Lang verhaal kort; ik zit serieus te overwegen een huisdierverzekering voor Kyuubi af te sluiten. Maarja, die verdomde kleine lettertjes he! Wat is nu wel of niet gedekt? Hoeveel word er nu precies vergoed, of juist niet?
Ik heb voor Rhodi toen hij jong was een verzekering afgesloten, levenslang. Een flinke kostenpost maar dan was alles ook levenslang goed geregeld. Ja, mooi niet dus; de verzekeraar ging falliet en we hebben amper ooit iets vergoed gezien. Mooie oplichterij dus. Dan dit keer maar een maandelijkse verzekering.
Ik zie sites me van alles aanraden. Ik lees de sites van de verzekeraars en schrik dan toch wel hoeveel dingen eigenlijk totaal niet gedekt blijken.
Dusss.... van ''dan maar gewoon zelf een potje aanleggen'' zoals met Rhodi en Branco gebeurde naar mogelijk TOCH die verzekering.... voor de mensen die er een hebben, welke verzekering hebben jullie gekozen en hoe bevalt het? Zowel positief als negatief, alle input is zeer welkom!!













