Ody hartelijk dank voor uw bericht, het geeft mij weer hoop.
Ody schreef:Ze slaapt op een speciaal orthopedisch kussen
Ik heb vorige week voor Boy ook een orthopedisch kussen aangeschaft en Boy heeft er gisteren 1 van mijn broer cadeau gekregen (betere kwaliteit en wat groter). Helaas is Boy eigenwijs en gaat er nog niet op liggen.
Ody schreef:Als het echt koud is buiten (vriezen) dan heeft ze haar winterjasje van Hurrta aan, om haar gewrichten warm te houden.
Bedankt voor het merk, ik ga er zeker naar kijken/ informeren. Ik vraag mij alleen af of een jas niet te warm is voor een Chow zeker op het deel waar zijn tuig komt.
Ody schreef:Fysiotherapie en hydrotherapie is echt een aanrader
Weten jullie (forumleden) misschien in de omgeving van Amersfoort een goede Fysio en/ of hydrotherapeut? Ik heb al op het internet rond gekeken maar ik wil dan graag contact met een specialist die weet wat ze doet.
Verder gaat het deze week goed met Boy en hij wil graag mee wandelen alleen wil hij sinds vanochtend niet echt eten, hij heeft vandaag alleen maar zijn portie van vanochtend op (180 gram). Ik kijk dit even aan maar is het donderdag nog zo bel ik uiteraard de da op.