Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Ooronsteking

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

Lizzie.
Zeer actief
Berichten: 11584
Lid geworden op: 24 okt 2010 19:49
Mijn ras(sen): Poedel

Re: Ooronsteking

Ongelezen bericht door Lizzie. »

Lieske1977 schreef:Misschien heb ik eroverheen gelezen, maar hoe vaak mag/moet je Espree gebruiken bij klachten? Joy heeft eind november een oormijtinfectie gehad, die behandeld is met oorzalf (Auribiotic) en Stronghold (drie keer een pipetje met tussenpozen van twee weken). Sinds ongeveer een week is ze weer begonnen met kopschudden. Ik heb Espree gekocht en wil dat eerst proberen voordat ik weer naar de dierenarts ren. Ik heb het haar nu drie dagen gegeven, één keer per dag. Moet je het bij klachten inderdaad één keer per dag geven? Hoe snel zou ik vooruitgang moeten zien?
Je kan het 2x per dag een paar druppels in het oor doen, dit doe je 10 dagen lang. Dan kijk je het een paar dagen aan of het schoon blijft. Mocht de klachten terug komen dan weer 10 dagen 2x per dag en als het goed is dan blijft het schoon.
Afbeelding
Lieske1977

Re: Ooronsteking

Ongelezen bericht door Lieske1977 »

Lizzie. schreef: Je kan het 2x per dag een paar druppels in het oor doen, dit doe je 10 dagen lang. Dan kijk je het een paar dagen aan of het schoon blijft. Mocht de klachten terug komen dan weer 10 dagen 2x per dag en als het goed is dan blijft het schoon.
Dank je, ik ga het op die manier proberen!
Gebruikersavatar
Patrol
Zeer actief
Berichten: 3955
Lid geworden op: 26 okt 2003 13:17
Locatie: klein Gronings dorpje

Re: Ooronsteking

Ongelezen bericht door Patrol »

Helaas kan ik niet meer vertellen of de oordruppels helpen.... Chevy is zondag ingeslapen, nadat wij haar verlamd en schokkend op de vloer van de keuken hebben gevonden. In 'In Memoriam' een verhaaltje met foto's. :cry:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Feather__
Zeer actief
Berichten: 3645
Lid geworden op: 18 dec 2013 21:37
Aantal honden: 1

Re: Ooronsteking

Ongelezen bericht door Feather__ »

Ach gos :( Sterkte :roos:
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”