https://www.justfordogs.nl/c-3682475/riemen/
Zijn er in diverse kleuren en houden super fijn vast. Ik heb nu een oppashondje met deze lijn en ik weet nu al dat mijn stel ook zulke lijnen gaan krijgen

Moderator: moderatorteam
Jeannettebo schreef:ik heb op een show deze gehaald
http://www.juliusk9benelux.nl/julius-k9 ... x2.2m.html
erg prettig moet ik zeggen, ik heb een rode en een paarse
daar heb ik nog geen last van gehad eigenlijkveertje schreef:Jeannettebo schreef:ik heb op een show deze gehaald
http://www.juliusk9benelux.nl/julius-k9 ... x2.2m.html
erg prettig moet ik zeggen, ik heb een rode en een paarse
Alleen opletten wanneer er een knoopje in komt. Door de antislip heb ik hem er nog niet uit
Jeannettebo schreef:daar heb ik nog geen last van gehad eigenlijkveertje schreef:Jeannettebo schreef:ik heb op een show deze gehaald
http://www.juliusk9benelux.nl/julius-k9 ... x2.2m.html
erg prettig moet ik zeggen, ik heb een rode en een paarse
Alleen opletten wanneer er een knoopje in komt. Door de antislip heb ik hem er nog niet uit
ZivaNomi schreef:Jaaa die zat ik al te zoeken maar ik kwam niet meer op het naam!hakunamatata schreef:Hier gebruik ik qua gewone lijnen alleen deze van xSuzannex
https://www.hondenforum.nl/plaza/viewto ... 7&t=313108
Erg fijn. Ze zijn lekker licht en gemaakt zoals jij ze wil. Zo heb ik er eentje met dubbele lengte en twee met kleine musketon. En natuurlijk al die kleurtjes die mogelijk zijn
Ik denk niet dat ik voor 1.80 wil gaan. De riem van Nomi is 2 meter en ik heb het zo dubbel gezet en aan elkaar vast gemaakt zodat ie 1.30 is en eigenlijk gebruik ik het nooit los. Zit me eigenlijk alleen in de weg.
We lopen met de honden voornamelijk los, de riemen functioneren van het huis tot de auto en terug. En een occasionele stadswandeling. Maar voor de rest worden ze vrij weinig gebruikt dus te veel lengte is niet handig.
Hier precies hetzelfde! Ik kan Fred even aan een hek binden en wat verstoppen met mijn politielijn zonder gedoe.vaagheid schreef:Ik heb altijd van die multifunctionele politielijnen, deze keer een onbekend merk voor een tientje.
Maar het merk maakt me niet zoveel uit, als ze maar sterk zijn en verstelbaar. Je kan ze ook even om een boom slaan of aan een hek vastmaken, langer of korter maken of er twee honden aan klikken.![]()
Als we ingewikkeld moeten reizen (met de bus of trein o.i.d.) heb ik haar dubbel aangelijnd aan de halsband en aan het tuig. Hoeft eigenlijk niet meer maar het voelt veiliger ofzo.