Mwah. Een genetisch diverse hoogpotige hussel natuurlijk wel, maar dan is dat het type.Nanna schreef:Vanmorgen kwam ik een mevrouw tegen in het bos die ik daar wel vaker zie. Eerder liep ze met een stokoude boerenfox, nu had ze een boerenfoxpup aan de riem.
En ja hoor, het vorige hondje had met ruim 14 jaar de geest gegeven. Veel te jong, zei ze. Haar hele familie heeft altijd alleen maar boerenfoxen en alles wordt of werd met gemak 17. Volledig dierenartsbemoeienisloos.
Hier in Brabant zie je ze best veel. Zou dat nou het gezondste type hondje zijn?
Je ziet bij boomloos helaas toch belachelijk vaak dat mensen het al geen autororit van een half uur waard vinden.
Die nemen gewoon wat er op lijkt om de hoek en bedenken pas dat ze een reu nodig hebben wanneer de teef een week loops is.
Het husseltje van een kennis van me was een stuk boven de 20.