

Moderator: moderatorteam
Die zei dat het soms voor hem best moeilijk is. Hij heeft al veel klanten gehad, die hem vertelden dat er iets met de hond was. Die bleken achteraf niets te mankeren. Gewoon verwend met voeren.Hutsje schreef:Het had inderdaad ook anders kunnen aflopen. Wat zei je dierenarts ervan?
Bij het bloedonderzoek had hij idd een verhoogd aantal witte bloedcellen, maar hij had tegelijkertijd een ontstoken bultje op zijn hoofd, dus daar lag het volgens hem aanHutsje schreef:Heeft hij het niet in het bloed kunnen zien? Als er ergens een ontsteking zit moeten ze dat doorgaans kunnen zien in het bloed.
Gelukkig gaat het weer goed met hem!
joe schreef:Goed nieuws!!!
Boy bleek na een grondig onderzoek(echo) een flinke ontsteking aan zijn maagwand te hebben. Na een zware, brede antibioticakuur gaat het eindelijk weer goed.
Hij is van de Frolic af en eet nu Carocroc 28/20 om weer aan te sterken.
Zijn ontlasting is weer normaal i.p.v. fel orange en kei-veel!
Hij is inmiddels 3 kilo aangekomen en hij zijn vacht glanst weer!
Wat minder leuk is, is dat hij zijn eigenwijze streken weer terug krijgt, maar dat neem ik er voor lief bij:-)
Nog bedankt voor jullie adviezen en steun, want zonder jullie waren we misschien nog steeds aan het sukkelen en dan was het misschien wel heel erg slecht met Boy afgelopen:-(