Budkes schreef:Mastiffs zijn de meest relaxte honden die ik ken. Heerlijk. Ik zou alleen weer op zoek moeten vrees ik naar een lijn waaruit de nakomelingen met gemak 10 kilometer aan de fiets mee sjauwen. Dat deed de mijne met gemak, maar de meesten helaas niet.
Ik ben al een tijdje uit de Mastiff wereld maar het blijven voor mij de mooiste honden die er zijn.
Wel dan ben je bij mij aan het goeie adres. Mijn volwassen honden gaan met gemak mee op een hike van een paar uur. Troy kan agility en het 10 maand oude teefje is 1 spierbundel.
Mijn 7 maand oude teef word een mooie grote teef die ik ook geselecteerd heb op dat ze niet overzwaar en mismaakt gebouwd is en opgroeid.
Ons doel is goede schofthoogte en goed gebouwd dat er spieren op kunnen meer het athletische type.
ik heb 1 hond die Wat zwaarder is met rimpel, ik moest een beetje rimpel maar goed hij is er aan het ingroeien. Hij heeft een lang lichaam is erg hoog wel zwaar maar ondanks alles en doordat wij het langzaam opbouwen houd hij het toch prima bij.
hij is niet het type Wat ik will fokken maar hij had aspecten die ik nodig had om Mijn doel te bereiken.
Panza Mijn teef is echt een droom mastiff die heeft zon uithuoudings vermogen en ze is prachtig.
OK hier wat fotos er zijn betere end veel mooiere op mijn Facebook, je kunt me vinden met deze link kinguardianmastiffshttps://m.facebook.com/profile.php?_rdr
Als iemand me toe wil voegen vind ik erg leuk
Een andere fokker die van hetzelfde type houd is deze
http://www.hillsemastiffs.nl/
Geweldige honden superfit net als mijn honden test op alles en heeft Echt het beste voor met het ras.