Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Een plek om je overleden hond te herdenken.

Moderator: moderatorteam

Drijver
Zeer actief
Berichten: 931
Lid geworden op: 31 dec 2008 19:52
Mijn ras(sen): Gremlins
Aantal honden: 5

Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Drijver »

Afbeelding

Vandaag heb ik Meesie, mijn kleine meisje, laten gaan. Ze was oud en op met haar 16 jaar en bijna 9 maanden, en het was tijd om afscheid te nemen. De dierenarts heeft haar hier thuis, op mijn schoot en met veel respect laten inslapen.
Ze was de kleine, maar stabiele factor, in de roedel.

Toen ik haar kreeg was ze net 2 jaar oud en liep op 3 poten. Haar achterpoot kon ze niet goed belasten omdat ze ooit gevallen was, haar kniebanden had gescheurd en de vorige eigenaren daar niks aan hadden laten doen. Dat was inmiddels gaan arthrotiseren en aan de kwaal zelf kon niks worden gedaan. Ze kreeg van mij verschillende medicijnen maar het hielp allemaal niks. Totdat ik haar van de brokken afhaalde en vers, zelf samengesteld voer ging geven. Langzaam begon ze de poot te belasten en uiteindelijk liep ze, tot de dag van vandaag, op 4 poten rond te springen zonder nog een enkel medicijn.

Haar leven was wel een beetje te vergelijken met dat van een kat: ze had er 9 en heeft ze ook allemaal opgebruikt:

-We liepen een keer lekker te wandelen in het veld toen ineens een grote schaduw vanuit de lucht zichtbaar werd. De roofvogel had het duidelijk op haar voorzien en het is dat ik er schreeuwend op af rende en de vogel aftaaide, anders had ze wellicht een lekker hapje geworden.

-Zo is ze ook een keer met een vreselijke storm een stuk door de lucht gevlogen en kwam een paar meter verder weer neer.

-Tot twee keer toe heeft ze ergens slakkenkorrels weten te bemachtigen en opgegeten, waarna ze bij de dierenarts verplicht moest overgeven.

-Toen er pupjes waren heeft ze een pluche beest van hun gevonden en daar een achterpoot van opgegeten. Niemand heeft dat gemerkt totdat ze een paar weken laten plotseling ging braken. Braaksel wat stonk naar ontlasting, en ze raakte razendsnel in shock. Binnen 5 minuten was ik bij de dierenarts die haar te slecht vond voor een operatie (zo snel werd ze dus slechter) en haar op hoop van zegen een spuit tegen shock gaf en een spuit om de darmen in werking te zetten. Ik nam haar mee naar huis en legde haar onder een warmtelamp wat de dierenarts ook zou doen. Wonder boven wonder liet ze ineens een harde wind en spoot ze het pluche onderdeel tegen de muur aan. Na een korte periode van herstel had ze dat ook weer overleefd.

-In het bos is ze een keer door een Dobermann van de vloer geplukt die geen goede bedoelingen had. Hij liet haar gelukkig los toen ik boos schreeuwend en slaand op hem af kwam. Meesie had even tijd nodig om van de schrik te bekomen maar liep toen maar gewoon verder.

-Mijn vorige buren vonden het nodig om vergif in mijn tuin te gooien omdat ze dachten dat ik een melding had gemaakt bij de dierenbescherming om hun honden in beslag te laten nemen. Tja, als “dierenliefhebbers” neem je dan zo’n wraakactie natuurlijk. Maar ook dit heeft ze overleefd.

-Een jaar geleden werd ze heel onstabiel en bleek haar lever niet meer optimaal te werken. Ze was zo onstabiel dat ze aan het infuus moest. Eén keer 1 dag en één keer 2 dagen. Nadat ik in de boeken ben gedoken om een goed leversparend dieet voor haar samen te stellen heeft ze het daar nog meer dan een jaar uitstekend op gedaan.

Maar ze had natuurlijk ook leuke en grappige dingen in haar leventje:

Zo was ze een uitstekend puppyopvoeder, en de pups hadden groot ontzag voor haar. Ook als ze later nog eens op bezoek kwamen dachten ze: “O shit, daar is dat kleine witte ding weer” en maakten ze zich snel uit de voeten.
Ook de volwassen 5 Cattle Dogs hadden respect voor haar. Ze was dan wel klein van formaat maar groot van geest, straalde gezag uit en duldde geen tegenspraak.

Ze kon uren mee wandelen in het bos en dat was wel eens opletten, want ook al luisterde ze uitstekend, soms liep ze ongemerkt haar neus achterna. Zo liepen we een keer het vaste rondje om de vijver tot ik ontdekte dat ik laat was en een andere route nam. Geen Meesie te zien aan het eind. Toen ik haar vond had ze haar vaste rondje gelopen en op haar gemakkie liep ze te kuieren. Toen ze me zag leek ze te denken: “Wat doe jij nou hier?”.
Op diezelfde manier werd ik een keer opgebeld door de assistente van de huisarts hier achter. Of ik haar even kwam halen want ze was daar naar binnen gelopen en zat nu gezellig op schoot.

Haar vlees kreeg ze meestal buiten en vaak liepen de kippen ook los. Dat ging helemaal prima totdat één van de kippen op het idee kwam om haar vlees af te willen pakken. Ik dacht dat ze ontplofte, zo boos werd ze! De kip moest rennen, ook al was die twee keer zo groot als Mees.

En tot slot was ze mijn vaste bijrijder, bleef ook keurig op de rechterstoel liggen op een lux schapenvachtje. Ook dat zal ik enorm gaan missen.
Dit laatste vertelde ik mijn dierenarts vandaag en toen hij haar meenam om de dingen verder te regelen, vond hij dat ze naast hem op de bijrijdersstoel moest liggen. Dat was haar functie in de auto en dat wilde hij uit respect ook nu nog voor haar doen. Zo lief en zo respectvol! En dat deed me zo goed.
Meesie wordt, net als alle andere dieren die haar hier voorgingen, gecremeerd.

Ik ga mijn kleine Inimini, mijn vechtertje ontzettend missen… Rust zacht Meesie.



Dit is de foto die eigenlijk het beste bij haar karaktertje paste:
Afbeelding
Pas als hij flora en fauna heeft verwoest, heeft de mens in de gaten dat hij geld niet kan eten.
Gebruikersavatar
kayleigh*
Zeer actief
Berichten: 8647
Lid geworden op: 29 apr 2008 12:28
Mijn ras(sen): X Duitse Herder / Schotse Collie
Oudduitse herder
Aantal honden: 2

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door kayleigh* »

Sterkte.
Afbeelding
RIP Bonny 10-03-1999? - 06-04-2011
Gebruikersavatar
rose
Zeer actief
Berichten: 4789
Lid geworden op: 30 mar 2008 17:52
Mijn ras(sen): Labrador
Aantal honden: 2
Locatie: friesland

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door rose »

Wat heb je liefdevol over haar geschreven, heel veel sterkte met het gemis van Meesie :roos:
Manu

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Manu »

Wat een leuk verhaaltje over je knappe hondje. Ik moest wel even lachen om het pluche pootje wat ze opgegeten had. Heel veel sterkte de komende tijd.
Gebruikersavatar
sonj@
Zeer actief
Berichten: 8040
Lid geworden op: 24 jul 2012 20:20
Mijn ras(sen): kruising
Aantal honden: 1
Locatie: Amersfoort

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door sonj@ »

Sterkte met dit verlies.
mariabel
Zeer actief
Berichten: 7294
Lid geworden op: 03 jan 2011 13:34
Mijn ras(sen): teckels , spaanse waterhond en chinese koningin

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door mariabel »

Oh wat een innemend hondje en wat een geweldig leven heeft ze gehad en wat heeft ze jullie vaak in angst en zorgen gezet met haar 9 levens die ze zo doorlopen heeft.
Heel veel sterkte, wat zal het stil zijn zonder haar.
Afbeelding
Gebruikersavatar
labje
Zeer actief
Berichten: 2674
Lid geworden op: 31 okt 2010 19:14
Mijn ras(sen): labrador retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Groningen

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door labje »

Sterkte :roos:
Rust maar zacht Meesie..
Afbeelding
Gebruikersavatar
Kirry
Zeer actief
Berichten: 1555
Lid geworden op: 09 apr 2011 13:01
Aantal honden: 0

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Kirry »

Wat heb je dat prachtig beschreven, zo vol liefde, en kennelijk zat Meesie bomvol karakter, want, sorry, maar ik moest zo lachen toen ze die wind liet om daarna een half pluchebeest te lanceren richting muur.
Wat moet Meesie een bijzonder, en vooral onverstoorbaar, hondje zijn geweest. Het gemis zal groot zijn. Heel veel sterkte met het verlies van Meesie. :roos:
Gebruikersavatar
*Esther
Zeer actief
Berichten: 11753
Lid geworden op: 30 okt 2008 13:07
Aantal honden: 3
Locatie: ede

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door *Esther »

Wat een mooi en lang hondenleven heeft ze gehad, en haar belevenissen zijn 't echt waard om opgeschreven en gelezen te worden. Geweldig hondje en wat zal je haar missen. Heel veel sterkte :roos:
Dag kleine Meesie!!
Safari

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Safari »

Wat heb je haar prachtig beschreven, sterkte. :roos:
Gebruikersavatar
lieke
Zeer actief
Berichten: 16375
Lid geworden op: 14 dec 2005 15:43
Mijn ras(sen): Collies en een Maggie
Aantal honden: 2
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door lieke »

Ach, wat een rijk en waardig leven voor een grote hond in zakformaat.
Heel veel sterkte met het verlies van deze grote kleine persoonlijkheid. :roos:
Afbeelding
moniek&bo
Zeer actief
Berichten: 2364
Lid geworden op: 09 okt 2012 13:11
Mijn ras(sen): Golden retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Leersum

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door moniek&bo »

Wat mooi beschreven.
Van wat ik lees heeft Meesie alles uit het leven gehaald wat erin zat.

Sterkte :roos:
Gebruikersavatar
Kaiou
Zeer actief
Berichten: 6455
Lid geworden op: 14 mar 2008 11:13
Mijn ras(sen): Barbet
Aantal honden: 1
Locatie: Rotterdam

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Kaiou »

Heel veel sterkte :roos:
Afbeelding
g.vercoelen
Zeer actief
Berichten: 5317
Lid geworden op: 02 jan 2010 10:32
Mijn ras(sen): border collie
Aantal honden: 1
Locatie: veldhoven

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door g.vercoelen »

Heel veel sterkte :roos:

rust zacht Meesie
Afbeelding
Rust zacht lieve Sammy 12-09-2002 - 15-06-2013
Rust zacht lieve Scruffie 03-01-1995 - 21-07-2014
Gebruikersavatar
Linsey
Zeer actief
Berichten: 2907
Lid geworden op: 09 mei 2007 18:07
Mijn ras(sen): 4 leeuwhondjes (Kai, Dino, Lilly, Loekie)
Aantal honden: 4
Locatie: België
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Linsey »

Heel veel sterkte
Gebruikersavatar
Shima
Zeer actief
Berichten: 8104
Lid geworden op: 13 dec 2008 22:27
Mijn ras(sen): ISSR Shiloh Shepherd
Aantal honden: 3
Locatie: Hoogeveen
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Shima »

Heel veel sterkte, het was een heerlijk hondje zo te lezen.
Gebruikersavatar
Pemba
Zeer actief
Berichten: 14575
Lid geworden op: 29 jul 2010 16:22
Mijn ras(sen): Tibetaanse teriër
Aantal honden: 2

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Pemba »

Wat lief geschreven, het lijkt me een hondje dat je erg gaat missen. Heel veel sterkte :roos:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Maryanne
Zeer actief
Berichten: 10112
Lid geworden op: 15 feb 2007 11:25
Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers, Vizsla
Aantal honden: 12
Locatie: Regio Amsterdam
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Maryanne »

Wat heb je Meesie ontroerend beschreven. Ze heeft haar leventje echt helemaal geleefd maar wat zul je haar ontzettend missen. Heel veel sterkte :roos:
gonnie
Zeer actief
Berichten: 23587
Lid geworden op: 11 jan 2011 10:51
Mijn ras(sen): Duitse Pinschers
Aantal honden: 2

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door gonnie »

Sterkte.
Afbeelding

Tama, Nikkie, Jarah en Bijou.
Groetjes Gonnie.
Er is geen spreker die het van de zwijger wint.
Gebruikersavatar
Simy
Zeer actief
Berichten: 881
Lid geworden op: 29 jul 2009 12:44
Mijn ras(sen): Stabijhoun
Aantal honden: 3
Locatie: Noord-Brabant
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Simy »

Heel veel sterkte met het verlies :roos:
Groetjes Yvonne
Afbeelding
Gebruikersavatar
Hilly45
Zeer actief
Berichten: 15899
Lid geworden op: 02 feb 2011 11:43
Mijn ras(sen): Schapendoes
Aantal honden: 1

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Hilly45 »

Heel veel sterkte met het verlies van Meesie.
Afbeelding
Gebruikersavatar
renee-uk
Zeer actief
Berichten: 51685
Lid geworden op: 02 mei 2008 00:49
Mijn ras(sen): duitse herder
Aantal honden: 1
Locatie: Coventry UK

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door renee-uk »

wat was meesie een verschrikkelijk leuk hondje en wat heb je veel van haar gehouden.
het zal niet meevallen zo zonder haar :(
heel veel sterkte!
Afbeelding

you can never replace the dogs you've lost, but you can always find a new one to love
Gebruikersavatar
Pat75
Zeer actief
Berichten: 1045
Lid geworden op: 29 okt 2012 20:00
Aantal honden: 1
Locatie: Borssele

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Pat75 »

Sterkte wat zal je haar missen.
Afbeelding
Gebruikersavatar
nathalie
Zeer actief
Berichten: 12166
Lid geworden op: 22 mar 2007 19:15
Mijn ras(sen): Kelpie en Weimaraner
Aantal honden: 3
Locatie: Oosterhout
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door nathalie »

Sterkte :roos:
Afbeelding
Tot ooit lieffie.. Ushi *01-04-10 †07-12-15
True love lives forever... Bowie, *15-12-94 † 26-07-10
Candy, voor altijd in mijn gedachten
http://www.greyblessings.nl
Gebruikersavatar
Hamilton
Zeer actief
Berichten: 7022
Lid geworden op: 09 apr 2005 22:07
Locatie: In 'n mooie provincie

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Hamilton »

'n mooie en liefdevolle levensbeschrijving van jouw Meesie
heel veel sterkte :roos:
Afbeelding
Nel en Nisvan
*Dyane,*Nils,*Jänta,*Svear,*Andra
M@rijke
Zeer actief
Berichten: 1646
Lid geworden op: 12 feb 2013 16:38
Mijn ras(sen): Golden retriever
Aantal honden: 2
Locatie: Alphen aan den Rijn

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door M@rijke »

Heel veel sterkte :roos:
Gebruikersavatar
Ramiek
Zeer actief
Berichten: 4637
Lid geworden op: 24 jan 2009 16:41
Mijn ras(sen): borderterrier
Aantal honden: 2
Locatie: Leiden
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door Ramiek »

Sterkte, wat zul je haar missen.
groetjes van Annemiek

Afbeelding
*Rana 23-7-2015
http://www.ramiek.nl
Gebruikersavatar
corina
Zeer actief
Berichten: 1634
Lid geworden op: 31 okt 2010 21:43
Mijn ras(sen): Jack Russell Terriër
Aantal honden: 1
Locatie: Nijkerk

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door corina »

Sterkte... :roos:
Groetjes Corina & Spot

Afbeelding

Dana 26/01/2004 - *28/08/2018
Elvis 14/04/2005 - *21/06/2018
Gebruikersavatar
moosje
Zeer actief
Berichten: 25591
Lid geworden op: 25 mei 2006 14:22
Mijn ras(sen): ISSR Shiloh Shepherd, Cão Lixeira Português, en een aantal part-time Chinese Cresteds
Aantal honden: 2
Locatie: Bij Hoevelaken linksaf
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door moosje »

Sterkte!
Afbeelding
In loving memory: Tara, Cheeco, Rinty, Kazan, Zarah, Shendor & Bleza


Dierenvoedselbank Amersfoort
Facebookpagina Dierenvoedselbank Amersfoort
Gebruikersavatar
fes/lou
Zeer actief
Berichten: 9311
Lid geworden op: 23 apr 2002 00:27
Locatie: rotterdam
Contacteer:

Re: Meesie 25-02-1997 / 06-11-2013

Ongelezen bericht door fes/lou »

Waarin een klein hondtie groot kan zijn! Sterkte!
"All animals are equal, but some are more equal than others." George Orwell
Plaats reactie

Terug naar “In memoriam”