Luna87 schreef:Haha, ik zie mezelf nog zitten bij de huisarts met mijn ringworm. De huisdieren waren de boosdoeners aldus de HA. Mijn dieren hebben geen schimmel gehad, alleen ik was de pineut

Ik kan het je nog sterker vertellen, toen zoonlief twee was kreeg hij ringworm, en niet zo'n beetje ook. Het zat boven op zijn hoofd, en op behaarde huid is het veel lastiger weg te krijgen. Al die zalfjes van de HA hielpen geen moer en het werd echt alsmaar erger, het zag er niet uit. Uiteindelijk een hele lieve specialist die hem een forse dosis paardenmiddel (volgens mij letterlijk) voorschreef en toen ging het over. In de tussentijd had ik het ook opgelopen, Oma had het ook en ook babydochter had een plekje, gelukkig allemaal op niet-behaarde huid, dus dat was makkelijker te behandelen. De katten die we toen hadden zijn alle drie onder de scanner bij de DA geweest en waren helemaal schoon. Volgens de specialist was de oorzaak waarschijnlijk een dier op de kinderboerderij geweest.
En dat dieren 'drager' van ringworm zouden kunnen zijn zonder verschijnselen, nou ik geloof er niet in hoor. Je bent besmet of niet, en als je besmet bent krijg je een plek.