Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Spugen

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

cindy-11
nieuw lid
Berichten: 6
Lid geworden op: 04 apr 2007 11:21

Spugen

Ongelezen bericht door cindy-11 »

Hallo allemaal,
ik hoop dat jullie mij kunnen helpen met mijn probleem ofwel Nino's probleem.
Hij (franse bullldog) is nu 9,5 maand oud en sinds 3 maanden spuugt hij dagelijks. Het kan alleen gal zijn, maar ook zijn eten. Soms 3 uur na het eten, spuugt hij nog zijn hele brokken eruit. De ene keer komt het omdat hij zich druk maakt. Maar hij kan ook middenin de nacht wakker worden en overgeven. Dus daar zie ik ook geen structuur in.
Ik heb zijn voerbak al op een standaard staan. En druk spelen doen we het eerste half uur na het eten niet, maar dat schijnt allemaal niet te werken.
Ik heb het idee dat het begonnen is toen ik Nino weer brokken ben gaan geven. In eerste instantie at hij alleen versvlees. Maar later ben ik hem 's ochtends brokken gaan geven. (RC, eerst puppy, nu sensible maar dat bracht ook geen verbetering).
Nino zit nu sinds vrijdag op hypoallergeen voer van RC, om te kijken of hij een voedselallergie heeft. Maar ik merk nog geen verbetering: hij spuugt nog elke dag. Hij had ook maagbeschermers gekregen, maar daar moest hij juist van spugen.

Ik vind het ook welzielig want hij mag nu helemaal niets ernaast, terwijl het spugen ook niet overgaat.

Heeft iemand advies?

groetjes,
Cindy
jores
Zeer actief
Berichten: 11479
Lid geworden op: 08 apr 2004 18:34
Mijn ras(sen): engelse springer spaniel en engelse cocker spaniel
Aantal honden: 7
Locatie: Maastricht
Contacteer:

Ongelezen bericht door jores »

Onze Joris had dat vroeger ook, hij had ook koortsaanvallen erbij. Bij hem bleek zijn milt gruwelijk vergroot te zijn, toen die verwijdet was was dat braken over. Hij was 8 maanden toen zijn milt verwijdert werd
groetjes Annemie

Afbeelding verwijderd door moderator ivm foutmelding

http://www.vdjorishoeve.nl
https://www.facebook.com/vdjorishoeve
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”