
Meer mensen die dit herkennen, dat de hond dramatischer werd met de jaren?

Moderator: moderatorteam
Nee hoor, het is met alles. Ook als ze even moet wachten gaat ze tegenwoordig sneller piepen. Het is gewoon een aanstellerHeavy schreef:Ik herken het niet . Zie je wat anders dan anders aan haar voetzooltjes? Zijn ze gevoeliger misschien?
Ik vrees dat ik haar toch een beetje teveel verwenHeavy schreef:Oh wat vreemd dat dat nu pas is dansbientje schreef:Nee hoor, het is met alles. Ook als ze even moet wachten gaat ze tegenwoordig sneller piepen. Het is gewoon een aanstellerHeavy schreef:Ik herken het niet . Zie je wat anders dan anders aan haar voetzooltjes? Zijn ze gevoeliger misschien?
sbientje schreef:Ik vrees dat ik haar toch een beetje teveel verwenHeavy schreef:Oh wat vreemd dat dat nu pas is dansbientje schreef:Nee hoor, het is met alles. Ook als ze even moet wachten gaat ze tegenwoordig sneller piepen. Het is gewoon een aanstellerHeavy schreef:Ik herken het niet . Zie je wat anders dan anders aan haar voetzooltjes? Zijn ze gevoeliger misschien?