Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Loops....niet eten

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

teckeltoos
Zeer actief
Berichten: 13892
Lid geworden op: 06 sep 2002 10:15
Aantal honden: 0

Loops....niet eten

Ongelezen bericht door teckeltoos »

Nu Sarah loops is raakt ze haar brokjes nauwelijks aan. Ze eet wel met smaak haar dagelijkse pensstaafje op en drinkt ook goed. Verder is haar gedrag gewoon als altijd. Moet ik haar tijdelijk heeeeel lekker voer gaan geven of gewoon afwachten tot ze weer haar eigen brokjes gaat eten.
Wanneer zou ze echt te mager zijn ??
Afbeelding
Afbeelding
Dit is toch nog geen magere teckel ?

Ik heb al een heel leven lang honden gehad ....maar dit gedoe ken ik nog niet 8O
Gebruikersavatar
dogluna
Zeer actief
Berichten: 2201
Lid geworden op: 23 apr 2002 01:46
Mijn ras(sen): De Duitse Dog
Locatie: lelystad

Ongelezen bericht door dogluna »

Dit was een van de redenen dat ik Luna heb laten helpen.
Eerst niet eten door haar loopsheid,dan niet eten door de schijnzwangerschap,echt die viel heel veel af,ik probeerde dus wel altijd met lekkere dingen haar eten aanlokkelijk te maken,maar helaas mevrouw trapte daar niet in.
En net als ze weer een beetje bij kwam qua gewicht kwamen alweer de tekenen van een volgande loopsheid.
Ik zou dus proberen haar met wat lekkers tot eten te krijgen
Afbeelding


Groetjes van Ans en een doggenlebber van Lotte en Guus
Luna 25-11-1999-28-12-2006 Dimple 22-11-2000_ 07-05-2009 Voor altijd in mijn hart
speurneus carola

Ongelezen bericht door speurneus carola »

het kan wel, ik heb rond de tijd van de maand ook nooit zo veel trek en sommige honden kunnen daar ook best wel last van hebben, ze hebben andere dingen aan hun hoofd dan eten.

maar wanneer je de volgende keer ongeveer weet in welke periode ze loops gaat worden, zou je vast kunnen beginnen om er iets te dik te maken zodat ze ondanks dat ze afvalt niet te mager gaat worden.

of inderdaad laten helpen, want de loopsheid begint binnenin al een maand of 2 van te voren, zonder dat er uiterlijk tekenen zijn, en vaak hebben ze daar al goed last van. maar dat zou je eigenlijk pas goed kunnen merken wanneer ze geholpen is, misschien valt het je nu nog niet op.

wij hebben dat gehad met enkele teefjes die aan het werk waren, ze werden op een gegeven moment bijna niet meer bruikbaar in het werk en dat was dan een maand of 3 voordat ze daadwerkelijk uiterlijk loops waren, de hormonen waren zo van invloed op hun gedrag en gevoel en dan daarna nog een maand of 2 omdat het allemaal nog niet gestabiliseerd was, pas toen ze geholpen waren kon je het duidelijk merken, ze waren veel en veel vrolijker, actiever konden veel meer hebben, en wilden alleen maar spelen.
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”