

Moderator: moderatorteam
Ziet er goed uit! Ga ik onthoudenFriesenfransman schreef:Veel plezier! Huis ziet er goed uit, en lekker een zwembad![]()
Wij waren vorig jaar heel even in de Morvan, op bezoek bij vrienden. We hebben meteen maar even de toerist in eigen land uit gehangen bij het Lac des Settons en bij de ‘waterval’ van Gouloux.Het wordt niet echt weer om in de auto te zitten, maar mocht je toch zin hebben, het is een klein uurtje bij jullie huisje vandaan Le saut de Gouloux
Ik denk wel dat het in juli druk is en de waterval is waarschijnlijk net als vorig jaar magertjes wegens de aanhoudende droogte. Affijn![]()
Oh ik was er ook in september (half september) op een bruidspaar en hun fotograaf na was er niemandZiet er goed uit! Ga ik onthouden![]()
We gaan pas in september, dus wie weet is de waterval al wat voller en de hoeveelheid toeristen wat minder tegen die tijd