Hij gedraagt zich weer als een blije jonge hond en als je niet beter wist zou je zeggen dat er niets aan de hand is.Sas schreef:Hoe gaat het nu? mijn hond kreeg vorige week exact zelfde advies en medicatie. Ik ben nu bijna 1 week verder en sinds gisteren van de pijnstillers af. Ze loopt weer prima en gebruikt alle poten ( eerst ontzag ze de zere poot) maar over is het nog niet. Ik vind het niet hele tof, wij gaan over 4 weken op vakantie dus een evt. operatie zou wel heel belabberd uitkomen maar goed, wat moet dat moet. Ik hoop maar dat het 'gewoon'een verrekking is, heb ik zelf tenslotte ook wel eens gehad.wolvster schreef:Dit is precies wat er is gebeurdApple schreef:Een foto en een uitgebreid lichamelijk onderzoek bij een specialist zal wel uitsluitsel geven mbt de kruisbanden.
Vooralsnog zou ik eerst naar DA gaan voor pijnstilling/ontstekingremmer en hem 2 weken lijnrust geven.
Als er dan nog klachten zijn, kan je verder kijken.
DA heeft gevoeld en geconstateerd dat de banden zeer waarschijnlijk niet doorgescheurd zijn. Wel zijn ze wat beschadigd, want hij reageert duidelijk als ze er op drukt.
Remedie: 2 weken lijnrust en carporal voor vijf dagen om ontsteking/zwelling/pijn tegen te gaan.
Daarnaast goed in de gaten houden.
is bij Murdock nu alles weer oke?
Toch heb ik voor de zekerheid foto's laten maken en daar kwam wel een beschadiging van de knieband naar voren. Het is nog geen totaal ruptuur, maar bij het minste of geringste mankheid aan die poot wordt hij geopereerd.
Dus ok aan de ene kant, aan de andere kant toch pech.




