Hebben jullie tips en trucs?
Hond is trouwens getest en met stamboom, dus geen pretnestje voor we daar discussie over krijgen
Moderator: moderatorteam
Ik denk dat je ook niet te bang moet zijn nu voor moeder en pups. Je hebt toch meerdere honden ? Zo ja, sla eens een maaltijd of twee over van haar terwijl de andere honden wel eten. Maar ik ben erg makkelijk in dat soort dingen hoor. Honden zijn niet gek, een gezonde hond eet echt wel wat ie nodig heeft. Zeker een drachtige teef.fes/lou schreef:Ja, klopt, ze maakte er gelijk in het begin een potje van, toen heeft ze even normaal gegeten en nu is het weer hommeles
Hills A/D haal je dat bij de da?
Probeer gewoon 'ns zo'n blikje AD idd dan weet je of dat iets is. Ik ben ook voorstander van gewoon rauw voeren maar dat AD voer is iig een stuk beter dan gewoon blikvoer en compleet.fes/lou schreef:Ja, ik heb dr meer. Dat overslaan werkt niet, ze laat nu ook dr bak onder dr neus leegvreten door de andere jacks.
Maar op het moment heb ik liever dat ze blik eet als dat ze niet eet, dus ze wordt ook wat verwend, maar dat trekken we later wel weer recht.![]()
Ben normaal het type van eet je niet, dan de volgende keer maar weer, dus dit is al helemaal niks voor mij
Zal morgen even langs de da gaan
fes/lou schreef:
Dit is Kiri, heb nog geen goeie standfoto.
Papa is Saltisgarden Figjam, Badger dus.
Maar heb je ook nog goeie tips?
Weet je? Ik denk dat je niet zo goed gelezen hebt. Vasten vind ik gen optie voor een klein hondje wat drachtig is.Aangezien ze rauwe voeding op dit moment totaal niet eet, probeer ik er gewoon in te krijgen wat ze wel wil eten. Dat dat op dit moment kuipjes bagger zijn boeit me minder, het zijn nl voedingsstoffen die ze retehard nodig heeft, ookal is de kwaliteit niet denderen. Ze begint nu weer een beetje zelf te eten, dus nu probeer ik weer wat gezondere dingen naar binnen te krijgen, maar als ze dat weer niet eet, ga ik gewoon weer over op dingen die ze wel eet. Er zitten nl een stuk of 6 puppen in het hondje (echo) dus het lijkt me wel de moeite waard om ervoor te zorgen dat er wat binnenkomt...Golden Stanley schreef:Volgens JdB is het vrij normaal dat drachtige teven hun eigen vastenperiode inlassen. Ook ik ben voorstander van rauwe voeding, zeker in deze periode maar je moet het natuurlijk zelf weten om dat dier op een onhonds voer te zetten. Mocht je belangstelling hebben, dan heb ik daar wel wat tekst over.
Weet je. Ik denk dat jij niet goed leest hoe ik het bedoel. Maar goed, je moet zelf weten hoe je het aanpakt. Prima toch.fes/lou schreef:Weet je? Ik denk dat je niet zo goed gelezen hebt. Vasten vind ik gen optie voor een klein hondje wat drachtig is.Aangezien ze rauwe voeding op dit moment totaal niet eet, probeer ik er gewoon in te krijgen wat ze wel wil eten. Dat dat op dit moment kuipjes bagger zijn boeit me minder, het zijn nl voedingsstoffen die ze retehard nodig heeft, ookal is de kwaliteit niet denderen. Ze begint nu weer een beetje zelf te eten, dus nu probeer ik weer wat gezondere dingen naar binnen te krijgen, maar als ze dat weer niet eet, ga ik gewoon weer over op dingen die ze wel eet. Er zitten nl een stuk of 6 puppen in het hondje (echo) dus het lijkt me wel de moeite waard om ervoor te zorgen dat er wat binnenkomt...Golden Stanley schreef:Volgens JdB is het vrij normaal dat drachtige teven hun eigen vastenperiode inlassen. Ook ik ben voorstander van rauwe voeding, zeker in deze periode maar je moet het natuurlijk zelf weten om dat dier op een onhonds voer te zetten. Mocht je belangstelling hebben, dan heb ik daar wel wat tekst over.
jij laat een zwangere teef liever niks eten dan iets anders te geven dan rauw?Golden Stanley schreef:Volgens JdB is het vrij normaal dat drachtige teven hun eigen vastenperiode inlassen. Ook ik ben voorstander van rauwe voeding, zeker in deze periode maar je moet het natuurlijk zelf weten om dat dier op een onhonds voer te zetten. Mocht je belangstelling hebben, dan heb ik daar wel wat tekst over.

nee dat vind ik ook maar er is wel een verschil tussen vasten en gewoon niet meer eten. en dat is de periode. heel eventjes kan geen kwaad. maar als ze echt niet meer wil eten zou ik ook alles wat maar een beetje voedt proberen te gevencrutz schreef:nogmaal eet een drachtige teef hier gewoon mee met de rest tot ongeveer 5 wk dracht, dus dat wil zeggen 3 dagen in de week (ma, woe en vrij) voeren de rest vasten
en dat zonder problemen (1 nest van 9 en 2 van 8 gehad inmiddels)
maar op dit moment is Dellie echt een vreetdoos en krijgt ze dus al vanaf een kleine 4 wk dracht op de vastendagen wat kleins (van kefir tot een duif)
maar vasten tijdens dracht kan dus in mijn ogen niet echt kwaad

Nee, dat is hetgeen wat jij interpreteert. Aangezien mijn inbreng hierin toch niet wordt gewaardeerd, ga ik er niet verder op in.massam schreef:jij laat een zwangere teef liever niks eten dan iets anders te geven dan rauw?Golden Stanley schreef:Volgens JdB is het vrij normaal dat drachtige teven hun eigen vastenperiode inlassen. Ook ik ben voorstander van rauwe voeding, zeker in deze periode maar je moet het natuurlijk zelf weten om dat dier op een onhonds voer te zetten. Mocht je belangstelling hebben, dan heb ik daar wel wat tekst over.
mijn teef heeft geen ikeetniet periode in haar zwangerschap gehad en heeft haar KVV dus continu gegeten maar als ze niks had gegeten en alleen maar gebakken gehaktballen met slasaus had geblieft of dropsleutels dan had ze die gekregen hoor
Ja, als dit natuurlijk gedrag is. Net als bij schijnzwangerschap, ze zelf aangeeft niet te willen eten. Na 3 dagen vasten is de schijnzwangerschap volledig gedaan. Dat mijn hond op dat ogenblik niet wil eten, wil iets zeggen. Ik ga ervanuit, dat dit hetzelfde is bij zwangerschap. Zeker als dit beschreven is, dat dit normaal gedrag is! Overigens, ze is het hier gewoon om te vasten. Een dag geen eten is hier perfect normaal. (een dag geen eten= 48 uur geen eten)massam schreef:jij laat een zwangere teef liever niks eten dan iets anders te geven dan rauw?
