Maeve schreef:ranetje schreef:Duidelijke uitleg.
De standaard foto zou ik wel ok vinden, maar gevoelsmatig heb ik wat tegen de "geforceerde" andere twee foto's.
Om te laten maken bedoel ik.
Kan het niet exact beschrijven (ben ook geen arts/specialist), maar het voelt niet goed voor mij.
Gevoelsmatig wel eens. En mij is ook verzekerd dat het geen kwaad kan, maar het idee is toch..mwah.
Crutz, heb jij wel eens een slechte uitslag gehad? Dus een hond die HD bleek te hebben die is getest met deze methode? Puur nieuwsgierigheid hoor, vraag me af of je bij dat soort honden wel iets kan merken na het maken van die foto's.
Zelf geen hele slechte uitslagen gehad
1x net boven 0,4 en die reu uit de fok
1x HD A en 0,38/39 (mijn fok, niet mijn eigendom) dat is wel het type hond die dus met een HD A, straks op latere leeftijd zeer waarschijnlijk artrose en dus klachten ontwikkeld.
Beiden hadden geen last van het onderzoek.
Weet dat zowel mijn dierenarts als een pupkoper in de USA die ze maakt op de kliniek waar ze als vet tech werkt 0,8/0,9 ook al op de foto gehad hebben, Duitse herders, labradors, andere rassen weet ik niet specifiek. Ook die honden toonden niks na afloop.
Dat ik tegenwoordig pas laat, tegelijk met de officiële foto’s, pennhip komt omdat ik over het algemeen ruim onder de 0,3 zit met de uitslagen van mijn eigen fok. Vreemde aankoop zou ik wel jonger doen.