurlijk dat ze snel hersteld , er is niets zo erg als aanhoudende jeuk :N:
Het lullige is dat je de jeuk niet kan wegnemen. Als zij met haar kop gaat schuren wrijf ik maar met mijn hand even over de plekken.
Ze haald zich anders helemaal open
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding afbeelding Dyna, Lulu, Kito, Nikan
Ach, arme meid...
Kan me bijna niet voorstellen dat dit door brandnetels komt, het ziet er zo heftig uit.
En toch maar proberen te koelen misschien, dat helpt vaak wel iets tegen de jeuk.
Beterschap!