Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Izzie week 1

Een forum voor algemene onderwerpen over honden en vragen over honden.

Moderator: moderatorteam

Izzie_Anneke
Zeer actief
Berichten: 3821
Lid geworden op: 06 apr 2015 16:07

Izzie week 1

Ongelezen bericht door Izzie_Anneke »

Na 3 jaar zonder hond woont Izzie sinds een week bij me. Mijn vorige hond Luna was een dotje voor mensen maar een absolute bitch naar andere honden. Omdat ik niet nog een keer 14 jaar wilde wandelen met ogen in mijn achterhoofd dit keer een hondje dat reuze sociaal is met andere honden. En dat is heerlijk!

Wel is ze wat onzeker nog. Maar na een reis uit Turkije en toen weer naar hier vanuit het asiel geven we dat maar wat tijd. De eerste dag liep ze me buiten zo voor de voeten dat ik bijna over haar struikelde. Meer dan 3 meter uit de buurt ging ze niet. We zijn een week verder en vanochtend op de hei rende ze vrolijk rond ook zonder dat er andere honden in het zicht waren om mee te spelen, ze maakte herten sprongen en speelbuigingen. Te leuk. Ze verliest me nog steeds niet uit het oog en komt telkens als ik haar roep. Een mirakel in mijn ogen want Luna was van de middelvinger.

Heuvels zijn op om te staan en te zitten en uit te zien over heur koninkrijk. Ze gooit nog net geen pootje boven haar wenkbrauwen. Met andere honden valt er geen onvertogen woord.

In huis is ze rustig, ze ligt heerlijk in haar maand en slaapt. Ze loopt me niet de ganse dag achterna en niet ieder geluid van buiten is meer een reden om alert te worden (en dat is fijn want ik woon aan een vrij drukke straat). Ze is al een uurtje alleen geweest inmiddels en ook dat gaat super.
Mensen die zomaar binnenkomen (de buurvrouw kwam hier altijd gewoon met de sleutel binnen) zijn niet oke. Ze blaft en gromt en komt op mij op dat moment angstig over. Hetzelfde gebeurde met het voeten-incident (staat in Gedrag). Tot ik weet hoe ik adequaat moet reageren voorkomen we die situaties dus maar even.

Volgende week gaan we naar onze eerste les op de hondenschool en komt de trainer een paar dagen later bij ons thuis langs om me te leren wat ik het beste kan doen.
We leren elkaar dus langzaam wat beter kennen, maar wat ben ik al dol op haar. Ik vind het angst gedrag echt ingewikkeld maar dat komt vooral omdat ik het niet ken, en het vooral niet erger wil maken door het 'verkeerd' op te lossen. Iz is verder een super lief en zachtaardig hondje dus ik heb er vooral vertrouwen in dat we er wel gaan komen met zijn tweetjes. En het is pas een week. Waar hebben we het over? :engel:
Gebruikersavatar
Fabiola17
Zeer actief
Berichten: 6344
Lid geworden op: 08 jul 2011 20:55
Mijn ras(sen): .
Lente: Chihuahua
Famke: Chihuahua mix
Aantal honden: 2
Locatie: Groningen

Re: Izzie week 1

Ongelezen bericht door Fabiola17 »

Klinkt goed!
Groetjes Fabiola, Lente & Famke
in liefdevolle herinnering: Sinne 2007(?)-2017-30.10.2019
en Joy 2003(?)-2011-20.06.2017
Het wordt wel tijd voor een nieuw onderschrift!
Gebruikersavatar
Jits90
Zeer actief
Berichten: 781
Lid geworden op: 21 feb 2015 15:30
Mijn ras(sen): Keeshond
Aantal honden: 3
Locatie: België

Re: Izzie week 1

Ongelezen bericht door Jits90 »

Match made in heaven <3
Geniet er maar lekker van!
Gebruikersavatar
cornelia
Zeer actief
Berichten: 2101
Lid geworden op: 25 jan 2010 13:11
Mijn ras(sen): Duitse staande langhaar
Aantal honden: 1

Re: Izzie week 1

Ongelezen bericht door cornelia »

:E: fijn toch zo'n lieverd.
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen”