Dag lieve Buddha, ik mis je.

Moderator: moderatorteam
Och teckltoos, ik herinner me jou en nanna die volgens mij ook een tekkel had, en nee, ik denk ook dat hij met een reden op mijn pad kwam, hij was het licht in mijn ogen, en een heel mooie hond die niet zonder reden op ons pad kwamteckeltoos schreef: ↑12 nov 2021 18:41 Ach. Dan komt het einde wel heel plotseling.
Een prachtige hond met een nog mooiere naam. Hij heeft niet voor niets een leven op aarde gehad. Het is alleen zijn lichaam dat de aarde verlaten heeft. Zijn energie zal je nooit verlaten. Hij is het licht; dat was zijn naam.
Och jouw naam ken ik ook nog, nanna, reneeUK en de rest zijn weg? Ik heb nog halsbandjes en tuigjes van MAG hier besteld. En ja ik mis mn vriendje zo. Vandaag begon mijn man over een nieuwe pup, ik weet het niet zo.
Voor de een gaat dat sowieso sneller dan voor de ander.