Moet hij weer weg dus volgende week? Het verhaal wordt hoe langer hoe gekker. Tot zover de opvang dus? En nu? Hopen dat hij snel geplaatst is in een haastmanouvre of naar weer een andere opang?[Sandra] schreef:Er is een belangstellende. Even afwachten dus, maar dat zou wel een fijn adres zijn.
Verhuisdieren is ook een goede optie. Tineke, ik kan je eventueel de linkjes van de filmpjes wel sturen. En na de komende week heb ik weer andere verplichtingen die de opvang van Bauke wel wat lastiger maken. Maar daarover heb ik contact met Poedelbemiddeling.

Hoe lang staat hij al ter herplaatsing en hoelang heb je deze opvang nu uiteindelijk uitgehouden? 2.5 week? Nadat hij al maanden aangeboden wordt? Snap er echt hoe langer hoe minder van naar shoot me.