Marion. schreef:Saartje schreef:Bedankt allemaal.
Marion. schreef:
Saar (Saartje
) heeft ook niet heel lang meer.
Ooh, wat erg

Hoe komt dat? Is er iets met haar aan de hand?
Tumor aan haar teentje. Ik denk zelf wel goedaardig, maar gewoon een rotplek voor een wandelhondje. En ze is ook 13.
Hoe is het met jou meis? Klinkt het heel stom dat ik blij ben dat je nog leeft? Waar is die prachtige foto van je in de avondzon, met Leo?
Hè bah, heeft ze er zelf pijn aan? Arme Saartje. 13 alweer, wat gaat dat toch ontzettend snel! Geef haar nog maar een extra dikke knuffel door van mij.
Die foto heb ik niet meer helaas

De computer die ik toen gebruikte is zo gecrasht dat er niets meer aan te redden viel. Ik heb gelukkig via het forum uiteindelijk nog wat foto's van Leo teruggevonden. Daar ben ik toch wel heel blij mee, ik heb in mijn appartement nu een hoekje waar z'n as en wat foto's staan. En een kaarsje.
Met mij gaat het (ook aan Yamie

) nu wel goed eigenlijk! Er is wel heel wat pijn en moeite aan vooraf gegaan, maar ik zit nu goed en daar gaat het om, toch.