alm@ schreef:Heel veel sterkte. Maar wat is er gebeurd? Dit was toch jouw xmechelaartje?
nee, dit was 1 van haar zusjes, degene die het meest op phoenix leek.
toen ik phoenix had gehaald, heb ik de advertentie van mp gedeeld op fb. iemand waarvan ik dacht dat hij een vriend was heeft stiekum 2 zusjes van phoenix gehaald, met de bedoeling ze door te verkopen met winst.
1 ervan heeft hij verkocht aan een vriendin van me. dat pupje had toen gekneusde ribben, bijtwonden, vlooien, wormen, en een ontstoken oog.
gisteren kwam ik er pas achter dat hij ook angel had, en dat zij 18 september is gestorven door mishandeling.
ik ben heel erg kwaad, verdrietig en gefrustreerd, vandaar dat ik het kwijt wilde, en een in memoriam gemaakt voor haar, zodat er tenminste nog iemand met haar meeleeft.
ik kan verder helemaal geen stappen ondernemen, want ik heb geen bewijs, en als ik politie in zou schakelen breng ik degene in gevaar die het mij heeft verteld.
ik voel me heel schuldig, want ook al kon ik het niet weten, als ik de advertentie niet had gedeeld, had ze nog geleefd.